Šta je novo?

exceed.rs - u čemu je kvaka sa cenama?

Nedelju dana pre Nove godine sam zvao i ja više puta za kućište i niko se nije javljao. Otišao sam do njih i nisu imali kućište (uostalom kao nijedna od onihj 8-10 radnji sa itsvet-a) i rekli su da će dobiti sredinom ili krajem januara, tj posle ovih praznika (MS Titan je u pitanju). Kada sam pitao zašto se ne javljaju na telefon, da ne mogu danima da ih dobijem, kroz šalu su rekli da imaju puno narudžbina, da je kraj godine i da im je haos sa papirologijom (što je i bila istina, bila je gomila papira na pultu po kojoj je jedan radnik preturao u sobi 2 sa 2 metra). Inače momci deluju OK.
 
Šteta za njih, obzirom da sam potrebne delove našao na monitor.rs sajtu. Tačnije sve osim procesora i memorije. I sad muku mučim gde da nađem te dve stavke da su jednako povoljne.
 
Jel Exceed beše u nekoj zgradi na Vračaru u Vojvode Petka 6? Gledam sad na Google Street View. Nađem i adresu i sve, ali nigde neke reklame da se istaknu. Ima neka cvećara i frizerski salon pored. Možda bi drugar otišao za mene da pogleda, pa da mu znam objasniti.
Koje su šanse da ono što nema na stanju naruče po istim cenama koje im stoje na sajtu?
 
Ljudi, manite se tih neozbiljnih mikro-firmi :smash:
 
Adresa sa sajta je tačna, na Vračaru su.
Rekoh da je radnja 2x2m gde da se istaknu :D
 
Upravo. Rešili su mi reklamaciju za GTX 1080 u roku od 2 nedelje.

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Tu firmu je osnovao ako sam dobro zapamtio neki lik Vlada. Inace drug mog drugara. Postoje od prosle godine. Ortak kaze da ce da traju. Nisam saradjivao jel mi je monitor blizi al cu polako da se okrenem njima.
 
To što je firma "mikro" nema veze sa tim da li je neozbiljna :)
Ali to sto se ne javljaju na telefon i ne odgovaraju na upit znaci :trust:

Probao sam pre neki dan da ih okrenem telefonom, niko se nije javio.

Jel živa ova prodavnica? Poslao sam mail, nisu odgovorili, zvao telefonom niko se nije javio.

Meni su odgovorili na porudžbinu posle 8 dana, sa tvrdnjom da proizvod nemaju na stanju.
Nisu se javljali na telefon kad sam zvao.

Ja sam im poslao upit nekoliko dana pre nove godine, nisu mi odgovorili. Ako im se ne zuri da prodaju, kakvi li su kad treba da se resi reklamacija...
 
Eno, u Tehnomaniji se javljaju svaki put pa su kolegi skinuli preko 100k din za firizder koji nemaju na stanju i vrteli ga 3 nedelje dok konacno nije odabrao novi i posle je cekao jos skoro nedelju dana da mu isporuce. Ali su se javili svaki put.

Deluje mi kao da bacas hejt na firmu samo zato sto je nepoznata ili predstavljas neku drugu pa to radis iz interesa. Ako su jeftiniji od drugih i pritom resavaju reklamacije kako treba, to sto se ne javljaju na telefon je "mikro" problem.
 
Pogresno ti deluje - samo savetujem ljude da ne gube vreme i novac na takve likove (nije ovo jedina tema gde se doticna firma pominje u negativnom kontekstu).
 
Pogresno ti deluje - samo savetujem ljude da ne gube vreme i novac na takve likove (nije ovo jedina tema gde se doticna firma pominje u negativnom kontekstu).

Ja kod njih sklopio celo kuciste,kupio i misa,sve super,lik je ok,danas doneo konfiguraciju na papiru,sutradan mi je sklopili i dosao po nju.
Imaju dosta posla,par puta sam svracao,svaki put su se nesto drndali,sklapali u tih 2 sa 2.
Jedan dan sam dosao kad su testirali neke bruka grafe i to par komada u nekoj skalameriji od aluminijuma gde su bile slozene,sine em zuje,em greju ko lude,uglavnom mislim da su dobra firma i da rade odgovorino.
A to da se ne javljaju je tacno,ali to mi nije toliko bitno,bitno da je sve ok ;)
 
Meni su bili OK. Ja poslao mail da hocu neki HDD da kupim, oni odgovorili u roku od 20ak minuta. Posle ih zvao telefonom i rekao docicu posle posla oko 16h. Dosao tamo i poljubio vrata. Reko dobra fora, kao dodji i nema nikog. Lik me ladno zove posle 45 minuta i kaze da se izvinjava ako sam dolazio i nisu bili tu jer su morali hitno poslom da izlete da rese neke racunare. Poenta, lepo je da se od hrpe poziva i mail-ova setio da iskopa moj broj i zove da se izvini! P.S. I HDD koji sam hteo da kupim je pisljivih 3.000 dindzi, tako da me nije zvao da bi mi uzeo 1000eur
 
+1

na telefon ne odgovaraju, za proizvod koji sam na njihovom sajtu video za 9000 (a na kraju kupio drugde za 12000) poslao sam mejl, dobio odgovor posle 5 dana da nemaju ali mogu da naruce, cena bi bila 14350

lol
 
Poslednja izmena:
Mogu da budu dobri koliko hoces ali u XXI veku da se ne javljas na telefon a radis takav tip posla mi je apsolutno neshvatljivo.
 
+1

na telefon ne odgovaraju, za proizvod koji sam na njihovom sajtu video za 9000 (a na kraju kupio drugde za 12000) poslao sam mejl, dobio odgovor posle 5 dana da nemaju ali mogu da naruce, cena bi bila 14350

lol
Za to si ti kriv!
Pored ažurnosti javljanja na telefon si očekivao da im je i sajt ažuran [emoji14]
 
Ni meni se nisu javljali vise puta...sve razumem, ali mislim da je taj deo neodgovornosti, generalno oces da napravis nesto, a imas potraznju visoku, a ustvari je gubis time sto si neozbiljan jer se ne posvecujes u pravom smeru i ne obazires, mislim da je bolje da izbace kontakt telefon, uvedu samo kontakt mejlom, i tako bar nece bar gubiti ljude..
 
Nazad
Vrh Dno