Šta je novo?

BTC-E kriza 25.7.2017.

Ja izvukoh 93% od nesto malo BTC sto sam imao, ako racunamo BCC sto sam dobio u ekvivalentu. Sve tokene sam prodao za oko 50% vrednosti. Sve u svemu, kako je moglo da bude, ja sam prezadovoljan. Sve sam povukao u wallet, i cao zdravo.
 
Poslednja izmena:
Cuti, jeftino smo prosli. Bas jeftino, kako je moglo da bude.
NTW, wex sada radi kao sat, unormalizovao se. Lep, buy support za LTC na 0.5.

Ne radi edit.
 
Poslednja izmena:
Ja nisam kripto ništa dirao.

Postavio smrdljivi fiat da kupim tokene na 20%, čisto da imam šta ujutru da pogledam pa cu videti šta dalje.

Kako god okrenem, gubitak je opet veliki ako odmah kupim kripto po visokim cenama a prodam fiat token na 50% radi povlačenja.

Sutra cu možda biti pametniji.
 
Poslednja izmena:
sajber povlaci sve i cuti... barem 7 dana da se odrzi da me ne vide vise :d
 
Videcete kad sutra tokeni narastu na 65% :p
Danas je bio sjajan dan, wex i reprezentacija... Aj laku noc ;)
 
sto bi se sutirao nisam lud da cekam 1-2 godine, lako nekome ko je imao 5% tamo ja sam imao preko 70% ono sto sam kupovao i obrtao 5 godina...
 
BTW, slagao sam da novcici lezu za 30 sekundi. Lezu za tacno 15 sekundi, merio stopericom ;)
 
Lepo što ležu LTCovi za 15 sec, ali kako da ja povučem $ sa WEXa? Kupovina cripta je trenutno sa 8% gubitka.
 
Lepo što ležu LTCovi za 15 sec, ali kako da ja povučem $ sa WEXa? Kupovina cripta je trenutno sa 8% gubitka.

Strpi se dan dva, doci ce to sve na svoje - izdrzao si do sada, nece kraj sveta za dva dana
 
Nikako, kao i do sada. Nikada nismo imali varijantu da povlacimo povoljno sa btc-e pa nema ni sada.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ko sad povuce sve, izlazi na oko 80% (osim ako je u fiat-u kao ja). Za dan dva ce i razlika da se smanji, pa ce i fiat ici ok. U odnosu na sve berze do sada koje su nas zavrnule, pesma.
 
Ima, evo ja kupujem wex usd kod za 5% provizije :) Za tokene cu sutra objaviti po koliko otkupljujem. Za Zeljka bonus cena 49% :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Cudno jeste ali da admini kupuju njima bi bio cilj da sto vise pokupuju po niskoj ceni, jer realno i ako dogura do 90% pa i do 100% oni ne vrede nista jer ih ne mozes povuci jedini nacin je da ih btc-e otkupi sto je priznaces ogromna kolicina crypt-a
 
Sta vam je ljudi, sta je tu cudno toliko? Jeste ogromna kolicina ali siguran sam da imaju mnogo u steku, da su zaradili brdo para na dampu danas. Odlicna je bila investicija kupovina ispod 0.5. Steta sto LTC nije pao ispod, kupio bih za sve novcice sto imam. Danas se na tokenima mlate pare, tu je najvece variranje.
 
Sajber neces nikad neuciti..... to je banda nije tu da ti zaradis vec da te opeljese ko sto su nas peljesili oduvek :D

I da imaju (i ja verujem da neko ima nase coine) opet nema logike, jedino da su korisnici btc-e totalni ludaci i da sami rade P/D (sto je itekako moguce)
 
Aha, sigurno opet imam poremecaj licnosti. Ja nikad necu nauciti? Pokazi mi jednog ovde koji nije otresao tokene ;)
Zasto da ne skoci kad si ti svoje otresao jeftino? Oni su vec u debelom plusu. Znas i sam kako ide, pump krece tek posle akumulacije.
 
Sad te ne razumem sta zelis da kazes :)
pa ako ih sad otkupe za 50-100% to znaci da su spremni da iskesiraju sad lupam 50k BTC, 150K LTC, 70K ETH, itd jer kad otkupe tokene oni nestaju i ti si (oni) klijentima tada duzan crypto

ako to vec rade sto nisu odma rekli evo vam 100%, iskreno ne razumem ih, znam samo da su LOPOVI!

iskreno ako neko od usera kupuje tokene za 65% taj je tesko poremecena licnost :D

PS: ja se ne bunim, meni je super ja sam zacrtao jos pre par dana ako padne token ispod 10% kupujem iznad 3x% dumpujem sve, iskreno kad sam stvaio 1K na 50% iznenadio sam se kad je neko kupio
 
Poslednja izmena:
haha, to sam i ja pomsilio više puta za njih dvojicu :)
 
U bilo koje doba dana i noći pričaju kao da je podne... :)
 
mozda su lljudi u drugoj vremenskoj zoni,amerika ili australija
 
Nazad
Vrh Dno