Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 2

Imas lager na sajtu EFox u Nemackoj.
Pa sve zemlje u Evropi imaju PDV i carinu. Ja sam uzeo PS4 preko Madjarske povracaj poreza mi je bio 27% a ovi nasi nisu ni gledali sta sam uzeo.

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
 
Kako stoje stvari sa staklima za Mi Max 2? Sta ima kod nas posto mi se bas ne ceka da stigne iz Kine?
 
Imas Nillkin Scrub masku i foliju za nekih 800-900 dinara na KP, deluje kao dobro resenje, ja to za sebe gledam bas

Ovo ostalo je sve genericko, mada te providne maske su me do sad dobro sluzile
 
Poslednja izmena:
Kako stoje stvari sa staklima za Mi Max 2? Sta ima kod nas posto mi se bas ne ceka da stigne iz Kine?
Ја сам на КП узео једно које не иде скроз преко екрана али су буквално милиметри у питању... Плаћено 200 динара.

Послужиће док не стигне одговарајуће из Кине.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Da se upisem i ja sa crnim 64/4 modelom, powered by Kidence :)

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Opaaa,snabdeva Kide samo tako ;) da te lepo sluzi makina,sad lepo unlock,pa Gcam,pa uzivancija ;)

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Hvala :) Prvo da se naradujem bateriji pa cu onda i to, za sad mi nije hitno :) Mislio sam da ce da bude mnogo glomazniji ali je ipak ok dimenzija na kraju, veci od SGH Note 4 ali ne toliko drasticno :)

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Da da,ja se navikao skroz...sada kada uzmem u ruke svoj Redmi Note4 Global,deluje mi kao neka igracka :) Kada se sve ispodesava kako treba,ovo je jedan izuzetno ozbiljan uredjaj.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Zadovoljan sam i sa stock situacijom, samo sam prilagodio sve starim navikama preko Nove i to je to :)

Ekran se prlja lagano doduse, moram privremeno masku i foliju bilo kakvu da nadjem :)

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Svi zderaci aktivni, mahom data danas, nije jos ni punjen od 5 do 100, brightness na nekih 30-40%, bez igrica
7f32a3e08beb016af5220b0e0c1376fb.jpg

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Imas u Redmi Note 4 temi linkove za kameru,prelistaj par zadnjih stranica...sto se verzije tice,sta znam,skini zadnju pa vidi kako ti ze svidja.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Imas u Redmi Note 4 temi linkove za kameru,prelistaj par zadnjih stranica...sto se verzije tice,sta znam,skini zadnju pa vidi kako ti ze svidja.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Skinuo sam u Redmi Note 4 temi poslednju, GCam5.1.016-Arnova8G2-beta-3.apk. Posle instalacije neće da se startuje - vidi sliku. Tako isto i druge GCam koje sam ranije probao. Zato napiši koju GCam si instalirao i odakle si je skinuo.

U telefonu je EU ROM 8.5.15.0 (NDDCNED).
 

Prilozi

  • Slika01.jpg
    Slika01.jpg
    24.5 KB · Pregleda: 101
Da,mora obavezno edit build prop,,i nema veze koja je verzija,rade sve zive koje sam skinuo.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Hvala, probaću sa clear cache i izmenom build prop.
 
Mora da se izmeni build.prop...
Samo mala napomena, fabricka kamera ti nece raditi najverovatnije...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Narucih Nillkin silikon i foliju sa KP, sve ostalo mi se cini kao lutrija jer ove jeftine maske ili nisu lepo izrezane ili ne legnu kako treba sa gornje i donje strane.



Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Postavi fotke obavezno kad namunjis foliju...

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Hocu :) Valjda necu da je zeznem kao po obicaju, mada sada imam ogromnu mikrofiber krpu pa cu lakse da prebrisem ekran kako treba, ranije mi je uvek ostajala neka tackica na sred ekrana [emoji14]

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Prva tura, prezadovoljan sam za sad. Nesto mi je drzalo telefon 4 sata budnim, mrzelo me da se cimam oko toga.

98807ba058a962ec77c6ed194f2fce05.jpg

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Izjava godine :D :D :D

"Nesto mi je drzalo telefon 4 sata budnim, mrzelo me da se cimam oko toga."

Na drugim temama ovaj "wake" status telefona od 4 sata bi imao sasvim drugačiji ton. A ovde se čovek sprda sa ovim :D

Po onome što čitam - odličan telefon.
 
To je normalno na 60h usage...Sve je to ok.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Izjava godine :D :D :D

"Nesto mi je drzalo telefon 4 sata budnim, mrzelo me da se cimam oko toga."

Na drugim temama ovaj "wake" status telefona od 4 sata bi imao sasvim drugačiji ton. A ovde se čovek sprda sa ovim :D

Po onome što čitam - odličan telefon.

+1 sta je 4h sot, u vecini slucajeva citav dan baterije za flagshipove jer ti "ne treba vise"
Ortak je isto uzeo ovu makinu i ozbiljno se lomim da penzionisem iPhone zbog ovog cuda. Jedino ce mi trebati malo vremena da se naviknem na velicinu ekrana, jer je skoro pa iste velicine kao onaj stari Samsungov Phablet od 7" [emoji29]


Sent from neki tamo iPhone
 
Generalno gledano samo zbog baterije i displeja se isplati da se uzme, kamo li zbog ostalih stavki.

Inace koga zanima Fast Charge:
2cddea4469731de612094b96529cde55.jpg


Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Posle prvog punjenja od 5 do 100%. Moze da izgura opusteno do uvece, dakle skoro 4 dana bez dopunjavanja. Ovaj awake time je izgleda zbog upaljene sinhronizacije, provalio sam naknadno da je ukljucena (inace nisam je sad ugasio namerno) a uvek je gasim jer sa Super Backup radim dvostruku sinhronizaciju na Google Drive i microSD karticu jednom dnevno, ne treba mi 170 sinhronizacija dnevno. Garantovano sam jos nesto negde zaboravio jer poslednji put sam koristio donekle slican OS na Huawei G7.

E sad, ne stize mi OTA obavestenje za MIUI 9 (nije kao da ne mogu bez toga), jel se flesuje rucno ili bi ipak trebalo OTA da stigne? Ne nameravam da prelazim jos dok ga ne ispeglaju lepo ali cisto informativno pitam.

b9e9784dd16431bfc66a3893f1285389.jpg

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Settings - Additional settings - Region i stavi na recimo Russia, pa će ti odmah stići OTA update, meni je 9.0.2.0.
 
Settings - Additional settings - Region i stavi na recimo Russia, pa će ti odmah stići OTA update, meni je 9.0.2.0.
Stiglo u medjuvremenu samo od sebe, prvo stiglo azuriranje za updater pa notifikacija za OTA update. Sad nek ceka.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno