Šta je novo?

[postpaid] VIP NEO tarifa vs sve ostalo (neograničeni minuti i poruke + 2GB@999 din.)

To znači da i mi, koji smo u roku potpisali taj ugovor za Neo tarife, podležemo tim promenama?
Nisam čitao sitna slova, verovatno je tamo sve objašnjeno :D
Inače, nikada nisam bio u Vip mrezi.
 
To znači da i mi, koji smo u roku potpisali taj ugovor za Neo tarife, podležemo tim promenama?
Nisam čitao sitna slova, verovatno je tamo sve objašnjeno :D
Inače, nikada nisam bio u Vip mrezi.

Uvek možeš da raskineš ugovor bez plaćanja penala ako bude promena. Šta god da piše u sitnim slovima, ne interesuje te ako je protiv zakona (a promena uslova ugovora jeste).
 
Da, u pravu si, good point.
Hvala.
Ne poznajem Vip, pa ne mogu da iznosim sud, ali ne verujem da će tih promena biti, ne bi im se isplatilo, a taj 'discount' do 31. avgusta mi deluje kao udica, što i jeste. Ako su već izašli na tržište sa novom tarifom koja opasno parira ostalim SIP, dakle mogu samo da idu ka napred, ne isplati da povlače reč, puj-pike, ne važi.
 
Poslednja izmena:
Sve je u opticaju, a ne bi me cudilo da povuku akciju. Mislim na konkretno taj popust na neo tarifu, tj da se umesto 999 din placa puna cena kao kada se uzima ugovor od 1600 (ne znam tacno da li je 1600, ali mi se cini da se radi o toj cifri). U tom slucaju je mozda i previse dati 1600 za neo 2 sa samo 2gb net-a.

S druge strane ako prekinu akciju automatski ce sigurno smanjiti priliv novih korisnika jer ce ljudi u tom slucaju naci i neku dobru stranu kod svog trenutnog operatera i nece preneti br u vip.

Upravo mi je drug javio da je produzio ugovor kod vip-a uz neki neo paket i uzeo samung j5 i placace 2200 mesecno 2 god. Nema pojma koji je neo uzeo :D

Trenutno sam na Vlasini gde mi je net los pa ne mogu da pogledam o cemu se tacno radi

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
To je Neo 4, puna cena sa telefonom.
 
Uspeo sam da dodjem do prave info. Neo 2 + (524 din x 24 meseca) = 1699 + 525 = 2224 din.

Video je da je tarifa neo 2.

Zvao sam telenor i rekli su mi da mi jedan ugovor istice za 2 meseca (kartica je kod brata), a drugi isti br, samo 069 koji ja koristim ugovor istice tek u avgustu 2018.
Najverovatnije cu da izvrsim rokadu kartica, tj ja uzmem od burazera 062 i prenesem br u vip na neo 2 tarifu, a dam mu moj 069 koji mora da ostane u telenoru jos godinu dana.

Svakako bata dobija vise, 250 min i 800mb neta u telenoru, a imao je 100 min i 50mb :)
9ebf3c4a23c57a1c59fb316bd7425176.jpg


Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Mnogo bre to za taj telefon :(
524 * 24 + 700*24 (700 vise kosta sa telefonom) = 29,376 sto je oko 245e :( A on 150e u oglasima.
 
Obicno se prijatelj konsultuje sa mnom pre nego sto se upusti u kupovinu tel, ali je sada popustino na zenino insistiranje. Rekao sam mu i ja da je pogresio. Ja sam za kes suprugi kupio taj isti j5

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Ja podneo zahtev za Neo 2, zvali me iz Telenora i ponudili iste uslove, ja ostao na telenoru sa neogranicenim minutima i 2.25 GB neta (ne znam sto tih 250 MB, ali nece da se bace :D)
 
Pa da bi bilo vise od VIP-ovih 2GB :D
 
Zar ne daje telenor 10GB mesečno u toku trajanja ugovorne obaveze? Ili im je to isteklo? Ili su te preskočili za 10GB jer si dobio neograničene minute i poruke? Realno, mnogo je i da si dobio 10GB, to već ne bi bio telenor.
 
Poslednja izmena:
Ja podneo zahtev za Neo 2, zvali me iz Telenora i ponudili iste uslove, ja ostao na telenoru sa neogranicenim minutima i 2.25 GB neta (ne znam sto tih 250 MB, ali nece da se bace :D)
Daj ne zezaj da su ti dali istu ponudu kada si podneo zahtev za prebacivanje br? Meni na jednom br istice ugovor 02. oktobra pa sam preko vip- ovog sajta rezervisao po povoljnim uslovima do kraja god da mogu da prenesem br i zvao me je vip i to verifikovao, tako da cekam 03. oktobar da odem u vip i da oni sve odrade

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Daj ne zezaj da su ti dali istu ponudu kada si podneo zahtev za prebacivanje br? Meni na jednom br istice ugovor 02. oktobra pa sam preko vip- ovog sajta rezervisao po povoljnim uslovima do kraja god da mogu da prenesem br i zvao me je vip i to verifikovao, tako da cekam 03. oktobar da odem u vip i da oni sve odrade

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Zvaće te i iz Telenora i ponuditi neograničene minute + 2 GB neta na kojem hoćeš paketu, samo da ostaneš.
 
Jel neko primetio koliko kratko zvoni telefon u NEO tarifi? Nisam primecivao to ranije, na Nova tarifama.
 
Da li to trebam prethodno da ih pozovem da kazem da zelim da prenesem br u vip ili ce to uraditi kada budem u vipu podneo zahtev za prenos br u vip? Bio sam do vip-a i oni me savetuju da ne odlazim uopste u telenor i da ne podnosim direktno u telenoru zahtev za prenos br nego da direktno u vip-u podnesem zahtev za prenos br i onda ce oni zavrsiti posao

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Da li to trebam prethodno da ih pozovem da kazem da zelim da prenesem br u vip ili ce to uraditi kada budem u vipu podneo zahtev za prenos br u vip? Bio sam do vip-a i oni me savetuju da ne odlazim uopste u telenor i da ne podnosim direktno u telenoru zahtev za prenos br nego da direktno u vip-u podnesem zahtev za prenos br i onda ce oni zavrsiti posao

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Telenor to nudi čim registruje da je podnet zahtev za prelazak u drugu prežu ili na pripejd.
Najbolje 15 dana pre isteka ugovorne obaveze ti i u Telenoru podnesi zahtev za prelazak u Vip.
 
Vazi, hvala na savetu. Tako cu i uraditi. Plus cu danas pozvati korisnicki servis da najavim prelazak u vip :)

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Zar nije bolje da svi iz Telenora sada do 31.08. se prijavimo na VIP radi rezervisanja NEO 2 tarife
Kazu da rezervacijom NEO 2 tarife, rezervisemo i cenu od 999 dinara, i Neogranicene minute i 2Gb do 31.12.2017.
Dakle da onda, da vidimo doslednost VIP-a hoce li to ispuniti , kao i Telenor hoce li i on odgovoriti vec
pocetkom septembra i takodje da isto daje paket kao i VIP.
 
Ja sam odradio rezervaciju preko vip-ovog sajta za jedan 062 br, ali za druga dva br koja bih prebacio ne mogu jer mi ugovorna obaveza sa telenorom istice tek u avgustu 2018. Na ovom 062 broju za koji sam uradio rezervaciju ugovorna obaveza istice 02. oktobra

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Zar nije bolje da svi iz Telenora sada do 31.08. se prijavimo na VIP radi rezervisanja NEO 2 tarife
Kazu da rezervacijom NEO 2 tarife, rezervisemo i cenu od 999 dinara, i Neogranicene minute i 2Gb do 31.12.2017.
Dakle da onda, da vidimo doslednost VIP-a hoce li to ispuniti , kao i Telenor hoce li i on odgovoriti vec
pocetkom septembra i takodje da isto daje paket kao i VIP.
Nesto mi govori da TN nece tako brzo (pocetkom septembra) odgovoriti...
Pozdrav
 
Nista cekamo ga, i ovako imamo nize tarife sada od ispod 1000 dinara koje ima 70% stanovnistva Srbije
 
Telenor to nudi čim registruje da je podnet zahtev za prelazak u drugu prežu ili na pripejd.
Najbolje 15 dana pre isteka ugovorne obaveze ti i u Telenoru podnesi zahtev za prelazak u Vip.
Ako bude 15 dana pre isteka podneo zahtev odmah ce ga odbiti, zasto mu to predlazes?

Jel neko primetio koliko kratko zvoni telefon u NEO tarifi? Nisam primecivao to ranije, na Nova tarifama.
Mislis ako se ne javlja druga strana?
 
Ne, mislim na moj telefon sa Neo brojem, mnogo kratko zvoni kada me zovu.
 
Zašto misliš da će ga odbtiti. Pa ja sam 15 dana ranije podneo zahtev za prelazak na pripejd, posle 13 dana su me pozvali i ponudili ono što sam hteo.
To je drugo, rekao si prelazak u VIP.

@ivan, donno that.
 
Ne, kratko zvoni, u odnosu na MTS gde zvoni mnogo duze npr.

Kratko u smislu koliko puta odzvoni pre nego sto prekine da zvoni.
 
To im je jos jedna sibicarska fora zbog sekretarice koja se javlja posle 5 zvona i skida kredit tj pravi racun.
Mi koji smo iskljucili sekretaricu sad imamo problem da ne stignes do telefona a on vec prestane da zvoni.
 
Nazad
Vrh Dno