Šta je novo?

Menjačnice

Epa mora, tj. takva su pravili menjačnica, moraju da ispoštuju vrlo stroga KYC pravila.

Možda ti ne želiš da im daš, ali isto tako oni ne žele da ih utuže za sve pare vlade nekih država, ako neko bude pravi ne zakonite aktivnosti preko kripta na njihovoj menjačnici.
 
Evo i stamp poslao ljubavna pisma svima
 
Samo da prenesem moje iskustvo sa hitbtc.com menjačnicom, 2fa autentifikacijom i njihovom podrškom...

Desilo mi se da sam napravio nalog, aktivirao 2fa GoogleAuth app, sve je bilo ok, reinstalirao os na mobilnom, nisam mogao da restore-ujem 2fa, nisam mogao da se ulogujem, podrška im je toliko zatrpana, odgovorili su mi tek nakon mesec dana... U međuvremenu sam uspeo sam da se snađem.

Šta je fora? Kad aktiviraš 2fa na hitbtc, standardno skeniraš qr-code, ali zajeb je taj što ti backup kod za 2fa stoji skriven, otkriva se tek klikom na neki link... a pored toga ti otkriveno stoji dodatni backup kod koji ima karaktere tipa k8fi3-kof3k-09ifu- ... tako nešto. Dakle daju ti dodatni backup kod, koji nema veze sa ovim za google 2fa što skeniraš qr-code. Do tad nisam znao da backup kod za google 2fa i slične programe može da bude samo all-caps niz karaktera i brojeva. Sad da vidim takav kod, znao bi da to nije to.
Tako da sam ja lepo sačuvao taj drugi vrljavi backup kod i super. Reinstaliram OS na telefonu, pa sam hteo da restore-ujem 2fa za hitbtc, pri unosu, kaže, nije moguće uneti karakter "8". Pa, pa, kako?

Kad ideš na login, uloguješ se, potom ti traži 2fa ili backup kod, i ja unesem onaj vrljavi backup kod koji sam imao, kaže neispravan kod... aaaa!

Uspeo sam da se ulogujem ne tako što idem na login pa tamo da se logujem, nego na početnoj strani hitbtc postoji forma za login... eeee... tu ako se uloguješ i uneseš onaj vrljavi backup kod, onda prođe... ???
Svaka čast onom ko im je napravio sajt... Na jednoj login formi im radi backup kod, na drugom ne... Veri najs!
 
Radi li vam depozit na CEXu, sa Vize? Jel neko skorije radio?

Mi Note 3

Edit: prošlo u međuvremenu, posle 10tak pokusaja
 
Poslednja izmena:
Jel probao neko na mastercard debitnu od postanske stedionice da povuce pare sa cex.io i jel moguce sa postanskom karticom povuci?

Sent from my TA-1053 using Tapatalk
 
Kako se moze zcl promeniti za zec? Pomoc ako zna neko. Hvala. Ili direktno ga prodati...

Sent from my TA-1053 using Tapatalk
 
Desilo mi se na www.cryptopia.co.nz

tvz. shitopia, da je neko 2 puta pre pola sata pokušo da se loguje sa 2 neke ip adrese (nisu moje sigurno).


Odmah povukao sredstva u moje wallete i postavio 2FA, imao sam onaj PIN samo, ali to je ipak manje sigurno nego Google Auth.
 
Pa sta uopste radis tamo bez 2fa? Mislim bilo gde da se registrujes to je pod obavezno odmah da se stavi. Meni je dolazilo sa poolova da neko hoce da loguje, sa menjacnica ne.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Pre oko mesec dana, tri dana uzastopno je bio po jedan - dva pokušaja. Posle je prestalo.
 
I meni je danas stigao mail sa Cryptopie da se neko pokusao 2x logovati a adresa je Korea - Seul .. Nemam tamo nista pa se ni ne brinem :)
 
Eh kad bi znali kako sam ja izgubio sav novac sa exodusa.. Bio ulogovan na wallet jer sam planirao nesto da kupujem, medjutim usput resim da skinem neki majner za Ravencoin, kad ono viruscina zablokira mi ceo komp i krene da brljavi i instalira sve zivo i mrtvo... Dok sam ja skapirao sta mi je najbitnije da odradim proso voz... Odose valuteee..
 
Planiram da prebacim sredstva sa cryptopia na binance, u kojoj valuti je najbolje (provizija, duzina transakcije, broj potvrda, ostalo :) )? ... u ponudi su btc, ltc, doge
Hvala!
 
Ima li ko info kad ce cex doci online? Nevidim info na Twitteru.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nema ni na njihovom blogu nista. Izgleda je ovo vanredno.
 
Uskoro UPCOIN mjenjacnica. Izlistali su dosta valuta, cak su do skoro davali nesto BTC za igranje i vjezbu trejdovanja.
Evo referal pa se registrujte sada u beta fazi mislim da ce biti popusta na provizije.
https://upcoin.com/?ID=PiijSgkR
 
Jedna informacija - da li je poloniex povecao fee sa 0.0001 btc na 0.0005 btc? Nisam podizao par meseci... Imao je najmanji fee ranije. Nisam bas u toku, zadnjih par meseci imam neke novcice na cryptopia, vidim tamo je 0.0001. Hvala
 
Poslednja izmena:
Juce sam prebacivao sam neki XRP sa POLO na FINEX i transakcija je u statusu COMPLETE: ERROR. Pisao sam juce ticket supportu ali se niko ne javlja. Da li je imao neko slicno iskustvo?
 
Obratite paznju !!!!
Ne radi deposith eth na POLO !!!
Za ostale novcice ne znam,ali izgleda da ima nekih ozbiljnih problema
 
Juce sam prebacivao sam neki XRP sa POLO na FINEX i transakcija je u statusu COMPLETE: ERROR. Pisao sam juce ticket supportu ali se niko ne javlja. Da li je imao neko slicno iskustvo?

Neko?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam cekao od pola odgovor 90 dana, otvorio ticket u sred bulla pocetkom januara, da bih na kraju digao i ruke od tih novcica i dogovore mi pre nekih dve-tri nedelje sa izgleda da je resen problem u medjuvremenu, novcic izgubio na vrednosti nekoliko puta ...
 
Koji coini i koja greska je bila u pitanju?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno