Šta je novo?

Menjačnice

Mozes i bez leverage da trejdujes isto, ali ti je iskremo to bzvz da radis na bitmex-u, jer je fee visok i zavisi koliko dugo drzis otvorenu poziciju (neki presek je na svakih 7 ili 8 sati).

Znas kako, ljudi se mogu gadno zeznuti i poleteti za brzom zaradom a da pritom ni ne znaju sta je likvidacija, al’dobro, svaka skola se placa [emoji4] i ja sam se opekao par puta kao i svi na pocetku, pa sad pet puta merim, pa sečem[emoji23]




Sent from my iPhone using Tapatalk

Da li leverage ima i na binanci, i ako moze nesto kratko o tome. i drugo da li ima neko ovih danaproblema oko izvlacenja para na binanci
 
Uh, i ti hoćeš da trguješ, a mrzi te da vidiš da li ima leverage na menjačnici gde bi to da radiš? [emoji44]
 
Da li leverage ima i na binanci, i ako moze nesto kratko o tome. i drugo da li ima neko ovih danaproblema oko izvlacenja para na binanci

1. nema još, ali kazu da rade na tome i da ce uskoro biti. imas bitmex za to, koji je najbolji
2. Zatvorili su podizanje bili na par dana i sad radi zadnja 2-3 dana.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja mislim da jeste,iskreno se nadam da nije,ali bice tesko odande bilo sta izvuci
 
I ako se ista izvuce to im je sigurno kraj, dalje nece imati cime da posluju.

Tapatalk from Poco loco
 
kad se setim zamlacivanja sa etn, pa i na dva moba sam "rudario" etn...koja glupost...a i to sto je bilo je ostalo na criptopie :D sva sreca ne previse :)
 
Ja mislim da jeste,iskreno se nadam da nije,ali bice tesko odande bilo sta izvuci

Zaista nisam u toku, od januara do aprila sam cekao i cekao i cekao i svako dan visio na discordu njihovom, dozvolili su povlacenje BTC, LTC i jos jedne valute. Sreca u nesreci i resim da presecem i to malo sice LUX, RVN i BTC pretvorim u LTC i prebacim na Hotbit... posle toga par dana vidim da su blokirali sva povlacenja i sad crnilo neko.
Uzas...

Da li neko koristi Hotbit? Vidim potpuno novi izgled i gore pise m. hotbit cak sam i dobio oociju aplikacije da skinem za mobilni pa sam skinuo samo se tripujem koliko je sigurno ulogovati se, sve drugacije. Da li je svima isto tako ko je koristi?
 
Ja sam na Hotbitu od pre par nedelja.
m.hotbit.io je njihov mobilni interfejs, sad sam ga otvorio zbog tebe, inače mi se on ne otvara po defaultu.
App za Android nisam još probao, ali hoću sada.
 
Radi app normalno, njihova je, meni su pare još uvek na menjačnici, a sinoć sam se ulogovao :)
 
Tražim gde bih mogao da utopim malo Monera koga imam iskopanog i nabavim malo IOTA-e, možda eventualno i nekog drugog novčića kome nemam pristup. Nešto kao anycoindirect.eu bi mi potpuno odgovaralo, ali imaju proveru identiteta čak i za male sume koje ne podležu EU zakonu, to je uvek veliko cimanje i često ne prođe.

Zna li ko neku prostu alternativu? Quantfury mi deluje interesantno i ima parove koje pominjem, ali ne znam smaraju li proverama i mogu li da prebacim novčiće u neki svoj wallet ili sve stoji u njihovom sistemu dok ne podigneš kao BTC/USD? Ima li ko iskustava sa Quantfury?
 
Tražim gde bih mogao da utopim malo Monera koga imam iskopanog i nabavim malo IOTA-e, možda eventualno i nekog drugog novčića kome nemam pristup. Nešto kao anycoindirect.eu bi mi potpuno odgovaralo, ali imaju proveru identiteta čak i za male sume koje ne podležu EU zakonu, to je uvek veliko cimanje i često ne prođe.

Zna li ko neku prostu alternativu? Quantfury mi deluje interesantno i ima parove koje pominjem, ali ne znam smaraju li proverama i mogu li da prebacim novčiće u neki svoj wallet ili sve stoji u njihovom sistemu dok ne podigneš kao BTC/USD? Ima li ko iskustava sa Quantfury?
QF nije klasična menjačnica, već simulacija berze, Fintech startup, imaš white paper pa čitaj. Kripto služi kao kolateral, nema fees, minimal spread, finansiranje od QTF token emisije i monetizacija Trading data skupljenih od korisnika (čitaj, counter pozicije itd). Imaš 10tak mogućih coina koji mogu služiti kao kolateral, Leverage je 20X max, ti možeš i manje, u suštini veličina pozicije ti određuje isti. Kada uvećas kolateral, i zatvoriš pozicije, tek onda možeš da povlacis ono što si zaradio/izgubio...Nema verifikacije do 10K USD withdrawal...Imaju odličnu telegram grupu gde u diskusiji učestvuju aktivno i CEO, CFO, product lead itd... Naravno, uvek postoji opasnost da budu exit scam, pa trgujte samo sa onim što možete zaboraviti [emoji1]


SM-N960F
 
QF nije klasična menjačnica, već simulacija berze, Fintech startup, imaš white paper pa čitaj. Kripto služi kao kolateral, nema fees, minimal spread, finansiranje od QTF token emisije i monetizacija Trading data skupljenih od korisnika (čitaj, counter pozicije itd). Imaš 10tak mogućih coina koji mogu služiti kao kolateral, Leverage je 20X max, ti možeš i manje, u suštini veličina pozicije ti određuje isti. Kada uvećas kolateral, i zatvoriš pozicije, tek onda možeš da povlacis ono što si zaradio/izgubio...Nema verifikacije do 10K USD withdrawal...Imaju odličnu telegram grupu gde u diskusiji učestvuju aktivno i CEO, CFO, product lead itd... Naravno, uvek postoji opasnost da budu exit scam, pa trgujte samo sa onim što možete zaboraviti [emoji1]

Hvala veliko na iscrpnom odgovoru, ali u ovom trenutku me interesuje prilično jednostavan scenario i ne bih da mnogo istražujem. Da li bih mogao da se registrujem tamo bez potvrde identiteta, utopim neku siću od Monera (oko 0.2 XLM), dodam možda malo drugog kripta i uzmem malo IOTA-e i prebacim je u neki svoj wallet?

Verujem da bi mi i druge stvari koje nude mogle biti interesantne, samo ne trenutno.
 
Hvala veliko na iscrpnom odgovoru, ali u ovom trenutku me interesuje prilično jednostavan scenario i ne bih da mnogo istražujem. Da li bih mogao da se registrujem tamo bez potvrde identiteta, utopim neku siću od Monera (oko 0.2 XLM), dodam možda malo drugog kripta i uzmem malo IOTA-e i prebacim je u neki svoj wallet?

Verujem da bi mi i druge stvari koje nude mogle biti interesantne, samo ne trenutno.
Ne

SM-N960F
 
Hvala veliko na iscrpnom odgovoru, ali u ovom trenutku me interesuje prilično jednostavan scenario i ne bih da mnogo istražujem. Da li bih mogao da se registrujem tamo bez potvrde identiteta, utopim neku siću od Monera (oko 0.2 XLM), dodam možda malo drugog kripta i uzmem malo IOTA-e i prebacim je u neki svoj wallet?

Verujem da bi mi i druge stvari koje nude mogle biti interesantne, samo ne trenutno.
Mislim da možeš na https://coinswitch.co/ to da odradiš, bez registracije.
 
Nov sam u ovome pa ako mi neko moze pomoci, moze i pm. Interesuje me kako kupiti 2 bitcoina?
 
Registruješ se na cex.io i karticom kupiš koliko hoćeš.
Mislim da je provizija 4%.
 
Katastrofa. Pa posle još razne provizije pri povlačenju. Izađe 10ak % što je po meni jako mnogo za takvu uslugu.
Funkcioniše li onaj sajt za trgovinu iz ruke u ruku?
 
Poslednja izmena:
Katastrofa. Pa posle još razne provizije pri povlačenju. Izađe 10ak % što je po meni jako mnogo za takvu uslugu.
Funkcioniše li onaj sajt za trgovinu iz ruke u ruku?
Service charge:
up to 3% + € 1.50
Commission:
up to € 3.50

5Eura + 3%, dosta je to, ali je ok, samo da i ona ne pukne.
 
Pa da, plus ona 4 % da uđem...
Pa te i banka odere 1.5 % za transfer itd. Nakupi se.
 
Nas sajt ECD tu je 5% i to je sve mislim.Ili pitaj na forumu da neko proda.
 
Mislio sam na tih 4% kad uđeš kešom, da kupiš neku količinu kripta..
 
Imam ja jedno pitanje, da li recimo ja ako imam 50k $ u bitkojnima mogu da prodam to negde odma, sem u USA gde mogu recimo da kupim auto ili neku robu pa da pretvorim u kes? I nije mi jasno kako onda ljudi trguju na berzama sa bitkojnima ako mu transakcije nisu instant i bez provizije ?
 
Nazad
Vrh Dno