Šta je novo?

Google Pixel 2

Ma zezam se, totalno nebitno šta oni misle [emoji23][emoji23]

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Hteo je da kaže da su korisnici iOS-a koji su,jeli,naviknuti na fluidan sistem takodje oduševljeni kako radi P2.....


from komsa's 7+
 
Utisci su izuzetni za sada,osim autonomije (nedostaju još neke sitnice doduše)...ali sam popalio bukvalno sve što može na on (nešto preko 4h sot)...kad pogasim live wallpaper, aod, ono slušanje muzike iz pozadine, stiskanje za asistenta, zamenim facebook i msg za lite, videću onda kakva je situacija. I onda ću takođe da pratim da li vremenom opada kao kod s ili stagnira kao ood huaweia.

Inače ko god je uzeo tel u ruke za ovih dva dana, bilo je woow ala ovo radi (korisnici ajfona takođe).

Što se rešavanja tiče, kod mene se to nikada ne zna, ali ovaj mislim da će da potraje do nekog sledećeg pixela.Full pack druže, ali imam samo brick i c na c kabel...hoću i full usb na type c (da mogu da spajam na kompjuter) i autopunjač sa brzim punjenjem. Našao već sve na amazonu,još samo da poručim ;)

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
A ekran? Blue tint? Nista,a? ;)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Manji pixel 2 ima Samsung amoled a ne lg poled :)
 
Ekran skroz ok. Ne može da se poredi sa samsungovim nove generacije,ali radi posao skroz

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Kako se boris sa tim ogavnim bezelima gore i dole posle s8/n8/m10 pro? :)Ja bih XL model mogao da svarim,ali ovaj obican...jok...ruzan mi za medalju :(

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Što da ne? Na A1 isto ima velike bezele kao i Pixel 1, pa mi je sasvim okej. Uz to je i Pixel 2 manji.
 
Sta znam,ukusi su razliciti....meni je recimo A1 lepsi od Pixela obicnog...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Kako se boris sa tim ogavnim bezelima gore i dole posle s8/n8/m10 pro? :)Ja bih XL model mogao da svarim,ali ovaj obican...jok...ruzan mi za medalju :(

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
Ukratko,ne primetim ih uopšte,gledam u ekran,ne bezele (čak šta više, podseća dosta na z3(5) compact koje sam dugo vremena nosio). Generalno, da mi je estetika preko bitna na telefonu, sutra bih otišao i kupio s9+ ono je savršenstvo po meni (pored mate-a najnovijeg).

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Takođe, ja kod mene na fonu ne primetim uopšte iako ih itekako ima, jednostavno gledam u fantastičan ekran i funkcionalnost i fluidnost fona a ne šta ima sa strane. Navikao sam da koristim velike telefone, čak šta više volim veće telefone.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Pitanje za google photos/drive znalce...naime,interesuje me da li postoji mogućnost (neko podešavanje koje ja nisam uspeo da pronađem) da mi telefon sliku koju slikam i uploaduje na cloud (photos pa čak i drive) nakon brisanja na telefonu sačuva na cloudu? Kod googla bilo gde da obrišem od tri pomenuta (telefon-photos-drive) svuda se briše...kontam i na komp da instaliram drive i da stavim da se sinhronizuje, i tamo bi obrisao :( Ovo je na ms oneDrive rešeno onako kako meni treba pa da vidim ima li pomoći tj da ne moram pored jednog clouda još i dodatni da instaliram...hvala!

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Pitanje za google photos/drive znalce...naime,interesuje me da li postoji mogućnost (neko podešavanje koje ja nisam uspeo da pronađem) da mi telefon sliku koju slikam i uploaduje na cloud (photos pa čak i drive) nakon brisanja na telefonu sačuva na cloudu? Kod googla bilo gde da obrišem od tri pomenuta (telefon-photos-drive) svuda se briše...kontam i na komp da instaliram drive i da stavim da se sinhronizuje, i tamo bi obrisao :( Ovo je na ms oneDrive rešeno onako kako meni treba pa da vidim ima li pomoći tj da ne moram pored jednog clouda još i dodatni da instaliram...hvala!

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Misliš na ovo?
b601124338056609fb743f319365e4b9.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ne, mislim kad sam uzmem i obrišem neku sliku sa telefona, da ista ostane na cloudu i dalje.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
@Proday Tri tačke u desnom gornjem uglu. Prvo označiš slike, onda pritisneš tri tačke (meni) i izađe opcija delete from device. Ako si to hteo.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Ne, mislim kad sam uzmem i obrišem neku sliku sa telefona, da ista ostane na cloudu i dalje.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Pa ovo što sam pokazao je upravo to, samo za sve slike.. A ispod je čovek napisao ako hoćeš pojedinačno.. Tri tačke pa delete from this device..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ok, hvala...ne radi mi to posao

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Pa čekaj, ne razumem, šta ti želiš?
Ovo što smo mi rekli je da on briše sliku sa uređaja a ostaje na cloudu, to si valjda i tražio?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Jesam ali iz galerije da se obriše direktno,a ne iz nekih podmenija gde se vidi da negde drugde ostaje ;)

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Ako hoćeš direktno sa telefona ali da ostane u cloudu koristi neku aplikaciju za lokalne fajlove. Moja preporuka je Camera roll, konačno je to prava zamena za QuickPic.

OnePlus 3T
 
Podmeni klik na sliku i na tri tačke? OK ako tako misliš..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Mislim da cilja na to da se ne vidi slika kada se uđe u default galeriju to jest u ovom slučaju gphotos :)

Kažem ja stock Android je odavno morao da ima app lock na otisak :)
 
Poslednja izmena:
Mislim da cilja na to da se ne vidi slika kada se uđe u default galeriju to jest u ovom slučaju gphotos :)

Kažem ja stock Android je odavno morao da ima app lock na otisak :)
Htc je to ugradio.. Al evo ja ne koristim. Niko ni ne sme da mi dira fon, a i da uzme nema šifru ni moj prst [emoji16]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Pitanje za google photos/drive znalce...naime,interesuje me da li postoji mogućnost (neko podešavanje koje ja nisam uspeo da pronađem) da mi telefon sliku koju slikam i uploaduje na cloud (photos pa čak i drive) nakon brisanja na telefonu sačuva na cloudu? Kod googla bilo gde da obrišem od tri pomenuta (telefon-photos-drive) svuda se briše...kontam i na komp da instaliram drive i da stavim da se sinhronizuje, i tamo bi obrisao :( Ovo je na ms oneDrive rešeno onako kako meni treba pa da vidim ima li pomoći tj da ne moram pored jednog clouda još i dodatni da instaliram...hvala!

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Jel ti ukljuceno u podesavanjima da pravi rezervne kopije, evo sad sam obrisao sliku u telefonu a ostala je u google photos.
 
@Dakii koja je to opcija?

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Kad udjes u google photos gornji levi cosak kliknes na tri linije, ides podesavanje i prva stavka je "Pravite rezervne kopije i sinhronizacija" kliknes na to i tu imas da ukljucis, kod mene je to ukljuceno i kad udjem na GP izbaci mi u cosku da pravi rezrvnu kopiju tako da mislim da je kod tebe to iskljuceno i zato ti brise, samo pretpostavka, proveri.
 
@Dakii Ne mogu da provalim na šta tačno misliš? Moguće da je ovde nešto drugačije...
6ca19d6e1273062be05ac45abf44f311.jpg


Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Pa to je to i posle ako koristiš opciju free up space telefon će obrisati slike iz telefona ali će ostati na gdisku i videće se u photos aplikaciji ako imaš pristup netu.

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Ali ja neću da koristim opciju free up...imam 100+ gigabajta prazno ;)

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno