Šta je novo?

Google Pixel 2

^ Realno[emoji16]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ja bas mislim da će pixel 3 imati notch kao i apple. Ne bi se oni zvali Google da to ne urade :)
 
Ubacili su podršku za to, moguće opet 2 modela jedan sa i jedan bez :)

1) Kršten ekran, a ne ono lg smeće. [emoji16]

To je inače sajt koji je prvi uz verge krenuo sa tom pričom, a posle kada se spustila buka oko izlaska pojeli sve što su ...

U principu jadni ovi pixel 2 xl korisnici što gledaju displej pod 28 stepeni.

@yooyo se potresao baš :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Biće super kad prvi pixel na koji sam se nameračio da uzmem (3) bude imao "kljovu" gore...biće ćao kao i prvi motorolin nexus crep :(

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Ja cenim da će imati 90%, nisi džabe dodali support za notch u 9.0..

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Pa nek izbace dva modela pa nam daju izbor kao i do sada...to cenim kod njih. A notch support je očekivan na p obzirom da sve više proizvođača izbacuje telefone sa istim...apsolutno ne mora da znači da će google tj pixel da ga forsira.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Budu li stavili tu precagu ispasce najveci jadnici na trzistu.

Dovoljno su se ispalili za ulaz za sluske.
 
Ja vidim "prečagu" ne gledam dalje telefon.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Takođe i ja. Mrzim apple filozofiju nametanja gluposti za koje jedino oni misle da je dobro, a sekta prati i opravdava svaki takav potez.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Essential telefon je to izbacio prvi ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nema veze...od Applea je pocela manija.I time su pokazali da su ipak lideri i trendseteri na trzistu.Znalo se jos od ulaza za slusalice,ali sada su to i bukvalno zacementirali.Najgori dizajn u istoriji ikada su uspeli da toliko popularizuju, da ih svako kopira.I svaka im cast na tome..dokazali su staru poslovicu "Majmun radi sto majmun vidi."

Google je izgubio onog trenutka kada je poceo da kopira 4:3 odnos stranica na nexusu 9..to se zavrsilo fijaskom i zamiranjem tableta.Tada su polako i ubili nexus seriju i poceli sa pixelom.

Ismevali su izbacivanje ulaza za sluske a onda sami izbacili.Ako jos i ovo iskopiraju ispasce veci jadnici od svih.
 
Više volim 2cm bazela nego prečagu.. Npr ne bih koristio Samsung telefon ali ono što rade sa s8-9 je full.. Minimalni bazeli, odličan dizajn i ogroman screen to body ratio..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
fc_basel_iphone_320x480.jpg


Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Svi portovi na telefonu su višak, usb c i 3.5mm. Treba sve izbaciti... Budućnost je bežična. [emoji16]
 
Ne razumem? Bazel je u jednini a u množini? [emoji23]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja sam 100% sig da će Pixel 3 da prati filozofiju Ajfona. Iznenadio bih se ako ne bi i tu "precagu" iskopirali. Realno većini ljudi se to svidja, to je in i to prodaje proizvod. Kad kupci vide takav ekran odma ide ludilo.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Bezel (a ne bazel) je jednina, bezeli množina.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Dobro, ja sam omašio slovo a iznad ko se pravio pametan poentu.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nece google ubaciti "precagu" na pixel nikada. Podrska je samo uvedena za sve slepce proizvodjace koji hoce da je stave. To je trend koji ce nestati za godinu dana kada se savladaju tehnicke prepreke zbog kojeg je to sra*e implementirano na prvom mestu. Prvi ce da ga izbaci Iphone na sledecem modelu
 
Poslednja izmena:
Neću kupiti nijedan telefon sa rogovima, a face id me ne zanima.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Da li si ti zadovoljan pixelom? Znam da si presao sa 6p na 2xl. Niko nista ne piše u temi od vas vlasnika. [emoji4]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
^ suvisno pitanje, jer je sve savrseno i nema sta dalje da se komentarise :D
 
Krenule bubice da hvataju, dosadio s9+ vidim :D [emoji14]

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Da li si ti zadovoljan pixelom? Znam da si presao sa 6p na 2xl. Niko nista ne piše u temi od vas vlasnika. [emoji4]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Telefon je odličan. Planirao sam da napišem neki mali review, Ali ne stižem od obaveza.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 


Evo ga i ovaj sa naknadnom pameću, jedan od onih koji je najviše kukao sad tek izbacio realan review :)
 
Nazad
Vrh Dno