Šta je novo?

iOS 11

Da ne kudin samo ios 11 baterija je savrsenstvo na ipadu nikad u zivotu nije drzala baterija 4 dana uz ogroman usage ali pravi usage, ne znam nemam realan preglrd jer sam resetovao ipad zbog nestajanja docka ali ovo je brutalno dobro... ostalo.... na zalost nije sjajno.. videcemo mozda danas spale 11.3 beta 1
 
Poslednja izmena:
Kako menjate valutu u appstore? Bas rekoh da probam da kupim geekbench, ali meni je sve u hrvatskim kunima od jednom?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@nikolakoki

Ne moze da se menja valuta, ako si na HR storu to je to. Od nedavno je promenjeno sa dolara na HRK.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
CPU DasherX by GreenGames Studiohttps://itunes.apple.com/hr/app/cpu-dasherx/id1168527539?mt=8

Trebalo bi za 6/6S(telefone bez low power jezgara) da moze da se proveri clock preko ovoga i da se vidi da li je smanjen(u odnosu na koliko bi trebao biti)...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Moj iP6 je na 1.1 umesto na 1.4. Razmisljam da li da menjam bateriju :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dje gledaš clock u toj aplikaciji ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Smroz dole ma ljudi ios 11.2 je peodaja magle sad
Odjednom svima su batt za zamene ;-)
 
2339... iskrivio mi se iPhone... kako je bio u zadnjem džepu seo na njega. Ekran i sve je ostalo u istoj funkciji samo se na ramu kad ga gledaš sa strane primijeti. Medjutim baterija mi je lošija sad nego na običnu sedmicu. Inače sam zamijenio 7 za 7+ zbog baterije i eto sta ti je baksuz, dal je moguće da se baterija oštetila pa joj se radni vijek smanjio? Ima li vajde mijenjat za ove po servisima sto su 50e?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Te po servisima imaju rok trajsnja 3 mes i cao health 80%
 
Pa sta da radim, ova sto je u njega znaci kunem se da mi je obični 7 vise držao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koji je health baterije?
Tek cu da vidim da bi potvrdio. Cudno mi je posto je pre neki mesec bio 99%. Ali opet, ne vidim zasto bi radio na 1.1GHz.
Inace, tek sad sam setup family sharing - kaze na drugom accountu da mora payment method biti namesten za family sharing iako sam ga namestio i ne da mu da skine kupljenu aplikaciju (koja podrzava do 6 members) i ono sto je najzesce svaki put skine sredstva sa kartice kada se proba download purchased itema, a onda stornira naplatu...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hahahahaha pa ovo je komedija ljudi downgrade ujte na 11.1.2 molim vas i javite utiske
 
Ma nije moguće nikako, 3 put sam clean install radio. Jedino ako se oštetila baterija, drugo ne znam sta mu je.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema sanse jedino ako je tel pukao na pola ta baterija je savitljiva kao zvaka...
 
f36cd14fbdd0b6760cc356b9a4973fd4.jpg


Jel ovo ok?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nervira me ovaj reminders što beleži istoriju gotovih i urađenih događaja, pa još i to moram ručno da čistim...prestao sam da ga koristim
 
  • Like
Reagovanja: M J
I meni je na A8 na momenat prikazalo 800MHz - dal ne ocitava dobro ili ga nesto throttle, to vec ne znam, jer uglavnom i u idle prikazuje 1131 iako bi trebao na 1400 da radi. Pokreni geekbench ili nesto pa udji u taj app i vidi clock...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno