Šta je novo?

iOS 11

Ne smem da instaliram dok ne vidim iskustva :D

Za sada mi 11.1.2 radi super
 
  • Like
Reagovanja: M J
Vidim da su rešili bug koji je bio sa Siri pretragom. Meni se dešavalo kada svajpujem na dole da aktiviram Siri search i kada kliknem na home dugme, uvek me je vraćalo na home screen, nebitno gde se nalazim. Sada mi home dugme samo isključi Siri search dok me ostavi na istom ekranu, što je i logično.

Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Bolji je od 11.1.2 u svakom smislu te reci koristim ga duze vremena od bete 4 krenulo je sve na bolje incl battery
 
cfec7df86f8c881753c8c08e3a1167b3.jpg
 
Kakav je 11.2 na ip 5s? Smara me vise stalno obavjestavanje da azurira, a bio sam na 11ki na pocetki al se brze bolje vratio na 10.3.3, lose se ponasao totalno. Lag pri zakljicavanju baterija losa itd itd. Jel se sada ista promjenilo na bolje?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako nisi zavisnik od najazurnijeg softvera, ja bih radje ostao na 10.3.3. Instaliras tvOs profil da ti ne izbacuje obavestenje za update i miran si.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Ja ne mrdam ni na SE. Bas nikakav razlog nemam da mrdam sa 10.3.3 osim ako ne zelim probleme i lag.
 
Vidi stvarno. Otkud sad u subotu?


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk

Zbog problema koji je pogadjao X korisnike, a koji je dovodio do toga da u odgovarajuce vreme u toku dana dodje do automatskog re-springa svakih 30s...
 
To je za sve koji su imali aplikaciju koja ima podeseno da svakodnevno salje odredjenu notifikaciju (recimo da vas svaki dan podseca da trebate da setate, vezbate) a bug je vezan za datum i prvo su Australijanci krenuli da zovu Apple Support i prijavljuju bug.

https://support.apple.com/en-us/HT208332

Samo to ih je nateralo da sad puste update.
 
Poslednja izmena:
Imao sam taj bug bez notifikacija cim se palio gps automatski respring i nije pogodjen samo ipx vec i ipadi
 
Pre ce biti da si isao na widget-e i onda imao respring, bar prema onome sto pisu.
 
Upravo tako ali kapiram da je zbog weather widgeta koji je pokretao loc servise. 11.2 je preporod za iphone :/)
 
Kada aktiviram 3D touch tekst mi je skoro nečitak zbog pozadine, iOS 11.2:
8a1375f609bcebd4d16d6d0881164bef.jpg

A za neke je ok:
cbf0a85c915ebbd87cf2a20bf64c532b.jpg


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Vidim da po redditu ljudi koji imaju iPhone 6s svi hvale 11.2 u odnosu na prethodne i kažu da je iste brzine kao 10.3.3. Meni na 8+ radi maltene isto kao prethodni, a 11.1 mi je radio odlično.
 
Vidim da po redditu ljudi koji imaju iPhone 6s svi hvale 11.2 u odnosu na prethodne i kažu da je iste brzine kao 10.3.3. Meni na 8+ radi maltene isto kao prethodni, a 11.1 mi je radio odlično.

Ja sam updateovao pa javljam rezultate za bateriju. Sto se tice brzine, nisam kompetentan sa vama ovde jer mi je i 11.1.2 super radio, a vidim da se mnogi zale.
 
Meni je trajanje baterije na 11.2 isto kao i na 11.1.2 - u prevodu, izuzetno.
 
Sve je super na 11.2. Potvrdjeno. 6s.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je krenulo sve na bolje od 11.1.2 i sad je super na 11.2. Primetno bolja baterija.. 6s je upitanju..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I ja potvrđujem da je sa ovim update sve upeglano...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam samo kako bateriju istestirate toliko brzo da kazete da je primetno bolje i sl. kada je update tek izasao, ali nebitno. Ja iskreno za sada ne vidim neku razliku sto se tice baterije u odnosu na 11.1.2, ali videcemo za koji dan.
Sve je i pre radilo fluidno na X-u, tako da ne mogu da vidim neku razliku sto se tice toga, ali cu update 6-icu pa cemo da vidimo ima li razlike tu :)
 
X je stuckao i stucka s vremena na breme kada se izlazi iz safarija...
 
Nisam primetio pre, a sada sam probao za svaki slucaj vise puta... Jel imas steps da reprodukujem?
 
Nazad
Vrh Dno