Šta je novo?

iOS 11

ne kapiram ni ja ulazenje u to sta neko radi sa svojim novcem, pa eto svi to radite

opcije na telefonu sa napravljene da se koriste, ako ih vi ne koristite, vasa stvar, ja koristim

stvarno ne razumem kada neko namece svoj stil zivota, ponasanja i svega ostalog svima oko sebe, kao da je to jedino ispravno

kao onda na temi za kp kad se skupila grupica i govorila: "vazi sto vas par ne biste ******* nekog, samo se ovde folirate, svako normalan bi ****** nekog da zaradi"

ljudi jednostavno ne mogu da shvate da ne zive svi istim zivotom kao oni i da ne rade stvari na isti nacin, pa i da ne koriste uredjaje na isti nacin

Svaka cast!
Jos da ugasis i telefon i to je to!

gasim mobilni telefon kada idem da spavam

a sto se tice tih "10 minuta" baterije
i tih 10 minuta znace na ovoj katastrofi od ios11, kada mi je sot 3 sata u vrh glave

ako neko zna metodu kako da sa ios11 predjem na 9.3.5 ili neku slicnu verziju, neka podeli, ne mogu vise da podnesem ovaj 11
ni na ios 10.3.3 mi baterija nije bila najsrecnija u odnosu na 9.3.5, ali ovo je bezobrazluk na ios11
pola sata razgovora i mozda sat vremena browser i baterija spadne na 48% sa 100%
onda upalim telefon i magicno ima 53%, a posle sat vremena nekoriscenja, spadne na 46%
vec sam se jednom vratio na 10.3.3 i ti problemi su mi nestali, ali sam opet uradio update kada je izasla nova verzija skoro i juce sam uradio kompletan reset preko itunes, podesio ga kao novi telefon i opet problemi sa 11
 
Poslednja izmena od urednika:
Sta kaze coconutBattery? Ne vidim nesto da se zale korisnici na autonomiju,bar kada je u pitanju SE,mozda je do baterije.
 
Izvini sto pitam. Ne radi ti weather widget samo ako ti je lokacija ugasena, ili ako ti je sve pogaseno (internet)?
 
Pogledajte prilog 240505

evo, nista strasno.... takvih problema nisam imao na 10.3.3 kad sam se vratio pre manje od mesec dana
ko me je terao da prelazim opet na 11

@slavisaj

ako je lokacija ugasena

na svim prethodnim verzijama je radio, samo internet je trebalo da bude upaljen
cak i kada je upaljena lokacija, zatupi se nekad

koristim accu weather sad, jeste da je ruzan, ali bar radi
 
Poslednja izmena:
izbrisao sam i ja, i radi sa upaljenom lokacijom pa se zaglupi
treba mi bez lokacije, ali nema veze rekao mi je neko ovde za accuweather pa to koristim sad
 
Postavio sam slike, vidis, radi mi bez lokacije. Location je podeseno na never.
 
imam problem na 8+ da neće da skine wechat.. vrti onaj kružić ali se nista ne dešava 10-15 min! jel se dešavalo to nekome?
 
To je neki problem do appstore, restartuj telefon proradit ce.
 
dobro, javit cu za nekoliko sati da vidim da li je updejtovan widget ili ne.
 
Ne nudi brisanje za prvu lokaciju, ali to je zato što je automatski doda kad se uključi location za Weather. Isključio sam location access i nestao je prvi grad (nađen na osnovu GPS-a). Sad imam samo ručno unete gradove, što mi i odgovara :)
 
prestane da mi se updatuje tako posle nekog vremena i onda mi stoji prognoza od pre 4 dana, a kad udjem u aplikaciju vidim pravo stanje
Isti problem i kod mene od ios 11
Ja sam radio update sa 10.3.3. sa restore i set as new i sada kada imam slobodno 5-6 gb radi 5-6 puta sporije i lošije od 10.3.3 sa slobodnih 500mb...
Isto SE 16gb ali barem mi je baterija ok, malo je lošija ali mi ne pravi problem.

Sent from my SGP521 using Tapatalk
 
prestane da mi se updatuje tako posle nekog vremena i onda mi stoji prognoza od pre 4 dana, a kad udjem u aplikaciju vidim pravo stanje

Jel ti barem AccuWeather radi kako treba?

Ipak je softver komplikovan, ne može sve da se baš unapredi kao Tešina produkcija....
 
  • Like
Reagovanja: M J
radi kako treba accuweather

pa kakve veze ima sto je komplikovan softver... nije ga radio tika spic iz stajkovca, nego svetski gigant na polju racunara i mobilnih telefona ciji su uredjaji skupi i prodaju se kao premium
nije ovo neka zatvorena beta, pa da se desavaju svakakvi propusti i nije im prvi put da prave sistem... da nesto prave prvi put pa da razumem, ali ako ti nesto radi verzijama u nazad, nedopustivo je da ti sad ne radi

ne vidim kakve veze ima tesina produkcija sa ovom temom, jel greh reci da se nesto popravilo na necijem jutub kanalu koji nema veze sa ovim forumom?
 
Poslednja izmena:
Koji iOS imas, ja na 11.1 nemam tih problema, cak se i na iWatch momentalno sinhronizuju notifikacije, a sve je zakaceno na satelitski net koji sam po sebi jede izmet cesto, tako da verujem da kao sto rece kUdtiHaEX mozes probati clean install da vidis da nemas neki bag koji se vraca konstantno kroz restore

11.1,danas odradio clean,preko kompa,ista stvar mada i ne koristim preterano whatsapp,vise viber,deinstalirao ga i resen problem
 
Stvarno super radi ova nova beta 3, nemam zamerki ni na iP ni iPad.

Sad kad se gasi WiFi iz CC cak daje obavestenje da se disableuje konekcija do sutra i da odrejene stvari kao hotspot i aurdrop i dalje rade.

Takodje, ne znam da li je ovo i ranije bilo, ali sada ako se nitifikacija vise povuce, brise se, dok ukoliko se manje povuce onda se nudi ono standardno, view, remove.
 
Cool, napisah ja da se brzo puni preko Wirelessa, sad znamo i zasto :)
 
Moram priznati da je najnoviji iOS 11.1.1 sa kojim mi je dosao iP7+ mnogo ispeglaniji od prve verzije koju sam imao prilike da koristim na iP7, nakon cega sam ga odmah vratio na 10.3.3.
Dosta je brzi prelazak kroz aplikacije kroz otvaranje obavestenja, ne primetih glitcheve, jedina zamerka je po mom misljenju malo lagovit app drawer (ili mi je animacija isuvise cudna..)


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Imam nekoliko alarma (za različite dane) i sinoć promenim alarm za sredu sa 06:00h na 06:30h i jutros mi zvoni teefon u 06:00h iako u listi nema nijednog alarma u to vreme. Bravo Apple...
 
Nazad
Vrh Dno