Šta je novo?

iOS 11

Hvala. Ali ovde dobijam freš instalaciju 10.3.3? Onda uradim restore ovog poslednjeg bekapa ili?
 
Čak je i Geekbench score lošiji na iOS 11 nego na 10-ki: 3449/5834 u odnosu na 3510/5944 za iP 7+.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Hvala. Ali ovde dobijam freš instalaciju 10.3.3? Onda uradim restore ovog poslednjeg bekapa ili?

Nadam se samo da nisi radio backup na iOS 11?

Ako si radio na 10.3.3 onda da restore tog backup-a odradis.
 
Nisam radio, to sam skontao. Nisam još ni 11 instalirao, popodne ću. Čisto da se osiguram.
 
Onda nemas frke :)
 
Uh update bas bode oci ljudima koji iole zele simetriju (meni :)).
Messages, Favorites, Contacts, Recent itd... Cemu ovolika slova, boldovana i jos na levoj strani :)

Pogledajte prilog 236720

Ovo mi je npr baš jeziv primer: Nabacano, wednesday i today različiti fontovi, negde ima oznaka za stepen a negde nema, nepregledno...
 
iOS je sve ružniji godinama, pogledajte samo notifikacije na šta liče. Isto tako, ranije se nije dešavalo da puste beta softver kao da je stabilan... iPad mini 4 mi je super radio na iOS9 (a i na iOS10 kasnije sem odvratnih notifikacija), ali na iOS11 baš loše radi.
 
Meni na iPad Air (1) onako, prilično seckaju animacije ponekad. Nije da smeta nešto, ali dovoljno da se izgubi onaj osećaj glatkoće koji je nekada imao :/
 
Na 6s svaka instalacija programa pojede bateriju. Dok se update-ovao na 11, baterija otisla sa 90% na 52%. To se nije desilo ni sa jednim drugim ios do sada. Sad instalirah merck professional app i dok se instalirala, za nekih 2 min baterija otisla sa 72% na 44%.
Do sad nije bilo ovakvih leak-ova iako imam defektnu bateriju po serijskom broju. Nikako ne stizem da odem do Bg da je zamenim. Dvogodisnja garancija istice krajem oktobra, a cini mi se da je rok zamene baterije 3 godine, bez obzira na garanciju. Jel ima veze garancija ili ne?
 
Ja dok sam koristio siri na iOS11, svake trideset sekunde pala baterija za procenat. ip7+
 
Oni koji se nisu prebacili na iOS 11 nemojte još. Mnogo je bre ovo bagovito i sporije nego iOS 10.3.3. Evo korisnog video klipa: https://youtu.be/uMAcZFNq0bI


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Beta softver :)

Razmišljam da vratim iPad na iOS10 jer možda prestanu ludaci da ga potpisuju, a ne srede bagove.
 
Uradi kao i ja, doduše ti si već update-ovao, vrati se na 10.3.3 i stavi TvOS profil (ako ti treba bacicu ti na PM) čisto da te ne smara i ne skida stalno update, pa tamo kasnije možda i srede. Javljace se ljudi da li su sredili ili ne.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Prvih 24h na 6-ici prodjose OK. Cini mi se da se i baterija stabilizovala. Nema nekih zamerki u radu, vizuelnih ima, naravo.
 
Meni na 7 radi super. Baterija je možda čak i bolja. Još se navikavam na vizuelne promene... šta znam, meni su promene okej...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kad pre mozete da kazete za bateriju kad ste tek skoro nabacili update?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
  • Like
Reagovanja: M J
Govorim za ovaj jedan dan


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uradio sam update iako znam da do x.1 ili čak x.2 to neće biti na nivou (osim na dolazećoj generaciji uređaja).

Pun je bagova:
-izlazak iz foldera secka
-3D touch prečice na home screen-u seckaju
-mail, slike i Safari seckaju
-vremenska prognoza je nepreglednija
-tastatura (samo SR i HR) pokrivaju deo sa balončićima u porukama kad se šalta između njih i emoji tastature
-redovno smanjim brightness pri spuštanju CC-a
-automatska rotacija ekrana zna da se zaglupi
-standby i usage su mi ceo dan bili jednaki (trenutno testiram koja aplikacija je to izazvala)

+TouchID brže otključava
+pojedine nove funkcije

U pitanju je iPhone 7.
Verovatno ću vratiti 10.3 sutra.
 
Poslednja izmena:
Kod mene baterija za nijansu mrsavija, vidi se, ali dovoljno da mi izgura ceo dan. Oko 6h usage na 20h standby, 4g non stop, bilo je i vise na 10.3.3 al videcemo otom potom


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
 
Radi


SyBC9en.jpg
 
Da li na Iphone 6s sa IOS 11 moze da se preslusa flac file ili je to i dalje isuvise komplikovano za Apple
 
Da li na Iphone 6s sa IOS 11 moze da se preslusa flac file ili je to i dalje isuvise komplikovano za Apple

Mislim da je i dalje samo ALAC. I meni je to malo smor ali kako sad nemam kvalitetnije slušalice Deezer super radi posao. Mada ceo FLAC album se konvertuje u ALAC za manje od minut.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
jel i vama ne radi weather widget?

Ne radi pisao sam od prve bete za ovaj bug... cak i ipad ume da zaza ponekad...

Sve Jedno je dal je loc on ili off iz prognoze vuce ono sto si markirao kao glavno tako je radio na ios 10 tako radi i na ios 11 SAMO sto ga osvezi prvi put nakon boot-a i posle cao ceo dan je 15C :-D a napolju 40 :-D

Flac reprodukuju A10+ uredjaji... ali skini VOX player i uzivaj u zivotu :-D pustam flac vec 2 godine sa istim :-D

https://www.apple.com/iphone/compare/

attachment.php


a za ovo preporuke

https://itunes.apple.com/app/apple-store/id916215494?mt=8

Njihov sajt:

https://vox.rocks
 
Poslednja izmena:
Ne radi pisao sam od prve bete za ovaj bug... cak i ipad ume da zaza ponekad...

Sve Jedno je dal je loc on ili off iz prognoze vuce ono sto si markirao kao glavno tako je radio na ios 10 tako radi i na ios 11 SAMO sto ga osvezi prvi put nakon boot-a i posle cao ceo dan je 15C :-D a napolju 40 :-D

y9NUlTZ.jpg
SyBC9en.jpg


Radi i stvarno je hladno :)
 
Meni nikada nije osvezavao a na ipadu kako mu dune nekad da nekad ne
 
Resetuje mi se telefon u radu, aplikacije krešuju, widgeti ne rade neki kako treba. Au kako su lošu finalnu verziju izbacili. Ovde patch mora da legne što pre.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno