Šta je novo?

iOS 11

Isto i meni, kada obrises poruku, vrati se na listu i nema ikonica :) obrises ni nju. Onda mora da se ocisi iz aktivnih ap pa kada udjem opet pojavi se.
 
Evo malo bagova sa iPhone X i 11.3.1
14c1e28c1a071796c593405a36bc9a75.jpg
15a86736c9313e6e9df4bea31fc17aed.jpg
http://cloud.tapatalk.com/s/5ae0942c2d52e/VID_414441227_141006_511.mp4
Snimak je takođe vrlo zanimljiv

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Da, ne može sa se izađe.. Lock nije pomogao nego je morao reset..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
A niko ne spominje očajan RAM menadžment. Skoro svaka aplikacija koja radi u pozadini se osveži svaki put kada je ponovo pokrenem.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Na 7 ista priča, mislio sam da je do mene i ne pišem na forumu, na žalost 7 sa iOS11 mi dosta lošije radi od SE na iOS10. Baš sam se razočarao sa iOS11.
 
Zato obecavaju da ce ios 12 doneti vise optimizacije, a manje funkcija... videcemo.
 
Radi 11.3 isto tako brzo kao 10.3.3 samo sto je ram menadzment los i to stoji.Ja par dana koristim Pixel i situacija kod njega nije mnogo bolja a nesto ne vidim da se o tome pise tako mnogo kao ovde.
 
Na iP6 11.3 radi isto kao 10.3.3 samo što na 10.3.3 je brže otvarao aplikacije kao što su instagram, snapchat, facebook, messenger, whatsapp itd... Ali kad ih otvori sve rade super, secne kad tad, ali dobro 2014.....


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Radi 11.3 isto tako brzo kao 10.3.3 samo sto je ram menadzment los i to stoji.Ja par dana koristim Pixel i situacija kod njega nije mnogo bolja a nesto ne vidim da se o tome pise tako mnogo kao ovde.
Zato što je iOS oličenje beton stabilnosti i fluidnosti. Jeste ni desetka u početku nije briljirala, ali 11-ka je baš upropastila korisničko iskustvo.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Slazem se sa Djilkosem
 
Ma koliko smesno zvucalo, iP mora opet da pocne da pobedjuje u onim glupim testovima visestrukog otvaranja aplikacija u dva kruga. Dok je ram management bio dobar, pobedjivao je, kako su ga uprskali i reload aplikacija postao normalna stvar, gubi.
 
Ja imam SE i na njemu ios 10.3. Da li da radim update ili da cekam jos? Za sad fon ok radi sem sto mi App store ponekad zakuca.
 
Radi 11.3 isto tako brzo kao 10.3.3 samo sto je ram menadzment los i to stoji.Ja par dana koristim Pixel i situacija kod njega nije mnogo bolja a nesto ne vidim da se o tome pise tako mnogo kao ovde.

Kiselo grožđe, ha?
 
Ma koliko smesno zvucalo, iP mora opet da pocne da pobedjuje u onim glupim testovima visestrukog otvaranja aplikacija u dva kruga. Dok je ram management bio dobar, pobedjivao je, kako su ga uprskali i reload aplikacija postao normalna stvar, gubi.

Da, ti testovi su baš relevantni.
 
Verovao ili ne, brdo klinaca (pogotovo onih sa parama) se samo lozi na to - koji je brzi telefon u tim testovima i sta super saf kaze za kameru... Tuga...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tuzno a istinito....
 
  • Like
Reagovanja: M J
Danas mi je izbacio phone da treba da promenim pass iz bezbednosnih razloga a skinuo me je i sa imessage.. sad naravno nece da mi se ponovo aktivira? Jel se ovo nekome desilo?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Verovao ili ne, brdo klinaca (pogotovo onih sa parama) se samo lozi na to - koji je brzi telefon u tim testovima i sta super saf kaze za kameru... Tuga...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ovo nije forum gde takve stvari imaju neku vrednost i prodju, tako da je kompletno besmisleno i pominjati to kao relevantan faktor.
 
Dal je moguce da u galeriji ne moze da se vidi velicina i rezolucija slike? :O
 
Mislim da se vode time da korisnicima te informacije nisu bitne. Čudna je stvar da evo recimo ja to nikada nisam ni gledao :) Mada, kada bih imao samo 16gb na telefonu, onda mislim da bi bilo bitno :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako ih nije sramota da tako nesto izostave :eek:

Zato što očigledno ti nisi njihova ciljna grupa, jer da jesi, stavili bi.
Ovako, OS prave onako kako cene da njihova ciljna grupa želi, a dok imaju prodaju može se reći da su u pravu.

Evo npr. ja...meni kamera treba koliko informacija, nikada nisam ni na jednom telefonu gledao kakva je, ne zanima me uopšte, kakva god da je, pravi slike.
 
Poslednja izmena:
Kao da gledam sledecu zamerku.."Kako ih nije sramota da izostave led lampicu za obavestenja"
 
Koliko god smešno zvučalo, ja ih prvenstveno zbog toga ne uzimam u razmatranje već duže vreme!

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Ne zvuci smesno, zvuci zalosno.
 
Nazad
Vrh Dno