Šta je novo?

Nvidia mining

Nemam 1050ti ne mogu da ti kazem da radi 100 posto ali nikad problem sa win 8.1 nisam imao nikakav sa ovim mojima gtx 1070 i gtx 1080....

Uostalom da instaliras win 8.1 na HDD ti treba sat vremena najvise a SSD-om jos manje svakako je to bolje nego ceo dan da izgubis citajuci kako da popravis win 10.

A mozda da probas da stavis neki stariji driver od Nvidije?Sigurno si stavio najnoviji driver?

I da probas neki stariji Claymore ako njega koristis?
 
Poslednja izmena:
Drustvo,imam jedan "mali" problemcic :) na jednom rigu sa 6x1050ti mi je jako nizak hashrate na ETH-u,svega 2h/s po karti....Windows 10 je u pitanju,sve za instalacija....sta moze biti?
Ista prica, grafike Zotac 1050ti, umesto 15Mh/s po kartici setale su izmedju 6 i 12 MH/s... formatirao, instalirao Win7, radi ko Doksa!
Uopste me i ne interesuje da li je do Win10 i sta je zapravo bio problem. :)
 
Koliko kartica na tom rigu imas?
@fallout
Najnoviji drajver za kartu....ma stavio bih ja win7,ali sam isao na win10 zbog one price da win7 ne vidi vise od 5 karti...

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Cek bre :) jesi turao onaj 6gpu fix ili radi sve na prvu sa 6karti?? Ili je taj fix rezervisan samo za AMD karte?

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nemam pojma, kum je instalirao windows i drajvere, ja Afterburner i minere. Mogu da ga pitam.
 
Imas PM :)

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Pa ok, neka znaju i u temi da je radilo iz prve. :d
win7.JPG
 
Popravljao sam vent na jednoj P106 kartici i kad sam je vratio neće da je prepozna sistem na tom riseru. Na drugom radi normalno, a druga kartica neće. To je samo riser, nema sta drugo da bude?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ako na drugom riseru radi normalno samo do risera moze da bude....Ti riseri su kvarljiva roba mogu da ti traju 2 godine a mogu i mesec dana i cao....
 
Cek bre :) jesi turao onaj 6gpu fix ili radi sve na prvu sa 6karti?? Ili je taj fix rezervisan samo za AMD karte?

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Ja sam imao probl pa su mi to predlagali da instaliram i nista.Win 10 je u pitanju ali sam onda 1 by 1 stavljao i instalirao drajvere samo za prvu kartu.On je prepoznao.Ja ga restartujem,bocnem drugu celam da je vidi pa opet restart i tako ostalih 5.Bogu hvala radi sad kao sat.Karte su 1070 Zotac.
 
Videcemo kako ce biti sutra sa win7,javljam rezultate svakako,krecem u akciju cim dodjem iz trece smene :)

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Hahah,nista mi ne spominji :)

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Cele mrtve nedelje...:smoke:
 
Takodje :)

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Sinoc legnem pre ponoci, a to uradim jednom mesecno. Probudim se jutros, rig sa 1060 ne hashuje. Konektujem se na njega, display u najgoroj mogucoj rezoluciji, sve stoji. Resetujem, isto. Pogledam, nema nijedne graficke u Afterburneru. Pogledam system, vidi ih svih 6, ali nema drajvera. Skontam da se Win10 go*no updateovalo na svoju ruku. Instaliram drajvere, dve graficke pokazuju konflikt. Verzija Win10 upravo ona koja pravi problem sa vise od 4 graficke (1709). A juce me je pitao da li zelim update i rekao sam ne, pa me je pitao kad cu schedule, pa sam i tu opciju iskljucio... jos ranije sam (verovao da sam) iskljucio Windows update, ali ocigledno nisam SVE iskljucio. I on je pored toga na svoju ruku nocas instalirao update i resetovao sistem. Sad sam ga pustio da kopa sa 4 graficke, malo cu da se smirim, a cim popijem kafu, formatiram hard i stavljam Win7.
 
Windows aktiviran/crackovan?
 
Nije bio aktiviran. Sad sam ga sa onim "aktivatorom" KAO crack-ovao (aktivirao) , resetovao, i dalje 2 konflikta.
Popio kafu, sad cu da ga aktiviram sa "format" za sva vremena. Mrzi me, ali rudarski je hleb sa 7 kora. :)
 
Ja sam update-ovo win 10 na poslednju verziju i iskljucio update servis jer se izgleda tesko kontrolise. Niko ne zeli da odjednom sam odluci da instalira sta oce i pravi probleme. Jel to ok pristup?
Inace 3kom 1080ti rade ko sat oko nedelju dana. Gigabyte oc verzija sa windforce kulerom.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Samo da javim,nisam uspeo da instaliram win7, Z270 chipset je u pitanju....probacu danas sa nekom drugom verizjom win10 pa cemo videti kako se ponasaju 1050ti na eth,tj koliko bacaju...

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
kod mene tb250 btc na win7 64 kao sat,bukvalno za manje od sat namestene nvidije u pogon
 
Ja sam update-ovo win 10 na poslednju verziju i iskljucio update servis jer se izgleda tesko kontrolise. Niko ne zeli da odjednom sam odluci da instalira sta oce i pravi probleme. Jel to ok pristup?
Inace 3kom 1080ti rade ko sat oko nedelju dana. Gigabyte oc verzija sa windforce kulerom.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Ja sam iskljucio update sa onim programom za iskljucivanje,i opcijama sam kliknuo defer updates ,ugasio servis sa update u servisima tj stavio na disabled..i eto opet jedan dan mi kaze kao spreman update..ja ga odlozim i probam opet sve isto ..ugasim servis ,onaj program opet kliknem disabled...itd ..za par dana eto ti ga njega updatovao se na najnoviju verziju sam bez da me ista pitao ,pola majnera mi sam pobrisao ,jedna grafika mi sad stoji uzvicnik i evo ceo dan pokusavam da je pokrenem..izgubi ceo dan zbog j update i opet nece..ono kad si rob sistema a ne on tvoj
 
Ja samo usao u services i stavio windows update na disabled. Valjda je to dovoljno? :O

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
moz da bude al ne mora da znaci..kao sto vidis meni nista nije bilo dovoljno..uporan je po svaku cenu da se upratuje....mozda zavisi od verzije
 
Update: Win 7 instaliran, svih 6 grafickih video iz prve. :type:
 
Ja zavrsio pricu konacno sa win 8.1....

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
15.2 mh/s :)

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno