Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Nije jeftino ali.kad narucujes naruci 2 zbog postarine za slucaj da se nesto desi da imas rezervu, bar ja tako radim
 
Jel postoji opcija da vidim detalju potrošnju baterije, kad je bio aktivan, kakav je status mreže bio, itd....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Skini Nova launcher (prime verziju po mogucstvu, mislim da i dalje traje popust i da je 1$).
Pogledaj temu mobilni mod ili po netu nadji inspiraciju.
Kad skapiras kako sve mozes da promenis izgled preporodices se.
Widgeti, swipe gesturi, velicina ikonica i razmak izmedju njih kako god hoces, dosta sjajnih icon packova.. kakav iOS sa onim izgledom i mogucnostima iz 2006-e..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk

Ja sam pokupovao sve zivo i izmenjao,to mi bude zanimljvo svega par dana. Nije svima od zivotne vaznosti mogucnost promene ikonica i widgeta,niti je presudno kod odabira OS-a.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ja sam pokupovao sve zivo i izmenjao,to mi bude zanimljvo svega par dana. Nije svima od zivotne vaznosti mogucnost promene ikonica i widgeta,niti je presudno kod odabira OS-a.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Kupio sam Novu prime, instalirao i podesio kako volim, i provalim da sam ga namestio da liči na iOS. Hahahaha užas.
Pretpostavljam da će me držati par dana pa nazad na TouchWiz opet. Ne kažem da Nova ne valja. Samo jos nisam provalio kako da prebacim widget za sat sa vremenom iz TouchWiz-a u Novu?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ja sam pokupovao sve zivo i izmenjao,to mi bude zanimljvo svega par dana. Nije svima od zivotne vaznosti mogucnost promene ikonica i widgeta,niti je presudno kod odabira OS-a.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Nije fora samo u izgledu, brze radi telefon sa Nova nego sa fabrickim launcherima, mozes gomilu precica da podesis, meni je swipe odozgo ka dole Sofascore widget sa Premier ligom, dupli tap mi otvara Google search, swipe ka gore otvara aplikacije itd.. I to sve koristim bukvalno sto puta dnevno, na iOS-u i dalje samo pokreces ikonice i nista dublje od toga, "3d touch" imas i na Novi.. mada je pet puta prakticnije swipe sa ikonice nego da zadrzavas prst. Ja sam za twitter recimo namestio da swipe ka gore sa Twitter ikonice otvara da pisem novi tweet..
Pa onda recimo Unified remote precice (nema veze sa Nova launcherom) koje mi stoje uvek u Notification baru, i instant mogu da smanjim nesto na kompu, pojacam, mjutiram itd..
To su sve kao neke sitnice a u stvari mi maksimalno znace.. zato kazem da je iOS zarobljen u 2006-oj sto se tice tih stvari.
 
Kupio sam Novu prime, instalirao i podesio kako volim, i provalim da sam ga namestio da liči na iOS. Hahahaha užas.
Pretpostavljam da će me držati par dana pa nazad na TouchWiz opet. Ne kažem da Nova ne valja. Samo jos nisam provalio kako da prebacim widget za sat sa vremenom iz TouchWiz-a u Novu?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Ja vidim sve widgete TouchWiz-a na Novoj ako me oči ne varaju. :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
TouchWiz i Nova, jedan pored drugog. Nema prikaza vremena na Novi mada je isti widget upotrebljen.
489a7f4d561f6c0480e14133e89a8535.jpg
b8e90793494a66dc94644452de1116ab.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nije isti. Gornji widget je vrijeme donji sat.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Jeste weather widget. Mada ga na Novi nema ili ga ja ne mogu naći.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Instaliraj beautifull widgets (pro) i igraj se do maksimuma.
Inače i ja imam ovo sat i vreme što je kolega iznad okačio ss.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nema kod mene weather widget u Novi iako ga ima na TouchWiz-u. Wtf?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nema ni kod mene ali sam instalirao today weather i ubacio

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Nema ni kod mene,samo sat. Ja sam iskombinovao sa Today widget-om. [emoji1]



20171231_123029.jpg

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Kod mene ga ima. Nova v5.5.2.

Inače koristim Weather Timeline prognozu, na SS iznad Samsungove.
9c873ddb92f55298d7f02f6c5496f116.jpg
05c0028d2be86586ab7caeecdbf2f751.jpg


Mitsubishi Trifum Galaxy
 
Za šta će ti 3 sata na jednom ekranu???

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ne drzim obe prognoze na ekranu, samo zbog SS sam stavio Samsungovu, kao dokaz da je na najnovijoj Novi ima. Inače je nije bilo u starijim verzijama, bar ne kod mene...

A sto se tice sata...ima ih dva. Ako moze onaj sistemski u gornjem desnom uglu da se iskljuci...reci kako?

Mitsubishi Trifum Galaxy
 
I kod mene Nova Prime dozvoljava setovanje Samsungovog fabričkig widgeta za vreme na početni ekran. To ranije nije bilo moguće. Izgleda da je update Nove Prime od pre neki dan omogućio ovu opciju. Inače, verzija Nove Prime koju imama instaliranu je 5.5.2.

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
 
Oduvek mi je bio najbolji widget na weather XL. Ostalo ne koristim. A imam Nova prime i odlična je. Mada sada koristim stock. Ma isto mi je. Došao sam do neke faze kad mi nije više bitno. Samo neka radi kako treba sve.
24b3671daec06a5db4355cd458dc6113.jpg
 
Poslednja izmena:
Ima li načina da se promjeni font na onom Google widgetu na Novoj, koji stoji pri vrhu ekrana?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Da li je pametno uzeti Note 8 nov, u vakuumu, iz inostranstva, bez garancije, ili juriti ove nase sa vip/telenor/mts i uz garanciju?
E sada, pitanje je ako se nesto desi da li ce taj lik izaci u susret i juriti po servisima za zamenu uredjaja.
A inace, jel postoje neke mane, kvarovi, naravno izuzev fizickih ostecenja? (Kao npr kad neke serije telefona iznenada dobiju linije po ekranu, crkne baterija itd, i fabrika prizna da je njihova greska, da nema mozda takvih slucajeva sa Note 8, jer bi uzeo mozda vakuum pakovanje, nov!?)
 
Koliko sam ispratio, ako nosiš direktno u servis ne treba ti lice koje ti je prodalo telefon kupljen kod operatera a ako nosiš prvo kod operatera da bi oni prosledili u servis onda on mora da odnese tj. da bude da tobom.

Inače nema skrivenih mana ako izostavimo buvu da se neki telefoni u "bliskim" nam SAD nisu mogli upaliti kad se isprazne do kraja i sami isključe pa stave na punjač. Ovde je više ljudi praznilo do 0% i ništa se nije desilo tako da nemaj brige oko toga, bez obzira šta neki kažu/napišu.
 
Zavisi kolika je razlika u ceni, ako je 200e ja bih prihvatio ali sve ispod toga je suludo.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Da sam na tvom mestu uzeo bih bez razmišljanja.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nisam najbolje razumeo, jel to kada se ugasi "neki" modeli ne mogu se uopste ukljuciti nakon punjenja ili?
 
Nazad
Vrh Dno