Šta je novo?

Huawei P10 lite

Stigao kući, preuzeo i okačio changelog ovde: https://drive.google.com/open?id=1N7yZ6DQteNMVvARmqrvOph3HPCYr4qAR *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*an apdejt, ništa novo, a nigde ne pominju novi xloader.
Ma covece gledaj sta su sve izmenili. Kernel i sistem i to bas dosta. Validacije na svakom koraku.
Nikad nije bilo vise izmena. Uzas. Bye bye rollback.

A to za Xloader pa naravno da nece reci. To mi u principu I ne treba da znamo.
Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 

Prilozi

  • HUAWEI WAS-LX1A 8.0.0.386(C432) Release Notes.pdf
    251.1 KB · Pregleda: 32
Poslednja izmena:
Ma covece gledaj sta su sve izmenili. Kernel i sistem i to bas dosta. Validacije na svakom koraku.
Nikad nije bilo vise izmena. Uzas. Bye bye rollback.

A to za Xloader pa naravno da nece reci. To mi u principu I ne treba da znamo.
Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
Ili sam ja glup za ovo ili sam slep [emoji23][emoji23][emoji23]. Ja u ovim changelogovima vidim samo Google Security Patch izmene i toliko.
 
Ili sam ja glup za ovo ili sam slep [emoji23][emoji23][emoji23]. Ja u ovim changelogovima vidim samo Google Security Patch izmene i toliko.
Citaj zadnju kolonu Impact Description. U principu povukli su to kao kroz google zakrpe. Mislim nece napisati... ljudi promenjen je xloader nemojte vise da otkljucavate.
Lepo su vise puta pomenuli tu u opisu da je uradjeno da se sistemski podaci vise ne diraju bez validacije... Koju uzgred imaju samo oni...
Inace... Black screen

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
100% nema vise nazad.I u HiSute programu nema vise opcije rollback posle B379 SS i B386 DS.Jedino ako neko ne napravi nesto,da moze.Mada,ovaj telefon,je vec odsvirao svoje :)
 
100% nema vise nazad.I u HiSute programu nema vise opcije rollback posle B379 SS i B386 DS.Jedino ako neko ne napravi nesto,da moze.Mada,ovaj telefon,je vec odsvirao svoje :)
Nema, nema , vec cu to i zvanicno objavili I objasnili kao zasto to rade. To je radi nase bezbednosti [emoji6] Rollback nema ni za ove sto su na Emui 9 beta na Mate 10 pa muku muce da vrate na emui 8, a kamo li za nas.

Послато са VKY-L29 уз помоћ Тапатока
 
Nema, nema , vec cu to i zvanicno objavili I objasnili kao zasto to rade. To je radi nase bezbednosti [emoji6] Rollback nema ni za ove sto su na Emui 9 beta na Mate 10 pa muku muce da vrate na emui 8, a kamo li za nas.

Послато са VKY-L29 уз помоћ Тапатока
Znači na ove nove Huawei rollback je nemoguć?
 
U tom slucaju,zelim im da prodju kao Finska Nokia :D Nista licno.Cisto zbog nase bezbednosti.:D
 
Poslednja izmena:
Znači na ove nove Huawei rollback je nemoguć?
Pa sta znam. Ja cu sacekati ota. Necu zuriti da ga azuriram. Vratio bih se na b321 i tu ostanem... Taj beta ne smara sa azuriranjima I sve radi super. E sad ta bezbednost....

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Pa sta znam. Ja cu sacekati ota. Necu zuriti da ga azuriram. Vratio bih se na b321 i tu ostanem... Taj beta ne smara sa azuriranjima I sve radi super. E sad ta bezbednost....

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
Ne znam, ja sam dugo koristio prošli telefon sa "zastarelim security patchom" (tačnije nije ga ni bilo jer na Kit Katu i Lollipopu to nije ni postojalo) i ništa mi nije falilo. Ako ne koristiš beskontaktno plaćanje...
 
Pa sta znam. Ja cu sacekati ota. Necu zuriti da ga azuriram. Vratio bih se na b321 i tu ostanem... Taj beta ne smara sa azuriranjima I sve radi super. E sad ta bezbednost....

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
Odgledao sam sada tvoj video. Znači, nema više nazad, nema HiSuite rollback, HWOTA, DC Phoenix, ništa. Ali oko custom romova te nisam baš razumeo najbolje. Da li može posle tog ažuriranja Treble romovi ili ne? P.S. Sledeći put kada praviš video, napiši tekst na jedan papir i lepo ga sroči. Mnogo lakše i tebi i nama koji gledamo, a kvalitetniji sadržaj. Od mene lajk i još odavno subscribe [emoji23].
 
Odgledao sam sada tvoj video. Znači, nema više nazad, nema HiSuite rollback, HWOTA, DC Phoenix, ništa. Ali oko custom romova te nisam baš razumeo najbolje. Da li može posle tog ažuriranja Treble romovi ili ne? P.S. Sledeći put kada praviš video, napiši tekst na jedan papir i lepo ga sroči. Mnogo lakše i tebi i nama koji gledamo, a kvalitetniji sadržaj. Od mene lajk i još odavno subscribe [emoji23].
Thanks na sugestije. Ma kao custom moze ako je sa istim sigurnosnim patchom, a to je prosto nemoguce. Mislim da nema ni jedan treble sa januarskim zakrpama. Mozda bude, ali....mislim da su svi developeri odustali od Huawei modela. Telegram grupe su mrtvilo.

Послато са VKY-L29 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Thanks na sugestije. Ma kao custom moze ako je sa istim sigurnosnim patchom, a to je prosto nemoguce. Mislim da nema ni jedan treble sa januarskim zakrpama. Mozda bude, ali....mislim da su svi developeri odustali od Huawei modela.

Послато са VKY-L29 уз помоћ Тапатока
Od te rabote nema ništa da on ima isti security patch...
 
Meni se čini da je baterija bolja sa ovom 379 zakrpom.

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Miki kada ćeš promeniti bateriju nisam u toku?

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Upravu si, ionako nemam ništa ni od povratka ni od modovanja u budućnosti. Šutnuću ga prvom prilikom.
B321 je lepo radio, ima face unlock zakrpa, dual speaker mod, teme super rade. Ima da ga vrnem samo da se resim. [emoji16][emoji23] A ovaj b386 necu sigurno da instaliram. Jedino ako ga nekad poklanjam nekom pa da ne cackaju rootovan.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
B321 je lepo radio, ima face unlock zakrpa, dual speaker mod, teme super rade. Ima da ga vrnem samo da se resim. [emoji16][emoji23] A ovaj b386 necu sigurno da instaliram. Jedino ako ga nekad poklanjam nekom pa da ne cackaju rootovan.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
Teme super rade? Kod mene na ovom najnovijem, sve lepo temovano, kao i do sada.
 
Nazad
Vrh Dno