Šta je novo?

Huawei P10 lite

Ma ja to onako malo se zezam i karikiram na račun Huawei-a kojoj je napravio žešću zbrku sa apdejtima, posebno sa ovima modelom. Mada, ja sam pre 3 meseca prešao na M10l, ni tamo nije bolja situacija
 
Kao sto sam napisao ranije u postu,kod kolege stigao Oreo,preko OTA u petak.Sve radi odlicno.I meni je telefon iz MTSa,pa jos nema.A kao da ne znate da nikada apdejti nisu stizali svima istog dana.
 
Nemacka i Spanija dobijaju Ota b362.... Meni je ta verzija lose radila, a b361 ali ona od 19.06. prede za sada. Inace razlog lose baterije u standby najvise zezao signal na Mts kartici, prebacio iz auto 2G/3G/4G samo na 3G i resen problem. Pun signal, nema drljanja na 4G i manje potrosnje baterije. Inace Mts ima katastrofa signal, a ni Vip nije bolji.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nemacka i Spanija dobijaju Ota b362.... Meni je ta verzija lose radila, a b361 ali ona od 19.06. prede za sada. Inace razlog lose baterije u standby najvise zezao signal na Mts kartici, prebacio iz auto 2G/3G/4G samo na 3G i resen problem. Pun signal, nema drljanja na 4G i manje potrosnje baterije. Inace Mts ima katastrofa signal, a ni Vip nije bolji.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Meni nekoliko puta nestane signal ili bag neki moram da restartujem telefon da bi dobio signal
 
ma prodao bih moj za 140 pošto već imam ponudu a uzeo bih taj p9 donet iz Švajcarske za 130e, samo treba proveriti u kakvom je stanju
 
Docekati taj oreo je kao docekati da dobijes loto, ne mogu ni cekati vise, razmisljam da apdejtujem preko hwota, ali sad kad je tako blizu zao mi da ga rutujem, volim kad je oficijalno i preko redovnog apdejta
 
Docekati taj oreo je kao docekati da dobijes loto, ne mogu ni cekati vise, razmisljam da apdejtujem preko hwota, ali sad kad je tako blizu zao mi da ga rutujem, volim kad je oficijalno i preko redovnog apdejta

Bolje cekaj
Ako imas garanciju na tel ako rutujes gubis garanciju
 
Imam garanciju do sredine aprila 2019, zato i ne bih rutovao nego sacekao
 
U vezi ovog modela citala sam razne stvari vezano za RAM pa me interesuje da li je LTE advanced dostupan i na verziji sa 3gb RAM-a i da li ce se verzija od 3gb RAM moci nadograditi na oreo, s obzirom da je za to potrebno 2,5gb RAM-a.
Unapred hvala na odgovoru.
 
Da li ima neka promena na oreo ?
Nije valjda sve isto kao kod nugat?
 
Da li ima neka promena na oreo ?
Nije valjda sve isto kao kod nugat?
Evo opisa azuriranja sta donosi Emui 8 b361


EMUI 8.0 ne samo da vam donosi najnoviju verziju sistema Android (8.0), već je unapređen i mnogim sjajnim funkcijama i poboljšanjima usled kojih vaš uređaj postaje intuitivniji, brži i bezbedniji. Preporučujemo vam da odmah izvršite ažuriranje.
[Istaknuto]
● Pametne funkcije
Novi plutajući Navigacioni dok vam omogućava da izvršavate često korišćene operacije bilo gde na ekranu. Nove dodate prečice na početnom ekranu vam omogućavaju da brzo pristupite funkcijama aplikacije koje najčešće koristite. Jednostavno dodirnite i držite ikonu aplikacije da biste prikazali priručni meni.
● Brže
Optimizacije na bazi veštačke inteligencije pružaju veću stabilnost, uglađenost i brzinu. Sistem se brže pokreće, video zapisi su tečniji, a sličice koje predstavljaju slike se brzo učitavaju čak i u velikom broju.
● Bezbednije
Uživajte u poboljšanoj zaštiti za sistem i podatke uz nova ažuriranja bezbednosti sistema.
[Saznajte više]
● Pametni saveti preporučuju vam brže i pametnije načine rukovanja telefonom, koji se pojavljuju u određenim scenarijima korišćenja i odgovaraju vašim navikama korišćenja.
● Aplikacije Kontakti i E-pošta sada vam omogućavaju da sinhronizujete detalje karijere LinkedIn kontakata.
● Aplikacija Podešavanja je redizajnirana radi jasnije i intuitivnije organizacije.
● Aplikacija Galerija sada sadrži korpu za otpatke koja zadržava izbrisane fotografije do 30 dana. Slučajno izbrisane fotografije mogu se obnoviti jednim dodirom.
● Aplikacija Menadžer telefona je pojednostavljena da bi se olakšalo upravljanje uređajem. Standardna čišćenja su brža a detaljna čišćenja detaljnija.
● Vaš uređaj se sada može istovremeno povezati sa dva različita Bluetooth uređaja, kao što su narukvica i automobil.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Oko nove godine, po mojoj slobodnoj proceni, pogotovo na VIPu
 
Meni je juce stigao Oreo. Telenor Ss . Bio sam na B209. Nema nekih drasticnih promena ...cak mi je malko bagovit u odnosu na Nougat . Kamera je za delic sekunde brza nego pre. Razlika je u ikonicima , meniji za podesavanje. Upravljanje obavestenjima je skroz pobrljavilo pa sam morao da podesavam sve ispocetka za viber , fb i ostalo. Razlika je u ikonici baterije sad je sive boje dok je prikljucen punjac i kad je na brzom punjenju ima dve male munje u njoj. Ranije je bila zelena sa jednom munjom... Za bateriju evo nisam pametan ...skinuo jutros sa punjaca u 8 sad je 10h i trenutno je na 92 %.
 
Ljudi kako da promenim font na temi ,stalno mi vraćan isto bilo koju temu da stavim ????
 
Pozdrav svima. Juče mi se telefon ažurirao na novi android 8. Sve je prošlo prividno kako treba ali sad vidim da nemam ni jednu melodiju u telefonu. Da li postoji neki način da osnovne melodije za zvono i notifikacije učitam sa nekog portala ili prebacim iz prijateljevog telefona koji ima isti model?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Možda da probaš sa HR za početak ...
 
Pozdrav svima. Juče mi se telefon ažurirao na novi android 8. Sve je prošlo prividno kako treba ali sad vidim da nemam ni jednu melodiju u telefonu. Da li postoji neki način da osnovne melodije za zvono i notifikacije učitam sa nekog portala ili prebacim iz prijateljevog telefona koji ima isti model?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Moze da iscita iz njegovog telefona sa programom Root browser sa lokacije System/media/audio i onda sacuva na usb ili sd odakle ti mozes da skines i savuvas recimo u folderu Sounds. Ja sam tako radio sa Plus na lite verziju.
Telefon ne mora da bude rootovan. Citace ocaj browser root folder bex problema. Screenshot_20180704-121715.jpegScreenshot_20180704-121906.jpeg

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Juce dobio Oreo ..nisam bas previse zadovoljan ...ono sto mi bode oci je puno agresivnije automatsko podesavanje osvetljenosti ekrana nego na 7.
 
Drustvo, da li se isplati u ovom trenutku uzeti P10lite 4gb ram 64gb rom? Kako idu azuriranja za taj model, da li isto kad i regularnom modelu ili ne? U sustini je isti fon kao mate 10lite, ili gresim?
 
Nazad
Vrh Dno