Šta je novo?

Huawei P10 lite

Kako otkljucati bootloader najbezbolnije?
 
Sto bi se reklo, prošo brzi voz... Ako moze jos uvek, vidi na xda. Preko njih je još jedino moglo da se zatraži... Ako I to nisu ukinuli... [emoji16] Inače je bilo bezbolno kako god, ne gubi nevinost... Mada... I to je diskutabilno... Kad posle svašta može da udje unutra... [emoji23]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Na lite ima od beta verzije jos od aprila 2018. Na plus modelu nije bilo u poslednjih nekolko verzija. Tek sad dodali i naravno xloader 2 tako da mogu da se oprostim od cackanja ili rollbacka u suprotnom mogu da ga bacim.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
Neće valjda taj xloader i ovde da stigne?

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Drugari jedno pitanje,

Promenio sam DPI na 400, svidja mi se ta velicina. Ali kada restartujem tel vrati se na default 360.
Zna li neko zasto se to desava? Tel nije otkljucan, niti rootovan, full stock. Na Nougatu nije bilo tako, otkako je dosao Oreo stalno se promeni posle restarta.
 
Drugari jedno pitanje,

Promenio sam DPI na 400, svidja mi se ta velicina. Ali kada restartujem tel vrati se na default 360.
Zna li neko zasto se to desava? Tel nije otkljucan, niti rootovan, full stock. Na Nougatu nije bilo tako, otkako je dosao Oreo stalno se promeni posle restarta.
Vecina tih opcija iz developera se nakon restarta vracaju na default podesavanja kao sto je recimo I ogranicavanja pozadinskih aplikacija. Mislim nije ti problem 10 sec da vratis na zeljena podesavanja... A ne restartujes telefon valjda svaki dan [emoji6]

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
 
Ovako ljudi. Baterija je definitivno počela da me izdaje. I ne, ovaj put nije softverska greška, imam utisak da je baterija pri kraju. Telefon imam tek godinu dana, i uzeo sam ga u podzemnom (znam, znam, ogromna greška, tek sad shvatam), i garancija mu je prošla (piše 2 godine na softver i 6 meseci na hardver, a na bateriju 24 dana [emoji33] (mislim kakva je to garancija na softver)). Gde ja mogu da nađem bateriju da kupim, i koliko će otprilike to da me košta, i naravno, koliko dugo će da traje popravka?

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Ovako ljudi. Baterija je definitivno počela da me izdaje. I ne, ovaj put nije softverska greška, imam utisak da je baterija pri kraju. Telefon imam tek godinu dana, i uzeo sam ga u podzemnom (znam, znam, ogromna greška, tek sad shvatam), i garancija mu je prošla (piše 2 godine na softver i 6 meseci na hardver, a na bateriju 24 dana [emoji33] (mislim kakva je to garancija na softver)). Gde ja mogu da nađem bateriju da kupim, i koliko će otprilike to da me košta, i naravno, koliko dugo će da traje popravka?

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka

Odnesi ga kod njih da vidis sta ce ti reci. Pitaj ih zasto su ti dali garanciju na bateriju 24 dana.... Po kom osnovu...

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
 
Ma ne restartujem svaki dan, samo posle update-a. To je bilo cisto informativno :)
 
Odnesi ga kod njih da vidis sta ce ti reci. Pitaj ih zasto su ti dali garanciju na bateriju 24 dana.... Po kom osnovu...

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
To piše i u Huawei uputstvu za korišćenje, proveri kod sebe. 24/30 dana punjač, kabal, slušalice i baterija [emoji33].

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
To piše i u Huawei uputstvu za korišćenje, proveri kod sebe. 24/30 dana punjač, kabal, slušalice i baterija [emoji33].

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka

Ne znam gde si to nasao.Ja procitao sve zivo i to nigde ne nadjoh.Nasao samo da lepo pise da je prodavac,u mom slucaju MTS,duzan da dok traje garancija dve godine,otkloni bilo koji kvar.
 
Ne znam gde si to nasao.Ja procitao sve zivo i to nigde ne nadjoh.Nasao samo da lepo pise da je prodavac,u mom slucaju MTS,duzan da dok traje garancija dve godine,otkloni bilo koji kvar.
Kolko znam samo za laptoptopove ili tablete garancija na bateriju je 6 meseci dok je na uredjaj ne manje od 24 meseci. E sad ako je stvarno stavio 24 dana, onda je to radjen telefon u startu.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kolko znam samo za laptoptopove ili tablete garancija na bateriju je 6 meseci dok je na uredjaj ne manje od 24 meseci. E sad ako je stvarno stavio 24 dana, onda je to radjen telefon u startu.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
U kom smislu rađen? Naplaši se sad, šta mi to trebalo, gde mi glava bila [emoji33]?

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
U kom smislu rađen? Naplaši se sad, šta mi to trebalo, gde mi glava bila [emoji33]?

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
Pa realno, ko stavlja mesec dana za bateriju... Jedino ako je nesto muljano sa njim. Za telefon baterija nece da rikne tek tako, barem ne u prvih godinu dana.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
 
Pa realno, ko stavlja mesec dana za bateriju... Jedino ako je nesto muljano sa njim. Za telefon baterija nece da rikne tek tako, barem ne u prvih godinu dana.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
3H SoT maks, a nije do sistema siguran sam.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Gde je telefon kupljen?

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Gde je telefon kupljen?

Poslato uz pomoć Tapatoka
Podzemni, u Nišu. Registrovao sam se na Huawei forum, pa ću malo tamo da ih davim oko ovoga. Zanimljivo je što moraš da prihvatiš 1000 cookies i da isključiš "do not track" u browseru, da bi radio pravilno i kompletno. Čudnovata firma, čudnovat forum.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Obzirom da je kupljen u radnji i da je u garanciji nemaš razloga za brigu.

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Čitao sam ne daje se posebno garancija na bateriju, to još video nisam. Sigurno je neka greška u pitanju... Moguće da je u pitanju neka univerzalna garancija ali telefon kao aparat sa baterijom je jedna celina, pa i punjač i kablovi ulaze pod garanciju ako mu ne priznaju zna se inspekcija, tužba.

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Mozda si dobio refabrikovani telefon kao sto sada imaju HDD-ovi :D haha, salim se malo i znam da tebi nije smesno ali bilo jace od mene.
Sve u svemu, dobiti tako odvojene garancije je krajnje smesno.
 
Mozda si dobio refabrikovani telefon kao sto sada imaju HDD-ovi :D haha, salim se malo i znam da tebi nije smesno ali bilo jace od mene.
Sve u svemu, dobiti tako odvojene garancije je krajnje smesno.
Da sam ga ja kupio obratio bih mu pažnju na to sigurno. Nego žena, a šta da ti kažem... Ako je popravljan, jel to mnogo loše?

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Riknula baterija posle godinu dana ja odneo u MTS, oni poslali u Mobis (uvoznik i ovlašćeni servis) i dobio sam novu bateriju. SOT sada 5 sati.
Ako sam dobro razumeo telefon nije uzet kod ovlašćenog prodavca pa nema ni zvaničnu garanciju.
Mislim da ti ne vredi da reklamiraš ali pokušaj.
Zamena baterije u ProMobi ti je 3000 din, čujem da su jako dobri i imaju servis u Nišu https://promobi.rs/kontakt/

Izvinjavam se unapred ako kršim pravila foruma, ne reklamiram nikoga, samo želim da pomognem.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Riknula baterija posle godinu dana ja odneo u MTS, oni poslali u Mobis (uvoznik i ovlašćeni servis) i dobio sam novu bateriju. SOT sada 5 sati.
Ako sam dobro razumeo telefon nije uzet kod ovlašćenog prodavca pa nema ni zvaničnu garanciju.
Mislim da ti ne vredi da reklamiraš ali pokušaj.
Zamena baterije u ProMobi ti je 3000 din, čujem da su jako dobri i imaju servis u Nišu https://promobi.rs/kontakt/

Izvinjavam se unapred ako kršim pravila foruma, ne reklamiram nikoga, samo želim da pomognem.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Hvala ti puno! Kod mene je SOT oko 3 sata, nekada je bio oko 5. Znači 5 je najnormalnije.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Evo za sve koji su u nedoumici da li da čekaju Pie ili uopšte 8.1Screenshot_20181220-134347-01.jpeg

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Ma to se zna, nismo progledali tek danas [emoji6]

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
Nađoh sasvim slučajno temu na Redditu gde se žale ljudi kako im tačno godinu dana nakon kupovine (isto kao kod mene) baterija na P10 Lite jedva krpi 2,5h SoT. Bukvalno moj slučaj. Znači, nisam izolovan.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Kakav bre Pie za ovaj fon.Koji je to fon iz Lite serije dobio dve verzije Androida?Jos uvek ni jedan.Zasto bi ovaj bio izuzetak.Najbolja opcija je prelazak na drugi model,a u mom slucaju i drugi proizvodjac.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno