Šta je novo?

Najave filmova i serija

@Uriel
Nema sta tu Amazon da us*r*
WH 40k fanovi vec duze vreme kukaju kako WH nije ono sto je bio, da nije dovoljno grimdark i da su ga utanjili sa fasizmom u knjigama i kodeksima - samim tim nije to vise to.
Za WH40k je najbolja neka animirana serija da se odradi, ali skroz u grimdark i R rated fazonu, ako bi to mogao da odradi onaj studio koji je radio Arkane bilo bi bombona...

@OZZY83
Kamenjarko je slobodan, sada kada je nogiran Black Adam :ROFLMAO:
 
@OZZY83
Christopher Judge bi prosao sto se glasa tice,ne mogu da zamislim Kratosa sa drugim glasom, po izgledu i ne bas...
Pritom mu je 6 banke i imao je operaciju kukova, ne verujem da je za zahtevnije fizicke uloge...
Momoa celav sa bradom i tetovazma pljunuti Kratos, ali ne bi sa glasom i glumackim sposobnostima mogao da prodje... :)
Ne znam za ovog iz Black Panthera kakav je glumac a i kako bi se uklopio ako se radi origin prica a Kratos grk "preplanulog na suncu"....
Bernthal bi glumacki legao odlicno (posebno kada krene da divlja) ali mislim da sa 1.8 nema dovoljno gabarita kao Momoa recimo...
Ne znam da li moze da nadoknadi sa ishranom i malo kljukanje steroidima...
 
Uvecaju ih oni trikovima. Pogledaj seriju Punisher, Jon Bernthal je kao i ja, 180, izgleda mnogo krupnije u seriji.
 
Sisters of Battle seriju prave 100%
 
Violent Night je krenuo danas na streaming servisima.
 
Nadam se da će ovo biti jedan prelep film.

boy-the-mole-the-fox-and-the-horse.jpg
 
Izgleda primamljivo!

 
Od 4. januara na Disneyplus.

FkbFOMRaYAALtty
 
BLOOD i PROJECT WOLF HUNTING stavljam na spisak.
 
Nazad
Vrh Dno