Šta je novo?

Najave filmova i serija

Niko nije trazio ovo, ali ne cudi uzeci u obzir da je Mad Max u proslom filmu bio u sporednoj ulozi...

U retrospektivi izgleda da je film trebao da se zove Furiosa - a Mad Max Universe movie....
Slažem se da je Maks bio u sporednoj ulozi ali mi je svejedno bio dobar film u odnosu na ono što holivud uglavnom izbacuje, barem što se tiče akcije.
Volim taj univerzum, volim stare delove, dopao mi se i Fury Road a prešao sam i igru, tako da ću sigurno gledati Fjuriosu, pogotovu što to režira isti čovek kao i sve prethodne delove.
Trejler mi je ok a volim i Anya Teylor-Joy dok mi je Kris Hemsfort i više nego osveženje kao negativac posle silnih uloga Tora u marvelovim filmovima.
U produkciji je novi Mad Max film - Wasteland, koji je nastavak na Fury Road a gledaće se i on.
 
Iskreno bolje nego da je neka moderna "politicki korektna" interpretacija, samo neka nastave u istom/boljem pravcu. :)
Od prve sezone ocekivao neku C-produkciju a dobili smo prijatno sasvim prijatno iznenadjenje -> "kick ass and chew bubblegum, and he's all outta bubblegum"
 
 
Kako to da nijedan nas bioskop ne prikazuje Godzilla minus one? Ocene su odlicne i ljudi kazu da je najbolji Godzilla film ikada
 
Na svakom koraku čujem da je Godzilla Minus One film godine. Šteta što ga nema kod nas više.
 
Same here... Vagam da li da gledam u bioskopu ili preskocim do "kucnog izdanja"... :)
 
U kom bioskopu da ga gledas kad ga nema niti ce biti? Zasto mislis da sam ja pitao?

Sema projekcije kaze drugacije


 
Iz nekog čudnog razloga Godzilla Minus One je prikazan samo jedan dan. Film nisu čak ni titlovali na Srpski.

gzila.png
 
Nazad
Vrh Dno