Šta je novo?

Najave filmova i serija

Isprva nisam znao za koji k mi se trejler za novi Top Gun dopao, ali tu je internet da mi objasni:d

 
+1 za Witchera (mada imam utisak da ce oni koji su samo odigrali TW3 kukati)

Novi Top Gun (skk?!) i novi Terminator - no comment.
Ja bih reko da ce oni koji su citali knjigu kukati a ja sam jedan od njih. Nadam se da ce verno pretstaviti taj svet .

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Witcher deluje OK za sada ali videćemo. Najveću zamerku imam na izbor glumice za Jenefer. I dalje ne očekujem ništa preterano od Netflix-a.
 
svaki teser izgleda bolje neg konačni proizvod [emoji14]

al gledat će se
Ma da, to jeste. Nego jos kad su onog zalizanog Supermena odabrali za ulogu Geralta, bio sam skeptican jer mi se bas nije uklapao. On izgleda najbolje u traileru, odlican je. Dok sto kaze @Alex Jenefer je bas bezveze..
 
Odlican izbor

KcnPC3R.jpg
 
Па добро, и ликом подсећа на Веселог Снајпса.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Jel ce Blade biti u sklopu MCU-a ?
 
Da, juce je najavljena Faza 4:

2020 - Black Widow, Falcon & Winter Soldier (serija), Eternals
2021 - Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, WandaVision (serija), Doctor Strange in the Multiverse of Madness, Loki (serija), What If...? (animirana serija), Hawkeye (serija), Thor: Love and Thunder


i nakon toga spomenuto par filmova koji jos nisu ni u pred-produkciji:

Black Panther 2, Guardians of the Galaxy 3, Captain Marvel 2, Fantastic Four, X-Men, Blade
 
Poslednja izmena:
Onaj trailer za Terminatora pocinje kao klasicno proŞeravanje. Mada ne bi se zalio da film ipak bude dobar na kraju. Nada poslednja mre

Elem nesto ozbiljno

https://youtu.be/7ecYoSvGO60

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
 
@DeRadicci
Upravo sam nasao vest u kojoj pise da je Blade prvi najavljeni film za Fazu 5. Dok ce Faza 4 biti bas kratka, za dve godine 5 filmova i 5 serija.
 
Uff e ovo ce da se gleda sa uživanjem...

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Najs..kapiram da je pandan straight outta compton, al wu mora se ispostue.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Besson reciklira Nikitu stoti put. A svi ovi filmovi jos od nikite copy-paste samo drugacija glavna glumica. Atomic blonde, salt, colombiana, lucy....sve isto.



A ovo je vec najs :D samo gledajte do pola jer trailer otkriva ceo film

 
@uriel
Nisu iste glumice... :) a za Beson la je čudo da nije iza rešetaka
 
Poslednja izmena:
Zasu...na koju foru...lik s 33 dejtuje dete od 15 pa mu rodi cerku sa 16 i onda je batali i ozeni Milu...
A bas u tom periodu najbolje filmove pravio :-devil-:
 
Sa mu 5 element nije bio onakav hit verovatno bi se igrao "sakri kroasan" u zatvoru... Realno otvorio je put za francusku kinematografiju zapadu
 
Nazad
Vrh Dno