Šta je novo?

Najave filmova i serija

Ne znam koliko je ovo istinito
79c286dfa06afe960b131561c44b1a27.jpg
 
Živeo Netflix!
 
Аууух, па зар им не досади?!?!
Поново Нинџа Риба
https://youtu.be/h13-fAVkXCY

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Uf...ne znam da li cu moci to da gledam...mislim da nisam gledao nijedan njegov film prve 2 godine posle njegove smrti... :(
 
Ne znam šta da mislim. znam da jedva čekam da gledam, al ako bude loše, jako ću da se razočaram. daleko gore od ovih što su tugovali za lotr

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Dobar je Denis mada ume da razocara, onako bas ume + sad vidim da je scenarista radio Prometheus, The Mommy i ostala smeca tako da.. :D
 
Muadib

Došla mi volja da ga opet odgledam
 
Trejler deluje kao novi Star Wars, bezveze. Njegovi filmovi su artisticki ali ovde to ne vidim. Cak i Blejd Raner 2049 je prepun impresivnih scena i muzike iako je mimo toga supalj. Da budem iskren, ni trejler za Blejd Raner nije pokazao nista od audiovizuelne raskosi. Glavnog glumca sam gledao u nekoj americko italijanskoj koprodukciji, ovi ostali mi na nos izasli pogotovo Oscar Isaac. Glavni glumac nije los ali ne deluje uvrnuto kao Kyle MacLachlan i film zbog toga gubi na sarmu. Lincova Dina je bas zbog toga dobra jer je sve u filmu cudno, vanzemaljski.
 
Dobar je Denis mada ume da razocara, onako bas ume + sad vidim da je scenarista radio Prometheus, The Mommy i ostala smeca tako da.. :D

Ovaj je radio na scenarijima sa Dejmonom Lindelofom i Aleksom Kurzmanom na ta dva filma, a oni su sinonim za propast i nemaju veze sa Dinom, tako da je i dalje ok :D
 
Gotovo je. Netflix preuzima Hollywood.

 
^ Pogledaj Sachu u mini seriji The Spy, ozbiljan je skroz:)
 
Jel valjala 1 sezona na kraju čemu?
 
Poslednja izmena:
Meni je prijala prva sezona i izbindzovao sam je.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Jedini Star Wars iz Diznijeve radionice da liči na Star Wars.
 
^ +1 to si u pravu totalno

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
^kul... Glavno pitanje, gde je Cartman? :)

Sto se tice Mandaloriana, meni je bio OK... Svakako cu gledati i drugu sezonu kad izadje
 
Nazad
Vrh Dno