Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Nidje nije legalno, ali ako mislis mogu li te uhvatiti, ne jer ne rade na sistemu p2p...

Sent from my ALP-L29 using Tapatalk
 
U njemackoj znam da za torente si nahebao...

Sent from my ALP-L29 using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi,
Prvi put sa kodijem, imam problem da instaliram nevenu... Onaj link ne radi... Gde grešim?
Instalirao sam par adonova medjutim uvek mi na kraju traži da pair device... Ugasio sam u podešavanjima (izguglao) ali još uvek traži da se uparim sa nekim uređajem... Koliko je bezbedno da to uradim? Idem preko Vpn-a pošto je to ovde no-no
 
Pozdrav ljudi,
Prvi put sa kodijem, imam problem da instaliram nevenu... Onaj link ne radi... Gde grešim?
Instalirao sam par adonova medjutim uvek mi na kraju traži da pair device... Ugasio sam u podešavanjima (izguglao) ali još uvek traži da se uparim sa nekim uređajem... Koliko je bezbedno da to uradim? Idem preko Vpn-a pošto je to ovde no-no [emoji6]
Pošalji mi na PP koji ti je link.

Послато са GT-I8190 уз помоћ Тапатока
 
"kodi authorisation is required"
Kako rešiti ovo?
Probao sam da isključim u podešavanjima ali se i dalje pojavlja...
Da li dozvoliti ili ne?
 
Kada pokušam da odgledam neku seriju, prvo mi pokaze u kom formatu sve ima (tipa 4k, Full HD, HD...) I kada kliknem na neki od formata krene da učitava i kada skoro dodje do kraja izadje tak pop-up...
Ukucaj "kodi authorisation is required" u Google i videćeš o čemu se radi
 
Znam za to, samo ja te linkove koji traže uparivanje jednostavno isključim na cancel.
U podešavanju adona pogasi hostere koji traže verifikaciju i problem je rešen.

Послато са GT-I8190 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Gde se tacno gasi ta opcija za hostere sto traze verifikaciju? Ne mogu da nadjem. :trust:
 
Pozdrav, Kodi koristim na tabletu Alcatel Pixi 3, i na njemu gledam filmove preko addona Fantastic. Andriod je fabricki, dakle, nista nisam dirao. Problem je sto mu se puni memorija kada gledam filmove na Kodiju. Jednom sam to pokusao da resim tako sto sam jednostavno otisao u aplikacije u okviru androida i tu kod Kodi aplikacije kliknuo na "clear data", i oslobodio 1 GB, medjutim problem je sto je izbrisao i sva moja podesavanja i addonove u Kodiju, tako da mi je cimanje da svaki put ponovo sve to podesavam. Takodje sam otisao i u podesavaja samog addona i tu ima jedino "clear cache" ali nista se ne menja po pitanju memorije. Jel postoji neki nacin da rucno odem u neki Kodi folder i tu izbrisem zeljene fajlove? Mozda postoji neko drugo resenje kojim bih sprecio Kodi da puni memoriju? Sta predlazete?

.
 
Koristim već mesec dana Android box, Kodi/Ebony build. Gledam filmove preko nekoliko addona, sportske prenose i neke kanale preko nicke85. Da li je to u našoj zemlji kažnjivo i jel neko odgovarao? Znam da je na zapadu rigorozno. Kodi se legalno skida, strimovi se prikazuju na netu, ne vidim šta je tu nelegalno?
 
Ja sam u Mađarskoj nešto sad i baš me isto zanima da li je sigurno legalno koristiti da ne na.ebem.

Nego,kad uđem na bilo koji livetvserbia nicke85 kanal izbacuje me posle 15 sekundi...na vise kompova probao isto svuda
 
Jel ima nešto bolje od Terrariuma za filmove i serije na Kodiju? Na pomenutom fali 1080p streamova i generalno radi loše, mnogo loadinga...

Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Jel ima nešto bolje od Terrariuma za filmove i serije na Kodiju? Na pomenutom fali 1080p streamova i generalno radi loše, mnogo loadinga...

Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
Imaš bolje, ali nije na kodiju - popkorn tajm. Ja sam odustao od fimskih adona za kodi. Svi su manje-više isti, a kvalitet filmova je tanak.

Послато са GT-I9100 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Da, ali Popcorn Time nema na Android TV-u

Edit: vidim da nezvanično ima, probaću.

Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne vidiš šta je tu nelegalno? Pa i pištolj možeš legalno da kupiš ali kada nekoga ubiješ to nije opravdanje. Kodi nije pravljen da bi se gledali ilegalni sadržaji ali 90% nas ga koristi za upravo to.

Pa, baš da ima pištolj da se kupi u prodavnici po gradu i ne znam. U ostalom i košta. Kodi je potpuno free aplikacija, koja se za windows skida na Microsoft sajtu.
 
Koji addon najbolje radi uz real debrid? Imam placentu i phoenix ali nekako slabo nalaze linkove za ove malo starije serije. Npr. pojavi se obican link 1080p ali real debrid nema. Pre je bilo ta istu seriju ali sad nesto ne nalazi vise. Sve je podeseno lepo posto mi ove nove filmove sve nalazi


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koji addon najbolje radi uz real debrid? Imam placentu i phoenix ali nekako slabo nalaze linkove za ove malo starije serije. Npr. pojavi se obican link 1080p ali real debrid nema. Pre je bilo ta istu seriju ali sad nesto ne nalazi vise. Sve je podeseno lepo posto mi ove nove filmove sve nalazi


Sent from my iPhone using Tapatalk
Meni super radi Genesis Reborn sa RD, dosta linkova nalazi. A ako si raspoložen za malo više podešavanja probaj Gaia. Može da pretražuje i torrent trekere pa da ti ih pušta kroz RD.
 
Hvala na pomoci. Bas ta dva nisam nikad koristio pa taman da vidim kakvi su. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Gledajući na taj način sve je nelegalno, ko se želi držati pravila sačeka da RTS otkupi film ili ode u bioskop :d
 
Od silnih izmjena na kodiju tj buildovima i addonima izgubim volju za koristenjem istoga

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno