Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

U 3046 postu je napisano koji tv box podržava Netflix u rezoluciji bolji od SD. Ovaj sigurno ne.
 
Vidim da se dosta priča o 4K rezoluciji ali 99% tv box ova kodi radi u 1080p može da se proveri u podešavanju (kodi)
 
Koji addon za crtane filmove da instaliram?

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Nisam znao da realdebrid može na dva strima istovremeno.
Moraću probati sa drugom.
 
Доступна верзија 18.2 .
Узгред, верзија 19 добила кодно име МАТРИКС.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Danas uzeo TX9 mini!
Oko androida znam sve, ali kodi ne umem da pokrenem?
Odgledao 15tak na youtube turtorial-a, ali neće!
Jednostavno kod onog instaliranja iz zip fajlova, ne vidi fajlove, tako da onaj finalni korak ne mogu da napravim!
Da li neko može da mi pomogne, sa nekim osnovnim podešavanjima kodija?
Inače ga box i dalje vidi kao tv centar!
Kod ažuriranja nudi tri verzije 16, 17 i 18, ali se posle ažuriranja bilo kog, ne dešava ništa!
Gde grešim?
Ima li neki osnovni youtube tourtorial za nas mentalno retardirane?

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
Nesto ne radis dobro.

https://www.youtube.com/watch?v=YcYnf62z2MM

Obrati paznju da imas 2 instalacije koje trebas odraditi. Repo i zip. Samo prati uputstvo ...
Hvala prijatelju!
To je to... Trebalo mu je dosta vremena da skapira finalni korak da instalira ga instalira, ali je uspeo!
Kodi sa programima polako kapiram kako se šta i gde pušta!
Sam još jedno me zanima!
Još uvek mi stoji fabirička arlikacija. TV centar, koji kad se pokrene je ustvari po meniju Kodi!
Kako masku da promenim? Da imam kodi?

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
Tvviet secka opet svakih 15sek u ovih poslednjih pola sata sto sam hteo da gledam. Nebitno koji kanal.
 
Синоћ за време ЛШ радио нормално.
Јутрос пробао - исто нормално ради.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Instalirao sam Kodi 18.2 na telefon,emituje sa vremenskim ograničenjem,to traje pet šest minuta.Jel može to da se podesi da radi duže?
 
Rešio sam,instalirao sam prvo neku verziju gde se prekidalo emitovanje kanala posle nekoliko minuta.Instalirao sam kasnije verziju koja lepo radi.
 
Синоћ за време ЛШ радио нормално.
Јутрос пробао - исто нормално ради.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
Da i danas je radio normalno ali juce posle utakmice nije.
 
Instalirao na tel Kodi posle sto godina i ovaj Green build. Zna li ko, moze li cast na Google Chromecast direkt iz builda ili mora mirror device .

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 
Mislim da mora Mirror,i to po meni ne ide baš najbolje....

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Da li bi neko mogao da mi objasni zašto ne mogu da instaliram Kodi na računaru,ne mogu da povežem tv i računar hdmi kablom,pa šta sam ja to kupio?Uzeo sam u novembru sve novo,jedino sam ubacio stare hdd-ove,u servisu mi instalirali Windows 10 pro,gde to zapinje?Instaliram kodi i kada hoću da ga pokrenem ekran se zacrni i stoji poruka error.Šta da radim,Kodi je sa Microsoft store,mada sam skidao i verziju sa zvaničnog sajta,nisam valda toliko blentav?Ili možda i jesam,bog bi ga znao.Instalirao sam na telefonu i radi,ovde ni da čuje:mad:
 
Da li bi neko mogao da mi objasni zašto ne mogu da instaliram Kodi na računaru,ne mogu da povežem tv i računar hdmi kablom,pa šta sam ja to kupio?Uzeo sam u novembru sve novo,jedino sam ubacio stare hdd-ove,u servisu mi instalirali Windows 10 pro,gde to zapinje?Instaliram kodi i kada hoću da ga pokrenem ekran se zacrni i stoji poruka error.Šta da radim,Kodi je sa Microsoft store,mada sam skidao i verziju sa zvaničnog sajta,nisam valda toliko blentav?Ili možda i jesam,bog bi ga znao.Instalirao sam na telefonu i radi,ovde ni da čuje:mad:

За почетак ти предлажем да обришеш ту верзију са мајкрософт продавнице и да скинеш са коди сајта. Обавезно нека буде 18.1 х64 верзија - немој задњу 18.2.
Обриши пре инсталације а одмах по деинсталирању скривени коди фолдер. Путања је C:/ korisnici/ ime korisnika/app data/roaming. Наравно, мораш омогућити да се скривени фајлови виде.
Ако и даље будеш имао проблем, предлажем да ти неко одради инсталацију преко TeamViewer-a.
 
Zahvaljujem,sada ću odraditi kako si rekao.:wave:
 
Jel sredjen problem sa HboGo addon-om?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pa onaj problem da se titlovi pojavljuju redom ali ne nestaju pa se onda ceo ekran napuni njima.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno