Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Izvoli
20b1402a94700ed98406332ee03c03b4.jpg


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Neko reče da mu video i zvuk ne idu istovremeno na Kodiju. Kada sam i ja obratio pažnju primetio sam
Ali zato ide dobro u spmc na Android boksu
Inače je boks beelink GT1 Ultimate
 
Konačno neko ko koristi svoja čula.
 
Pozdrav može li neko da mi da link gde da skinem "HBO GO" add on

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Za online filmove sa prevodom
Exodus ili Elementum, ili nesta trece?

Koje su prednosti i mane, jednog i drugog?
 
Koji vam je izvor za titlove u Elementumu?
 
I za oba se treba registrovati na njihovom sajtu,i sa tim profilom se ulogovati u elementumu.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Za potpuno iskustvo titlovanja predlažem i skidanje addona - AutoSubs.

kodi-estuary-install-autosubs.jpg

Naime, čim se pokrene video koji u sebi ne sadrži titl, on će automatski otvoriti prozor za skidanje titla sa nekog od predefinisanih sajtova. Veoma prosto ali štedi nekoliko zamornih klikova i iskreno meni puno znači :)
 
Mrni od Kodi 18 autosub ne radi. Ali zato radi Subloader koji moze da se podesi da bira tri jezika i povuce automatski titl sa opensubtitle. Ovo je recimo dobra stvar da izbegnete rucno kucanje, ako se ne prepozna naziv filma, serije pa morate rucno da kucate naziv i da pretrazujete.
 
Extra. Zasad sam ubacio opensubtitles i addic7ted. Lepo radi.

Jel neko na kraju uspeo da natera Netflix da pušta HD preko Kodija?
 
Moze neko provereno upustvo/tutorijal za ubacivanje elementuma na android tv box ?
 
Jel neko na kraju uspeo da natera Netflix da pušta HD preko Kodija?

Na zvaničnoj diskusiji na kojoj učestvuje i tvorac CastagnaIT je rečeno da ne može jer prvenstveno zavisi od uređaja na kome je instaliran tj. u zavinosti od nivoa Widevina na uređaju.
Koliko sam mogao da ispratim zasigurno može na nVidia Shield uređaju, a za druge ne znam. Možda neko ko ima Amazon Fire Stick može da potvrdi?

Vontar X96Max - ne radi HD. Maksimum koji izvlačim je 960x540.


Moze neko provereno upustvo/tutorijal za ubacivanje elementuma na android tv box ?

Veoma je jednostavno.
 
Poslednja izmena:
Moze neko provereno upustvo/tutorijal za ubacivanje elementuma na android tv box ?
Мораш се мало потрудити. Објављивао сам више пута подешавања за елементум. А инсталира се из зип фајла, као и пратећи бурст.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Na zvaničnoj diskusiji na kojoj učestvuje i tvorac CastagnaIT je rečeno da ne može jer prvenstveno zavisi od uređaja na kome je instaliran tj. u zavinosti od nivoa Widevina na uređaju.
Koliko sam mogao da ispratim zasigurno može na nVidia Shield uređaju, a za druge ne znam. Možda neko ko ima Amazon Fire Stick može da potvrdi?

Vontar X96Max - ne radi HD. Maksimum koji izvlačim je 960x540.




Veoma je jednostavno.

Ide 4k u Netflix add-onu na Amazon Fire Stick, ima screenshot tamo u Netflix temi, postavio je forumaš hunder baš prije par dana!
Ja sam ranije imao fullHD u Coreelec-u, ali je i TV bio fullHD. Sad na 4k TV ne znam, crkla mi sd kartica sa Coreelec-om a nemam je sad gdje kupiti u ovoj ludnici :D
Vrtim Netflix trenutno putem TV aplikacije!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Probacu ja veceras na Mi BoX S, On ima sertifikate za Netflix. Kao standalone radi 4k. Probacu add-on pa javljam.
 
Daj šaljite ako neko ima nalog. Ma može me i izbaciti naredni dan , čisto me interesuje radi li na shildu - znam da nije moglo 4k sigurno.
 
Probacu ja veceras na Mi BoX S, On ima sertifikate za Netflix. Kao standalone radi 4k. Probacu add-on pa javljam.

Ja imam Mi Box S i Netflix. Ne znam kako tačno da proverim u kojoj rezoluciji prikazuje sadržaj unutar Kodija, ali se golim okom vidi da nije HD.
 
Settings... Video Settings.
Verovatno ti je rezolucija 960x540 kao, i, kod mene na Mi boxu

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
 
Da, baš tako. 960x540 i koliko vidim ne podržava resume opciju.
 
Instalirao sam Netflix na Kodi. Ulogovao se. Ali nece da pusti ni jedan video. Izaberem sta hocu i nista se ne desi. Na Netflix radi ok.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Instalirao sam Netflix na Kodi. Ulogovao se. Ali nece da pusti ni jedan video. Izaberem sta hocu i nista se ne desi. Na Netflix radi ok.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Probaj u podešavanjima add-ona štimati, mislim da sam i ja ranije imao taj problem, DDPlus i VP9 profili, ili tako nešto. Vjerovatno nećeš dobiti ni fullHD ni 4K!
Za sad je najbolje rješenje koristiti Coreelec, na njemu sam imao fullHD!


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mrni od Kodi 18 autosub ne radi. Ali zato radi Subloader koji moze da se podesi da bira tri jezika i povuce automatski titl sa opensubtitle. Ovo je recimo dobra stvar da izbegnete rucno kucanje, ako se ne prepozna naziv filma, serije pa morate rucno da kucate naziv i da pretrazujete.
Odakle si skinuo taj subloader?
 
Nazad
Vrh Dno