Šta je novo?

Huawei P10

U mts-u original flip case sam dobio, mada nisam navikao na takve(nije mi praktično). Tako da sam uzeo sa aliexpress-a USAMS.
d8e109358da3a2a316657617bbc26784.jpg
d2146c83b85037d93fba94e6849dbae0.jpg


Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja danas bio nesto do grada da zavrsim i reko aj da svratim u jedan mobil shop u centru i tamo mi devojka zalepi lepo staklo na ekran,uzeh plavu Mercury futrolu i MS Tresor Power Bank od 10000 mAh.Sad sam opremljen za putovanja,jedino mozda neke slusalice da nabavim.
 
Gde ima da se kupi origi flip case za p10. Kupio sam juce beli p10 od Vlade sa foruma, i dobio crni uz telefon. Uzeo bih i braon, lepo ide uz belu boju....

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Ušće, njihova radnja na poslednjem spratu, ako se dobro sećam.
 
Fina mi je izrada huawei futrole ,ali nisam navikao na flip + levoruk sam = neizvodivo za hendlovanje.
Ova USAMS. lici na Ringke fusion koju sam nosio na prethodnom fonu i nju cu 99% i uzeti,jer je odradila posao u par nemogucih situacija. Pojavila se i nova boja - ink black,koja izgleda prejako.
https://www.aliexpress.com/item/RIN...-4aa0-4cfc-b038-b598cb7eaf2a&rmStoreLevelAB=0

E sad,koje staklo izabrati? Kontao sam Nillkin,ali ne full face sa bezelima u boji,ruzno mi je, vec neko 2.5 sto bolje,a providno. Ima li neko iskustva sa staklima?

Послато са LG-V400 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Huawei store mozda. Mozda na kp, ali express.

Sent from Huawei P10 using Tapatalk
 
Fina mi je izrada huawei futrole ,ali nisam navikao na flip + levoruk sam = neizvodivo za hendlovanje.
Ova USAMS. lici na Ringke fusion koju sam nosio na prethodnom fonu i nju cu 99% i uzeti,jer je odradila posao u par nemogucih situacija. Pojavila se i nova boja - ink black,koja izgleda prejako.
https://www.aliexpress.com/item/RIN...-4aa0-4cfc-b038-b598cb7eaf2a&rmStoreLevelAB=0

E sad,koje staklo izabrati? Kontao sam Nillkin,ali ne full face sa bezelima u boji,ruzno mi je, vec neko 2.5 sto bolje,a providno. Ima li neko iskustva sa staklima?

Послато са LG-V400 уз помоћ Тапатока

U huawei store u uscu rekose da imaju Teracel i da odlicno lezi na telefonu
 
Jel znate koliko kostaju kod njih ovi flip case?

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Zna li neko za p10 postoje li kopije? Prodaje se kod nas u cg jedan za 280e što je ispod cijene, a nema falinku na prvi pogled.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Jos se ne zna dal ce to biti zvanican firmver.Ja cenim da je sledeci koji bude Oreo 8.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Primetio sam jutros da po pritisku ostaju horizontalne linije po ekranu, i menja se boja, kao ostaje trag neki, ima li neko ideju o cemu se radi? Kupio sam pre par dana na forumu fon? Da li je neko imao slican problem? Vrlo blag pritisak je potreban da se to odrazi... Verovatno je displej falican...

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Primetio sam jutros da po pritisku ostaju horizontalne linije po ekranu, i menja se boja, kao ostaje trag neki, ima li neko ideju o cemu se radi? Kupio sam pre par dana na forumu fon? Da li je neko imao slican problem? Vrlo blag pritisak je potreban da se to odrazi... Verovatno je displej falican...

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Izgleda da je bilo do zastitnog stakla!

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Kao da se videle bele horizontalne linije od digitizera, kad je skinuto staklo polako se vratilo u normalu?! wtf...

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Kao da se videle bele horizontalne linije od digitizera, kad je skinuto staklo polako se vratilo u normalu?! wtf...

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Mozda staklo bilo krivo, pa se zalepilo i vrsilo pritisak na display.... Stavicu obicnu foliju sutra...

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Ne, ne, ne, zasto je*eni notch. Jedna od najgorih stvari ikada smisljenih! Ako se vec cilja na to da budu 95% bezeless telefoni, neka se strpe jos malo dok skontaju kako da uglave senzore i kameru ispod stakla ili gde vec. Prokleti miljeic... :wall:
 
Zna li ko kako ću provjerit šta ne da telefonu da ode u sleep? Oko 20% mi pojede preko noći a i preko dana je više nego gladan.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Ljudi, zna li neko o cemu se radiili ima neku ideju?! Sada sam stavio foliju na p10 i opet problem. Skinem foliju, sve radi normalno. Ima li neko ideju sta se desava. Znaci displej radi normalno bez zastite i radio je sa fabrickom folijom... Onog tremutka kad stavim sgaklo ili foliju, pocinju da se vide linijice i da se menja boja ispod prsta... wtf se desava....
edit:

Mozda ima neke veze s ovim.. Odlepio sam foliju, ugasio telefon, prebrisao samo pamucnom krpom, bez bilo kakvog sredstva i mikrofiber krpe, i vratio foliju mazad, i nema problema.... Znaci nikakvi mikrofiberi i cleaneri za display na bazi alkohola, mozda to pravi neke smetnje, naelektrisanje i sl.... Ne znam da li sam u pravu 100%


https://www.google.rs/amp/s/www.and...i-p10-screen-protector-oleophobic-coating?amp




Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kupi obicnu pvc foliju ili imas zove se Pancir pvc u 3g company. Zastitno staklo lose lezi na telefonu. Jedino teracell staklo koje lepse lezi
 
Ja imam staklo koje se zaljepilo 100% (nema ghost ova na krajevima). Mrtvi kinez neki od 2$. I nemam taj problem o kome pricas. Prije stavljanja brisao sam ga sa vlaznom krpicom sto dodje uz staklo, a potom suvom.
 
Ljudi, zna li neko o cemu se radiili ima neku ideju?! Sada sam stavio foliju na p10 i opet problem. Skinem foliju, sve radi normalno. Ima li neko ideju sta se desava. Znaci displej radi normalno bez zastite i radio je sa fabrickom folijom... Onog tremutka kad stavim sgaklo ili foliju, pocinju da se vide linijice i da se menja boja ispod prsta... wtf se desava....
edit:

Mozda ima neke veze s ovim.. Odlepio sam foliju, ugasio telefon, prebrisao samo pamucnom krpom, bez bilo kakvog sredstva i mikrofiber krpe, i vratio foliju mazad, i nema problema.... Znaci nikakvi mikrofiberi i cleaneri za display na bazi alkohola, mozda to pravi neke smetnje, naelektrisanje i sl.... Ne znam da li sam u pravu 100%


https://www.google.rs/amp/s/www.and...i-p10-screen-protector-oleophobic-coating?amp




Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mnogo čudan trip. Ja sam stavljao teracell staklo (uz koje imas onu vlažnu i suvu maramicu) i tih problema nisam imao.
 
Nece opet, skinuo sam foliju. Dok se skida, tacno na mestu gde pucne prilikom skidanja, boji se ekran. U pitanju je neki elektricitet verovatno... Nema veze sa sredstvima za ciscenje, kao sto sam mislio.... I staklo i folija bili su no name, ako to ima neke veze, mada sumnjam. Drugo nije bilo u toj radnji. Ostaje mi da koristim telefon bez, zastite, zaista nemam komentara..... Citao sam da ranije verzije nemaju oleophobic coat, mozda zato taj elektricitet. Pitao sam bivseg vlasnika, kaze covek nikada nije imao problema, na telefonu bila fabricka folija dok ja nisam stavio staklo.... Stvarno ne znam... Da kupim Nillkin od 2000din, imam osecaj da bi opet bilo isto.... Zesci trip... Nikada do sada nisam ni cuo ni video nesto slicno... A nema ni po netu nesto puno o tome, sto stvari cini jos cudnijim....

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Telefon radi perfektno bez stakla, tako da ce da saceka neko staklo iz Huawei store, ne moze izgleda staklo od. 500din. Imam problem sa Huawei id, 3 puta menjam password i opet kad hocu da se ulogujem, kaze da je incorrect. Ima li neko resenje? edit: Resio sam, update za huawei services napravio problem, ne instalirajte ga... Morao sam da. deinstaliram huawei services, pa. da instaliram i da preskocim update, inace nece da se uloguje...

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno