Šta je novo?

MS Industrial Winston - "gaming" kućište za samo 20€!!!

vladimirdowla

Slavan
Učlanjen(a)
03.03.2011
Poruke
3,463
Poena
270
[YOUTUBE]iqSGky6a2qk[/YOUTUBE]

Pozdrav svima, znam koliko je teško pronaći info o ovim kućištima. Svi se uglavnom boje da ih kupe, da ne bace novac, pa vam donosim moje utiske sa ovim Winstonom. Realno može se okarakterisati kao jedan od Cyclops klonova sa drugačijim dizajnom prednje maske. Meni se najviše dopao, bar u toj grupi, prebacio sam mašinu u njega i nakon nekoliko dana korišćenja mogu vam reći da sam prezadovoljan. Staro nisam menjao 5 godina tako da nemam fensi svetleće RGB komponente ili neke flat kablove napajanja, ali to je već na spisku za nabavku ;)

P.S
Ovaj model ima RESET taster :D (ne znam koji quratz to u zadnje vreme svi masovno sklanjaju sa kućišta ...)
 
Da li se oni limici nazad cupaju ili su modularni pa se skidaju? Mislim na limice koji se skidaju da bi se postavila graficka i da bi oslobodili prilaz prikljuccima za graficku.
 
Da li se oni limici nazad cupaju ili su modularni pa se skidaju? Mislim na limice koji se skidaju da bi se postavila graficka i da bi oslobodili prilaz prikljuccima za graficku.

Prvi se skida i ima svoj šraf, ali ostali se čupaju. Međutim svaki ima onaj zarez na vrhu pa možeš lako iskoristiti šrafove iz kesice koja dolazi unutra i pričvrstiti ga nazad na svoje mesto. Ali ih u startu moraš prvo čupnuti ;)
 
Hvala, gde si ga uspeo naci za 2500, vidim ima ga samo u benchmark shopu za 3 hiljade? Ovo kuciste mi ulazi u uzi izbor jedino me brine 4pin konektor, planiram da uzmem lc600h i pise da mu je 4pin 40cm, hoce li biti problema da se sprovede taj konektor iza i lepo provuce a ne da ide preko graficke? Hvala.
 
naravno da ce biti problema, 40cm ti ne bi dobacilo ni da nema onaj poklopac preko napajanja

kupi produzni, ne znam sto je to ljudima problem pa se zale... bas ce na napajanja da ugradjuju kablove od metar i po :)
 
Ok :D nabavicu taj produzni, nasao sam gde ima po toj ceni, ne treba odgovor.
 
Treba da ide pod korisnicke recenzije :)
 
ccc kakvi ljudi :)
 
Cekaj, da bi ti napravio recenziju oni treba da ti odobre?

Ja ne mogu sad sa uzmem i snimim recenziju za neki proizvod koji sam kupio? Koja glupost.
Edit: nesporazum

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne vrv je još u postupku od strane Admina. Bilo je kačenja recenzija koje su "plaćene" ili sponzorisane (iako drug koji okači to radi izuzetno dobro). Pa onda dok se ne utvrdi da li ima ili nema neke promocije.

Ja sam ovo svojom lovom pazario, jedino u komentarima napišem gde se sve moze pazariti, cisto da ljudi ne traže na slepo.

Da ne pomisli neko da se slučajno žalim, ja sam vrlo zahvalan ovom forumu, pogotovo na prilici koju u toj sekciji opisa dobijem da promovišem kanal i to sto radim kao hobi ;).
 
Nisam razumeo, mislio sam da moras dobiti dozvolu od Ms Industriala da uradis recenziju :D
Nesporazum

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Erik je mislio na sekciju foruma koja nosi ime Korisnički Opisi ;).

A ove iz KimTec-a (M-San/MS Industrial) baš zabole. Prethodno kućište koje sam radio tako je imalo baš dobru prođu. Čak su ga i IT prodavnice koristile za reklamu na FB-u. Njih saradnja "ne interesuje".
 
Prebaceno gde, treba. Ja sam malo kasnio sa dozvoljavanjem iako mi je poslata poruka, ne namerno naravno.
 
Vlada is back... Kratko i jasno... svaka cast
 
Moze, ali cemu? Uzimas midi tower (ne cak ni mini) da bi stavio ITX plocu? Ili uzmi manje kuciste ili uzmi vecu plocu.
 
Ne znam koliko je placas, ali te ITX su obicno za home theater ili slicne masine gde spakujes sve to u najmanje moguce kuciste, ubacis jedan veliki hard i sakrijes negde iza TV-a i sluzi za gledanje filmova i surf internetom u kombinaciji sa bezicnim misom/tastaturom. Zato i pitam sto toliko kuciste a ovolicna ploca. Drugo, vidim da ima H110 mATX u ASUS verziji, neznatno skuplja (do 100 din), a dobijes par slotova, VGA izlaz, jednu fazu vise i slicno. ITX je vise za specijalzovanu namenu nego sto je mera ustede...
 
Razumem ja sve to i da ovo izgleda nelogicno ali kad nalazim jeftinije onda sto da ne uzmem bolje. Ne uzimam u srb, nasao sam ovu b150 tako da cu nju jer za te iste pare je bezveze da idem na h110.
 
Ako je ista cena b150 i h110 ploce i ne brine te format, b150 je logican i jedini izbor.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Aha, ipak B150, to je vec logicnije :). Inace za 20e mi se ekstra svidja kuciste.
 
Još jedna zanimljivost u vezi cene. Ova kućišta su u Hrvatskoj daleko skuplja, a MS Industrial je iz Hrvatske. Pa tako jedan Falcon koji je kod nas 38€, tamo košta skoro 70€. Onaj jeftini Knight tamo košta više nego ovaj Winston kod nas :D. Vidiš šta ti je EU :D
 
Interesuje me da li je ova fora za graficku ista i kod kiklopa cetvorke i koji ima vece,bolje otvore za ventilaciju na prednjoj maski?

Sto se tice cene,oni imaju platu od 700eura a mi 300.
 
Poslednja izmena:
Čini mi se da Cyclops III ima najbolje rešen prednji deo, što se ventilacije tiče. Četvorka i Winston mi deluju podjednaki sa tim bočnim "trakicama".

CYCLOPS3-(1)small - Copy.jpg CYCLOPS3-(6)small.jpg
 
Odlican video! Sta bi preporucio do 100 evrica? :D
 
Nazad
Vrh Dno