Šta je novo?

Dodaci ishrani: vitamini, suplementi, sportski preparati (iHerb, Myprotein..)

Cink, magnezijum, omega 3, B12...
Za narudzbine preko 25 eura besplatna je dostava.
Imam već Alpha Men, vidim da u njemu ima isto cinka, magnezijuma, B12 itd. Da li je bolja opcija uzeti ponaosob sve ili je okej i ovaj Alpha Men?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja sam u mom slucaju uzeo sve ponaosobom. Imas odeljak nutritivne vrednosti kada odaberes Alpha Men i mozes lako da zakljucis sta ti se vise isplati ;).
 
^ a za koju zemlju je preko $40 free shipping, pitanje je.. :trust:

Ja sam narucivala u Madjarsku ali ne preciziraju drzavu, samo da je free preko 40 dolara. Narucivala sam sa US Air mail, ne secam se tacnog naziva, po ceni je skoro isto kao Local post varijanta. Ako nekog zanimaju detalji sibnite mi PM pa cu pogledati, treba uskoro opet da narucujem.
 
Cink, magnezijum, omega 3, B12...
Za narudzbine preko 25 eura besplatna je dostava.
Ajde mi posalji u poruci ako ti nije problem screnshoot sta si sve porucio.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Do kada traje kod za 40% popusta na myvitamins? I besplatna dostava?

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Mali savet u vezi kupovine sa myvitamins.
Pozeljno je da imate barem 3 eura viska na kartici(od cene koju placate).
Moze da vas zbuni kada izbaci status narudzbine kao "Processing" i stigne vam mejl da je uplata prosla, a pare na racunu vam nisu skinute.
Tek kada stigne roba iz "magacina" u njihove prostorije oni povlace novac sa kartice.
Meni nije htelo da vrsi konverzaciju iz dinare u EUR kada sam placao(mobi banka). Mora ceo iznos(na kartici) da vam bude u EUR. Npr. ako vam je racun 30 eur, a na racunu imate 28 eur i 1000 din. najverovatnije nece proci uplata. Izbacuje gresku na njihovom sajtu.
 
Uzimao sam ja sa myprotein iste te supremente... Alfa men su ok, magnezijum i cink isto, vitamin C za sisanje je opasno dobar. Doduse ja sam ukus limuna narucivao ali kapiram da ni narandza ne moze da bude losa. Nikada nisam redovnije uzimao vitamin C nego tada. Moracu da porucim opet kolicinu za godinu dana :)

Tapatalk from Poco loco
 
OLIMP L-CARNITINE 1500 BLACK EDITION LE, 120+30 kapsul da li drugar uzme za trening + da smrsa malo.
 
Ne nudi mi free shipping za porudžbinu od 30e, sa myvitamins.

Jel zna neko u čemu je fora?
 
OLIMP L-CARNITINE 1500 BLACK EDITION LE, 120+30 kapsul da li drugar uzme za trening + da smrsa malo.
Da... ako mu je sređena ishrana.

Karnitin pomaže da masti budu primaran izvor energije, nema stimulanse kao klasični sagorevači i dobra je alternativa ljudima sa visokim pritiskom i drugim tegobama kojima bi kofein smetao.

3 grama(dve kapsule) je lepa doza.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Običan transporter na mitohondrijalnoj membrani koji nikad nije ograničavajući faktor (izuzetak su retke osobe sa manjkom istog).

Dakle, ako jedete kako treba, u deficitu ste kalorijskom, nikad nećete imati manjak karnitin, tj preče ćete udariti u zid sa usporenjem metabolizma, katabolizmom mišića, hormonski kočnicama (leptin) nego što će karnitina zafaliti. Dodavanje istog neće ubrzati topljenje masti kada ga svakako imate u višku koji ne možete da iskoristite zbog malog deficita i gore navedenih stvari.

Kao sagorevač masti je beskoristan.
 
Običan transporter na mitohondrijalnoj membrani koji nikad nije ograničavajući faktor (izuzetak su retke osobe sa manjkom istog).

Dakle, ako jedete kako treba, u deficitu ste kalorijskom, nikad nećete imati manjak karnitin, tj preče ćete udariti u zid sa usporenjem metabolizma, katabolizmom mišića, hormonski kočnicama (leptin) nego što će karnitina zafaliti. Dodavanje istog neće ubrzati topljenje masti kada ga svakako imate u višku koji ne možete da iskoristite zbog malog deficita i gore navedenih stvari.

Kao sagorevač masti je beskoristan.


Ok hvala na odgovoru.

A sam kreatin za trening?

I sta je bolja kupovina.

OLIMP CREATINE MEGA CAPS 1500mg, 120 kapsula 1300 din.

BATTERY CREATINE, 500g 1300 din
 
Oba kreatina su mono, 1,5 gr. x 120 VS 500 gr. je najveća razlika.

Ako je gubljenje kilograma prioritet razmisli o nekom pw supsu sa kreatinom(ako je potreban).

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Ok hvala na odgovoru.

A sam kreatin za trening?

I sta je bolja kupovina.

OLIMP CREATINE MEGA CAPS 1500mg, 120 kapsula 1300 din.

BATTERY CREATINE, 500g 1300 din
Za gubljenje masti nije. Ako hoćeš za masu, snagu, izdrživost onda je odličan, ali bih išao na CreaPure od bilo kog brenda (postojanost zagarantovana i ne degradira kao običan monohidrat).
 
Na myvitamins.com mislim da vazi samo za danas ovaj kupon koji umanjuje 55%. Code: PAYDAY
 
Napravio sam paket na myvitamins u vrednosti od 49.57e plus 1.17e za dostavu. Da umanjujem ili me neće kačiti PDV?

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Ne bi trebalo da bude problema, jer se ne gleda cena dostave u 50e, ali opet sa našom carinom se nikad ne zna.
 
Naručio sam pa šta bude. Smešna cifra s obzirom šta sam kupio.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Ne bi trebalo, ja jutros isto poručio razne stvari, sada je 50% na sve

OnePlus 6T
 
Cak i sa popustom od 50%, Alpha Men, 240 sa myvitamins je samo 3,7km jeftiniji nego na myprotein.ba sa 40% popusta.
 
Nazad
Vrh Dno