Šta je novo?

Dodaci ishrani: vitamini, suplementi, sportski preparati (iHerb, Myprotein..)

Ljudi koji su porucili veliko pakovanje Omega3 (cini mi se da je alfa i jos neko) kakve su vam izgleda kapsule? Moje stoje u pakovanju u frizideru, ali sam primetio da neke nisu prozirne kao kad su kupljene, vec da su na pola "zamagljene". Miris i ukus su nepromenjeni.
Danas bas progutao poslednju iz pakovanja od 90 kom i dalje je bila prozirna

Sent from my MI MIX 3
 
^veliko pakovanje je 1000kom. 90 je najmanje.
 
Gledao sam po netu, moguće da frižider hladi previše, pa se ulje u kapsuli zgušnjava.
 
Ljudi koji su porucili veliko pakovanje Omega3 (cini mi se da je alfa i jos neko) kakve su vam izgleda kapsule? Moje stoje u pakovanju u frizideru, ali sam primetio da neke nisu prozirne kao kad su kupljene, vec da su na pola "zamagljene". Miris i ukus su nepromenjeni.


To i nije tako loše...
na primer ako staviš dobro maslinovo ulje u friz dešava se isto
 
Kako doći/pretražiti na iHerb-u proizvode sa "shipping saver" oznakom?

I da li neko zna kako doći do promo kodova (već sam član, referral je samo za nove)?

QV4FS0


Bitno je da izabereš Srbiju RS gore,
i potvrdi Shipping Saver opciju - dole.
 
Poslednja izmena:
Veliko hvala, uspeo :)

Imas dva koda na PM, pa javi koji radi :)
Ti sto su BOGO ne vaze popusti drugi. Uglavnom je isplativije da se ukombinuju referral + kod za popust nego ovde BOGO promocije.
+33% na cenu sa popustom (racunaj oko 50-55% da izadje popust na glavnu, javnu cenu).
Hvala, ali nažalost kodovi nisu davali popust.
Nadam se da se računa cena proizvoda sa popustom na carini (regularan popust na neke proizvode). Da li možda neko zna da li računaju i popust sa Loyaliti kredita ovi sa DHL carine?

Što se tiče MyProtein-a nisam te razumeo.
Šta su "BOGO" promocije?

Ekipa koja se ovde skuplja za zajedničku narudžbinu, kako računate ukupnu cenu proizvoda sa MyProtein sajta sada kada naručujete (koja je cena proizvoda, a koliko će doći carina i PDV?)?
Ako sam dobro razumeo, na cenu sa sajta računate popust od 50 (ili 55%?) i onda na tu cenu dodatno računate 33% (za carinu i PDV)?

Da li je ostalo mesta da se ubacim?
 
Od prilike upola cene u odnosu na istaknutu bude bruto cena,na to dodas oko 32% carine i poreza, i postarina i otvaranje posiljke ako toga bude.
 
Hvala, ali nažalost kodovi nisu davali popust.
Sta ti je rekao kada si ih ukucao? Meni za onaj drugi kaze "Rewards applied", za moj naravno da ne moze.
Ali mi ostane ista cena, jer su prestali da daju te popuste za iteme koji su vec na popustu izgleda.


Nadam se da se računa cena proizvoda sa popustom na carini (regularan popust na neke proizvode). Da li možda neko zna da li računaju i popust sa Loyaliti kredita ovi sa DHL carine?
Da. Sa iHerba je tako.
Za MyProtein se racuna popust ali ne i Referral Bonus discounts ako si ga iskoristio (to verovatno neces primetiti, nema smisla.. sem ako ne nabijes preko 100EUR u referral bonusima)


Dajte predlog za ukus ovih EAA :)
 
Sta ti je rekao kada si ih ukucao? Meni za onaj drugi kaze "Rewards applied", za moj naravno da ne moze.
Ali mi ostane ista cena, jer su prestali da daju te popuste za iteme koji su vec na popustu izgleda.



Da. Sa iHerba je tako.
Za MyProtein se racuna popust ali ne i Referral Bonus discounts ako si ga iskoristio (to verovatno neces primetiti, nema smisla.. sem ako ne nabijes preko 100EUR u referral bonusima)


Dajte predlog za ukus ovih EAA :)
Šta je tako? Jel carina uzima u obzir popuste i loyalty kredit ili ne [emoji14]

Što se tiče kodova i meni je pisao da je primenio, ali nije nikakav popust uračunao. Kao i tebi.

EAA se pije bez ukusa. Svrha mu je da bude što brži i zato su bolje tečne, da ih ni cement (koji spaja komponente) ne usporava.
 
Poslednja izmena:
Šta je tako? Jel carina uzima u obzir popuste i loyalty kredit ili ne [emoji14]
Sve sto kaze kao iznos racuna racunaju. Popuste iHerb uopste ne upisuje sta su, nego samo krajnju cifru. To racunaju. Koliko platis to se gleda.

Što se tiče kodova i meni je pisao da je primenio, ali nije nikakav popust uračunao. Kao i tebi.
TO je to, znaci mozes za popust da ih koristis, ali ne za sve artikle.

EAA se pije bez ukusa. Svrha mu je da bude što brži i zato su bolje tečne, da ih ni cement (koji spaja komponente) ne usporava.
Da su instantizovani, moglo bi. Ovako, kakav je leucin (i jos nesto mozda u EAA), ja jedva sada pijem i posle treninga, a tokom ne mogu.. ovi sa ukusom bi trebalo da su instantizovani kao i iBCAA, a njih mogu tokom treninga, i iskreno - znace.
 
Dajte referral kodove za MyProtein na PM. Da napravim neki FAQ za ovo porucivanje, ali da ne bude samo moj referral. I da ne pravimo biznis nekom SEO expertu koji je napravio blog samo za te stvari :)
Ako se modovi slazu za taj deo (ubacimo sve nase referral kodove u random redolsedu).
 
Malo aox bombe :)
Uz 100gr secera :D Taman posle teletane.
 

Prilozi

  • 20190618_145114.jpg
    20190618_145114.jpg
    1 MB · Pregleda: 108
Како па сад шећер, зар то није забрањена реч у овој теми? Може ово за мене (са шећером, наравно) а ти купи неко воће у прашку. ;)
 
Dajte referral kodove za MyProtein na PM. Da napravim neki FAQ za ovo porucivanje, ali da ne bude samo moj referral. I da ne pravimo biznis nekom SEO expertu koji je napravio blog samo za te stvari :)
Ako se modovi slazu za taj deo (ubacimo sve nase referral kodove u random redolsedu).
Dajte ljudi kodove, da se sastavi FAQ.
 
^ozbiljno, dobio sam jedan jedini kod samo od tada na PM :) Mislim, ostace samo moj na kraju, i ispasce da se reklamiram!

@Calexx, pa voce ima secer, pogotovu sumsko. Ko ne prepoznaje na slici, ili nije ranije video - sumska borovnica i sumska jagoda (prave).
 
Kako se dobijaju referali,kupovinom? Nisam nista dobio pri prvoj kupovini
 
Da li zna neko gde kod nas ima da se kupi BORON ?
 
Skoro sam poceo da koristim magnezijum sa kompleksom vitamina B, od tada povremeno osecam nenormalnu glad, iako sam jeo.. Jel to moze da se desi zbog tih suplemenata i da li se nekom desilo nesto slicno?
 
Od B vitamina je to, nekima se desava, a nekima ne.

Ja sam od B vitamina bio gladan prakticno ceo dan, dok devojka nije osetila nikakvu razliku a namenski je pila da bi joj povecalo apetit.
 
@ivanbass1 Hmm.. jel to normalno? Tj jel nema razloga za brigu?
 
Proradila stranica za Referral na MyProtein.
Dajte referral kodove da napravim FAQ.

Fingo, trebalo bi da moze sada da se poruci?
Edit: Proverite cene, izgleda da su napumpali debelo. O3 1000kom izadje 24eur plus carima i pdv, a ovako izadje oko 18-20 us carina i pdv.
 
Poslednja izmena:
Ajde nek razmislja ko ce da porucuje i da me kontaktira za podatke za uplatu,da narucimo sutra-prekosutra
 
Pogledaj cene stvari koje imas za sebe u korpi prvo, i da li vazi referral.

Mislim.da izadju primetno skuplje trenutno.i sa referral dc.
 
Referal koji sam probao ne daje popust,iako ga je prihvatio pri registraciji. Ili treba neki drugi,ili jos ne rade
 
Ne rade uvek referral + trenutni javni popust.
Nista, cekamo jos :(

Taman ce valjda da vrate EAA sa ukusima :)
 
Meni i dalje ne radi :(
 
Nazad
Vrh Dno