Šta je novo?

Dodaci ishrani: vitamini, suplementi, sportski preparati (iHerb, Myprotein..)

Da li kada porucujete sa MyProtein sajta dostavljate bilo sta carini od racuna ili jednostavno pustite da prodje proces pa koliko naplate?
 
Sve obicne porudzbine idu korektno.

Jedino ako koristis referral bonuse, onda moras da posaljes screenshotove, jer MP ne umanjuje cenu za iskoriscene RB na racunu!


BTW, jesam postavio sliku Omega 3 1000kom pakovanja? :D Lici na srednje pakovanje Whey-a, ogromno je :D Sreca imam veliki frizider, mislim da bi bacio >80% da mi stoji napolju :(
 
Koristio sam sam onaj njihov 30% popust na par artikala.

Da, ono pakovanje omega izgleda bas ogromno naspram ruke :D
 
Skroz je OK sa tim popustima, racun je korektan, i carina ga prihvata.

Tih 25-40% je kod njih stalno. Cudi me da ih ne tuze u UK, rezultujuca cena je uvek u okviru 2$, ma koliki popust bio ;)
Jedino oni dodatni popusti na artikle koji idu ponekad stvarno smanje cenu, ali u ove dve-tri godine koliko ih koristim, i pratim, bukvalno sam samo jednom dobio stvarno bolju cenu. Valjda oko Black Friday-a pretprosle godine, pa sam nakupio i jos uvek imam hydro whey :)
 
Yep. Neisplativo.
 
Da. Ili MyProtein, mnogo manji izbor, ali mnogo isplativije.
 
Izgleda da ne radi referral sistem na myprotein.rs. Kada kliknem na svoju referral stranicu (My referrals) izbaci mi neku About us stranicu.
Probao sam i da napravim novi nalog sa svojim referral kodom, ali mi ne uračunava popust.
Može li neko da potvrdi?
 
Meni radi.
 
Poslednja izmena:
Jel naručivao neko sa vitacosta u skorije vreme? Iherb postade neisplativ zbog preskupe isporuke pa tražim alternative... Kod njih je ona fiksna poštarina od 10 dolara zar ne? Jel nasi naplate pdv na njihove pošiljke?
 
Pozdrav svima,

Poručio sam pre par dana nekoliko stvari sa Myprotein. Ostvario sam dva popusta, onaj njihov od 33% i 25% kao referral.

Ukupan iznos pre troškova dostave je 5.733 din što je manje od 50e.

Koliko sam pročitao, ovaj referral popust treba pravdati. Da li može neko da mi kaže koja je procedura za to :)
 
Pozdrav svima,

Poručio sam pre par dana nekoliko stvari sa Myprotein. Ostvario sam dva popusta, onaj njihov od 33% i 25% kao referral.

Ukupan iznos pre troškova dostave je 5.733 din što je manje od 50e.

Koliko sam pročitao, ovaj referral popust treba pravdati. Da li može neko da mi kaže koja je procedura za to :)

Me treba. Referral BONUS popust (ono po 10eur sto dobije referrer) treba ds se pravda.
 
Pozdrav svima,

Interesuje me par stvari u vezi narucivanja sa myprotein. Retko gde mogu da se nadju iskustva i recenzije.

Zanima me par stvari:
1. Da li narucivati vise puta ispod 50 evra kako bi izbegavao carinu i pdv ili jednom od 150-200 evra i koliko bi me tu odrali?
2. Da li 100% isporucuju i da li ce pustiti na carini veci paket po velicini i tezini?
3. Cuo sam da se desva da oduzmu suplemente jer nemaju neku potrdu ministarstva zdravlja?
4. Da li da narucim sa myprotein rs ili uk?
5. Koji je najbolji i najsigurniji nacin narucivanja i jel ima neko onaj refferal da dobijem dodatnih 25% popusta.

Izvinite na vise pitanja ali prvi put narucujem pa hocu da vidim da li mi se isplati ili da se drzim ovlascenih distributera suplemenata kod nas.
 
1) PDv ide na sve, nema veza sa 50 evra. Procitaj faq u temi o carinama.
2) Do neke razumne granice da, preko tesko. Kolika je to granica ne znam, ali za 150 evra narudzbinu nece biti problema sigurno
3)Mozda su oduzimali vece kolicinu koja se uvozila radi prodaje. Ti nisi iste kupio za dalju distribuciju vec za licne potrebe, tako da ne treba nikakva dozvolja ministarstva zdravlja.
4)Alfa kaze da je bolje uk, ali se desva da nece ra prodje uplata. Razlike zu bas male
5)Refferal izguglas za par minuta.
 
Aj preporucite neki ukus za myprotein whez izolat.
Cokoladu ne volim, od voca mi nekako bude muka :D.

Cockies and cream volem, ali nema ga za izolat.
 
Referral imas u temi (nemoj da guglas neke "placane blogove za referrals" :D). Ne radi uvek 25% popusta uz referral. Pa ako ne radi - sacekaj. Novi nalog nece raditi isto, nego je pitanje vremena.

UK je primetno jeftiniji, uglavnom. Fora je da ima jacih akcija i ovih "2 for 1" i sl. Mene je Omega 3 izasao vise nego upola naspram .rs cene. Samo se pitam da li ce me izaci skuplje, jer ih imam 2000 (capsules) sada :D
 
Vanila, ali MyProtein wheyovi uopste nemaju dobre ukuse, bas su bljuvati :( Nije samo do ukusa (meni se cini da su dobri, u smislu da ne izgledaju prejaki i izvestani), nego nekako taj combo im ne ide.
 
Popio sam ih gomile bez ukusa , tako da meni ne smeta los ukus :D, samo da nije preslatko jer pored dexa ili malta ako je jos i on sladak mucnina me hvata.
 
Nisu preslatki ali generalno ni meni se ne svidjaju ukusi. Cepam rocky road trenutno i onako je, nisam odusevljen ali ok je. Scitec mi ima duplo bolje ukuse, pogotovu cokoladne varijante. Ali obzirom po kojoj ceni sam sve to kupovao ne zalim se uopste.

Hoce neko narucivati nesto sa My protein da se ucipim za vitamin C. Fenomenalan mi je onaj njihov vitamin C za sisanje sa ukusom limuna, bas mi je dobar.

Tapatalk from Poco loco
 
Nije loš THE Basic 100% Whey, oko 2500 je bio na popustu oko 1.8kg, ukus nekih kolačića, orea, solidan skroz.
 
Hvala puno weasel i alfaunits.

Gledao sam i uk sajt i nas i cini mi se da je sa funtom i na uk jeftinije nego rs sa rsd ili evrima.
Trenutno nema nekih akcija 2 za 1.
Kada unesem referral code nasao sam brda na netu nista se ne desava unesem ga i ne registruje ga.
U kom periodu ima popusta pa se isplati narucivati?

Hvala
 
Gde kad uneses ?
Kad se registrujes ?
 
Izgleda da je pomislio da je taj kod dodatni kod za popust a ne Referral za registraciju.
 
Onda u Basket ubaci onaj njihov kod i ako se doda, super.
Ako ne, probas sledece nedelje.
 
Kod mene za izolat 2.5kg trazi oko 6000din sa 33% popusta, PDV+Car. ukljuceno, i to onaj bez ukusa. Imate opake popuste :).


Inace, whey se preporucivao zbog brzine. Ali ako je tacno da anbolic window traje 24-48 sati sta onda?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno