Šta je novo?

HTC U 11

Naručen U11, sad još da stigne.. Valjda će dati onaj poklon što ide uz njega...

@ICE, Vip, zaboravih da dodam...
 
Poslednja izmena:
Imam problem sa google photos. Otvorim neku sliku i kad ocu da prebacim na neku drugu nece. Kada hocu da obrisem sliku isto ne moze. Kad deinstaliram apdejt onda radi kako treba.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
I kod mene je tako, apdejt je nešto shebao. Nije za ovu temu ali čisto da imaš odgovor.
 
Evo i mene malo u ovom taboru. Javljam utiske cim ga malo upregnem. Presao sam sa s8

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Takođe, šta je preporuka? [emoji16] Eto i mene.

Stiglo uz
9042213dae2c2efdefdad3769e0e5aac.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ima ovo zakrivljeno staklo, teško da će bilo koji tempered da legne

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Da li možeš da ga uporediš sa S8, pošto imam nameru da uzimam jedan od ta dva.
Najviše me interesuju mane jednog i drugog.
 
Poslednja izmena:
Jel neko zna da li ovi iz mts-a daju isti taj Box kao što daju u Vip-u?
 
Da li možeš da ga uporediš sa S8, pošto imam nameru da uzimam jedan od ta dva.
Najviše me interesuju mane jednog i drugog.
E ovako, definitivno u11 je brzi u radu osim kod kamere. Tu s8 brze odradi. Kamere su jako slicnog kvaliteta, mozda u11 ima bolje fotke u odredjenim uslovima ali s8 ima bolji video.
Na strani s8 ide dizajn, malo bolji ekran iako mi se boje vise svidjaju kod htc-a s8 je dosta citljiviji napolju, 3.5mm dzek, bezicno punjenje
Na strani u11 brzina, zvuk koji je fenomenalan i preko zvucnika i preko sluski, otisak prsta (munja, reaguje i na vlazan tj znojav prst dok s8 to ne moze da sazvace) i par gesture funkcija koje mi se cine bolje i korisnije nego skener oka kod s8.

Sve ostalo je tu negde, dva jako kvalitetna telefona, koji god da uzmes neces se zahebati. Evo meni vise za sada odgovara u11, ali to ne znaci da sa s8 nisam bio zadovoljan, naprotiv.

Sto se tice baterije to cu znati u narednih par dana, mada je i na u11 odlicna baterija.

One silne testove kamera i benchmarke nemojte ni gledati. Najbolje je oba uporediti i izabrati koji vise odgovara.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Kad izgustiras bateriju uporedi bas sa S8 da znamo :)

Sent from my S8+
 
Da li je neko uzimao telefon u telenoru ? Interesuje me da li je zakljucan na telenorovu mrezu.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Pojavio se konacno i za biznis korisnike u mts, za sada samo crna boja.
 
Kad izgustiras bateriju uporedi bas sa S8 da znamo :)

Sent from my S8+
E ovako, jaca je na u11, ne nesto mnogo mozda pola sata sota. Juce oko 7 ujutru je skinut i evo za desetak minuta ce na punjac. Upregnut maksimalno, svi servisi, lokacija, dosta 4g sinoc na bf. Ja sam zadovoljan.
e74cc99791cbe79be4a8d5d11ce9adeb.jpg
1a0e5e0363088d67fced3b1ecedd93ba.jpg
8f246198a7b08fa3fa5c1417508a2ff1.jpg
1ed3c5362afab61aa2441437dd409564.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Takođe, šta je preporuka? [emoji16] Eto i mene.

Stiglo uz
9042213dae2c2efdefdad3769e0e5aac.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Čestitke svima. Nikola, kako radi Health? Ima li neke poente, ili može i bez toga? Jedino do sada što koristim je merač pulsa na narukvici Xiaomi, ne vidim neku veliku vajdu od toga ipak, ne mora da mi kaže da je puls 170, znam i sam kad zakujem patos :D Najviše mi koristi da vibrira kada zvoni za poziv i poruke, to mi je korisnije.
 
Evo jos jednog lepog rezultata.
8bd3a69d94d3c3dc2785179db3bc7648.jpg
26103d8eb543ddbae90bc5448df343c3.jpg
4ea83f4d4727e7de2c52f1c2ea0881b2.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Da se nadovežem...

U naredna dva dana pišem malo veći review.
@ivan I. Nisam ni otpakovao Healthbox, gledam da ga utopim, nije mi toliko bitno to... Ali ako ne ode, probam pa javljam
a31b1aa295c259ebaf7ace29bbd8260f.jpg
f901e18ec18377772cf9b619bd6bbb5c.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ulubio ti se malo ovaj screenshot od stiskanja [emoji16]

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Neverovatno glupa stvar. Ako mi verujete ja to nisam ni probao. Nije sve za stiskanje [emoji2]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Odlicni rezultati skroz...ja se jos premisljam da li uopste sa S8+ da prelazim na U11, ne znam sta time dobijam? U11 mi je bio prvi izbor ali eto silom prilika sam uzeo S8+, nisam mogao vise cekati, a posto mi fon radi odlicno ne znam ima li smisla sad prelaziti na U11...
 
^ zadovoljan sa S8+? Ne vidim razlog zašto bi prelazio na U11, osim ako ti nije potreban bolji zvuk na slušalicama, ili je problem veličina, ostalo je S8+ po meni, ovaj bi pre poredio sa S8.
Da li su vam ti rezultati baterije videli sunca? Ili kuća i WiFi?
 
Slabo juče sunca bilo, osim prepodne, ali auto na max podešen...

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno