Šta je novo?

E-uprava Republike Srbije

Ja lično mislim da će ovu temu “utrnuti” ubrzo ukoliko i dalje nastavite sa ovim?
 
Da li je neko uspeo da pristupi kroz Firefox koristeći elektronski sertifikat iz lične karte?
 
Ja ne. I kažu da može biti problema. Prešao sam na Edge za to.
 
Ja koristim iz FF bez problema.
 
Ja idem sutra u mup da mi izdaju elektronski sertifikat i potpis. Šta je potrebno sem lične karte čitam na sajtu ima neka dokumenta, jel to tamo se dobija ili moram da jurim u kopirnicu?
 
Da li sa 2fa vidi sve poreze?
Meni izbacuje samo neki dug za građevinsko zemljište, ništa drugo.
Imao sam radnju koju sam zatvorio pre 5 godina, pa sam hteo da proverim da li dugujem nešto.
 
Imam odjavljeno prebivaliste i sad vise ne mogu nista da radim na euprava. Ni poreze da vidim, ni da izdam kredencijale za constentID, nista... a porez cu morati da platim :(

Elem, prijavio sam se za PCR testiranje, to ide i bez naloga, ali za onaj "zeleni pasos" ili sta vec, nemam pojma da li ce moci?
 
Ako može iskustvo nekog ko je podizao dokumenta (Novi Beograd), pošto mi nisu ništa rekli kod predavanja zahteva - koliko se čeka (na izdavanje, a i posle u redu za preuzimanje), kako se zna kad su dokumenta gotova i ako ima još nešto bitno. Hvala
 
@zoxen koja dokumenta? Moze se zakazati preuzimanje LK i pasosa pa da se ne ceka.
 
@zoxen koja dokumenta? Moze se zakazati preuzimanje LK i pasosa pa da se ne ceka.
Ja koliko gledah zakazivanje podizanja dokumenata (lk i pasoš) ne videh nigde, samo videh red ispred 1 (jedne) kancelarije za podizanje (da ponovim Novi Beograd, SIV 3). A kako da znam da su dokumenta urađena?
 
Koliko se čeka na slanje dokumenata? Podneo sam zahtev za uverenje o nekažnjavanju pre skoro mesec dana, na portalu eUprave stoji da je poslato pre više od 20, ali i dalje mi nije stiglo
 
@zoxen Ne znam za NBG kod mene na Vracaru je moglo pre 20-25 dana.
@Space Beer Meni stiglo za 7-8 dana mada ja sam isao preko poslodavca
 
Rezervisao termin pre jedno 20 dana za LK, juče mi bio u 17.30. Kada sam rezervisao nakon nekoliko dana sam i uplatio preko uplatnice koju su mu oni generisali. Juče u 17.30 proziva mene kojo sam došao 5 minuta ranije, tačno u minut, proveri uplatu, sve tu,ajmo slikanje ajmo otisci... doviđenja doviđenja... Oduševljen. Radio sam online zakazivanje već nekoliko godina, ali sada sam prvi put i platio online i otišao u sup bez ijednog papira. Super stvarno
 
Koji SUP je u pitanju?!
 
Inače ispred same zgrade i u samom hodniku sve ukupno jedno 70-80 ljudi. Prvi slobodan termin je 18.08 za pasoš ili lk. Za tih manje 5-6-7 minuta dok sam čekao došlo njih 10-15 ljudi da rez termin. Kažu svima 18.08 i svi kažu "ali mi smo uplatili more za jul". Kažu im onda možete da čekate ovde ceo dan jer online zakazivanje ima prednost, ili možete brzi zahtev ali brzo izdavanje nije 3600 din već 8600
 
Da li neko moze da mi pomogne izbacuje mi na euprava nalogu Молимо Вас пријавите се на систем да би сте могли да користите услугу. ovu gresku kako da je resim?
 
Da li neko moze da mi pomogne izbacuje mi na euprava nalogu Молимо Вас пријавите се на систем да би сте могли да користите услугу. ovu gresku kako da je resim?
Registruj se, popuni šta ti traži, zatim se prijaviš.
 
Nazad
Vrh Dno