Šta je novo?

ZCash [ZEC] (Equihash)

kako stvari stoje ostace samo za kiflu i jogurt,tako da ne vredi ni namestati kartice :)
 
ma verujem ja u zeku :D da ce da skoci, ako ne, koljem ove sto imam, pa makar nemao za gulas, nego za pastetu :D
 
Poslednja izmena:
Hvala na kursu matematike :)
poenta je da je na walletu zapravo 4 zeca, a ovaj ostatak nije dosao,i to je tih 10. Proslo je vec dosta vremena od slanja, i nista i dalje ne stize, a wallet je na polonoixu.. sta savetujete da se radi?
 
Proveri ponovo da l' si ih poslao ...proveri i po transakciji (TX)....

ps.
Nikola, izgleda da ti rig10 ne radi duže vreme, proveri i njega :p


edit:
savet: beži sa poloneix-a
 
Poslednja izmena:
da, taj rig ima odredjenih problema :)
definitivno se bezi sa poloniexa sto pre..
 
Jel ima neko neki hint na sta preci sa zeca (da mu se desi nesto ne daj boze:) imajuci u vidu algoritam, citaj - starije karte?
 
korege, je l zna neko zasto nema zecheva kod koreanaca?

Nasao sam na guglu samo jedan komentar da im je preveliki fee, da li je istina sta znam, ne zvuci mi realno
 
Drugari, treba mi jedan info, nisam iskopao odgovor. Kolika je minimalna kolicina novcica koja moze da legne na Poloniex? Jel isto 1 komad kao na eth ili leze i manje?
 
Drugari, treba mi jedan info, nisam iskopao odgovor. Kolika je minimalna kolicina novcica koja moze da legne na Poloniex? Jel isto 1 komad kao na eth ili leze i manje?
Ako pitas za ZEC druze moze i 0.01...

Sad tek videh Vojkanov odgovor.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
E cool. Pomislio sam da nije ona fora kao sa eth kao mora ceo 1 komad da se skupi da bi se pojavilo. Tnx ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Prerano je za to ja mislim.

Sent from my S6 Edge
 
Evga vega duet :)
Polako, prvo da izadje krsten driver. Imali smo primera kada je AMD izbacivao drivere koji su donosili poprilicno ubrzanje za karte. Vrlo lako moze da se desi i sada.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Slazem se sigurno ce biti ogromnih ubrzanja ako jedna fury karta kopa 430 sol-a koliko li ce tek Vega da baca na Zecu kad sve bude optimizovano kako treba....A uzeo sam u poredjenje Fury kartu jer i ona ima HBM memoriju....

Svi gledaju prvo koliko Vega baca na Eth meni je mnogo zanimljivije koliko ce bacati na Zecu,na kraju lako moze da se desi da bude vise isplativa vise za Zec-a nego za Eth....
 
Pa ni gtx 1080ti kad je izasla nije nikoga zanimala ali daljom optimizacijom doslo je do toga da kopa preko 750 sol-a....

Inace u ponudi Madjara bila je gtx 1080ti Msi lighting koja se prodavala po ceni od preko 1150 eura ili 1200 eura par dana kasnije nestala je iz prodaje tako da nju sigurno rudari uzimaju za Zeku.

E sad Rx vega frontier sada kosta 1300 eura do skoro je kostala i manje po meni daljom optimizacijom moze da kopa jednog dana mozda cak kao i gtx 1080ti Zeku....

A kad taj dan dodje onda ce i cena sigurno da padne malo izjednacice se sa cenom od gtx 1080ti....

Tako da Vega frontier moze biti jako zanimljiva karta za rudarenje,slazem se da svima treba Rx vega 64 ili 56 i mene bas zanima kako ce se pokazati :) iako sam rekao da se ne vracam na Amd prosto volim da pratim za svaku kartu sta moze i koliko moze :).
 
Vega sa snimka nije intersantna, jači model ima totalno drugu memoriju. Sledeće nedelje ja se nadam da ću sam imati neki info :D
 
Ok,mislio sam da ce da bude nekome interesantna :).

Nisam vidjao da moze preko 800 sol-a ali verujem vam :)....
 
Nisam se dobro izrzio,ne moze bas svaka,MSI sea X moze,giga OC ne moze,ne znam za strix i aorus extrem,to oni koji ih imaju znaju,verujem da i one mogu
 
Moze sa placenim minerom i 1200 sol, ali to je vec bogacenje :)
 
Gde nalazite te placene majnere?
 
pratis bctalk, pratis devolpere kontaktiras oni jedva cekaju da im platis :)
 
Sta treba u cackam afterburneru da bi moje 1080ti kopale 750 sola


Koji je najbolji poll za kopanje zeca?
 
Nazad
Vrh Dno