Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Samsung valjda uz exynos a sony uz s835

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ko planira prelazak na note 8 da znam koga da jurim za prodaju ? :D

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ko planira prelazak na note 8 da znam koga da jurim za prodaju ? :D

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
ja sam prodao s8 dok je bila dobra cena, jer dobijam N8 cim se pojavi kod nas. Ali sumnjam da ce mnogo ljudi juriti n8 jer ce mu cena biti oko 900 eu verovatno.
 
Samo da pitam, jel i na s8 senzor zadnje kamere rade sony i samsung pa koga šta zapadne ili je samsung only ovaj put?

I gde birate ono da li ćeaplikacija da se razvlači na novi odnos stranica ili da ostane po starom?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Nisam ispratio, jesi i ti presao na S8? Citao sam da si skoro uzeo P10
 
@ICE da, prešao...koristio sam i s7e posle tog p10 ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
@ICE o čemu tačno, p10 ili s8?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pa da, koji je razlog prelaska i jel ti legao s8 u odnosu na p10

Sent from my S8+
 
@ICE najveći razlog prelaska mi je lošija baterija na P10, tako da mi je već i s7e tu dosta bolje legao 3,5 vs 5+h sot. Takođe sam valjda vremenom previše navikao na samsung pa mi nedostaje gomila sitnica počev od onog da kad zovem nekog i prekinem, odma imam opciju da mu pošaljem sms.

Što se S8 tiče, nemam ga ni 24h tako da je prerano za bilo kakve utiske. Za sada mogu da kažem da je baterija ok...evo skoro 2h sot na 75% baterije (oko 30% osvetljenje ekrana, sve živo popaljeno uključujući bt konekciju sa gearfit2).

P.S. ako se razmišljaš o P10 mogu ti dati da probaš isti pošto vidim da si iz Ns...i ovako je na prodaju ;)
Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam na S8+ i zadovoljan sam, kako sam stavio clear cover gde su odvojeni kamera i senzor, progledo sam :) jedino bi senzor otiska mogao biti precizniji.
Odlicna mi je stvar Smart lock, bas korisno.

Sent from my S8+
 
Pa rekoh ti odma ;)
Uživaj u telefonu, ako veličina odgovara, nema greške sa istim 100%

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Čoveče pa ovom telefonu je "nemoguće" potrošiti bateriju...5+ h sot i još 33%...podseća me na s7 kada se pojavio sa martovskim firmwerom. Ubio me grom ako ikad uradim update ičega ovde. Dok mi je device idle proces iznad android sistema i android os-a još uvek ima nade da će da valja :D

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Moze li preporuka za staklenu tanku foliju i odgovarajuci providni obicni cover? Obzirom da sam uzeo foliju i cover koji izbija foliju :) pa me zanima odgovarajuca kombinacija :)

Sent from my SM-G950U using Tapatalk
 
Ja imam neku masku koja je iz dva dela; prvo turiš preko ekrana staklo napred i onda se zadnjim preklopi...Jamada mi je nillkin neki cover i ova folija bolje i mnogo po dimenzijama prihvatljivije rešenje.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Proday daj neke utiske posto si presao sa s7e.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Čoveče pa ovom telefonu je "nemoguće" potrošiti bateriju...5+ h sot i još 33%...podseća me na s7 kada se pojavio sa martovskim firmwerom. Ubio me grom ako ikad uradim update ičega ovde. Dok mi je device idle proces iznad android sistema i android os-a još uvek ima nade da će da valja :D
Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Ja kazem, updates su za marketing trolove samo :)
 
Proday daj neke utiske posto si presao sa s7e.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Čekaj još koji dan. Evo što sigurno mogu da kažem je da je bluetooth range/signal nešto bolji, Bragi Dash slušalice su konačno upotrebljive dok hodam sa telefonom u džepu.
Ja kazem, updates su za marketing trolove samo :)
To i ja oduvek govorim, ali na s7 sam bio prinuđen da radim update pošto je na tom martovskom firmveru imao običaj da zabode i resetuje se bez poznatih razloga. Posle su to sredili al autonomija bila doviđenje za ~25%

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pu pu da ne ureknem...ovo ne pamtim ni sa s7 u startu ovako!! Ja sam prezadovoljan, ako potraje ovako (u šta sumnjam) neću ni najmanje žaliti silne doplate!
042b3766706ab6638968325568b8024d.jpg
bb2b623953a2a6e2ff06a64c588cbc1a.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ovaj... i jel ovaj rez znači da imam ufs 2.1?!

dc19e9d38845e5daf1e31543c81e30d7.jpg
9d673646ed584d6d6939218f5d157d17.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Wifi dock mi ne puni bateriju na s8 do kraja jer se telefon ugreje, ni sa fast opcijom ni bez nje...ima li nekakvo softversko resenje za taj problem? Gledao sam po netu ljudi imaju problem ali nemaju resenje...nekome jednostavno procepi, nekome ostane tako.
 
@proday ne bih da te razocaram ali...
Screenshot_20170815-012354.jpg
e8f5d13c95eaa6fb61c1f56d4dec3324.jpg


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
@Opušteno što bih bio razočaran, pa 600mAh veću bateriju imaš i manji displej ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno