Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Moze, kupis drugi tel. [emoji16] Mada ja nemam problema sa tim, a imamo isti tel.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Данас је изашла нова закрпа за мај 2020, мислио сам да су завршили са надоградњом за Ѕ8+ али очито нису
 
Izasla zakrpa za jun, prijatno iznenadjenje [emoji16]

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
ekipo, S8 mi pao i naprsao ekran.
Sve fercera dobro , neka nikakvih rolbema osim razbijenog coska ;)

Pojavila se jedna i sada jos jedna zelena uspravna linija... i dalje sve radi ali to me (malo) nervira...

Vreme pada : pre ~20dana.. linije se pojavile pre ~10dana i stoje..


sto ciniti? Fala vi.
 
Prodati na kp za 80e i kupiti drugi telefon


Sent from my SM-G960U using Tapatalk
 
da da , to je uvek resenje )

nego naslednika nema da valja a da ne izuva sa parama

mozda ima neko bolje prakticnije resenje?
 
S8 Plus kupljen u Telenoru,ubacio sam Nemca DBT firmware i koristim Nemacku karticu u Nemackoj a i dalje mi pise DBT/DBT/MSR
U cemu je fora ako zna neko?
 
Pozdrav društvo, jedno pitanjce. Da li se isplati menjanje celog ekrana za Samsung S8+? Razbijen ekran pa je poceo da ludi, telefon i dalje radi odlično, pa da li neko zna koja je to najmanja cena sa menjanjem ekrana?
 
Postoji li neka druga solucija za “detektovana je vlaga u konektoru” sem menjanja porta?
Za s8+ to je 5800 u ProMo*iju..
 
Da li se dešava još nekom da od poslednjeg securty patch-a drastično lošije radi telefon? Možda nema veze sa tim updateom ali se vremenski poklapa prilično... Najviše me nervira kada imam poziv, telefon zvoni ali ne prikazuje sliku sa slušalicama za javljanje niti ko zove, ništa.. Bude ili skroz crn ili plav ekran dok ne odzvoni jedno 3,4 puta pa se pojavi sve normalno.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja sam na 1.septembru vec 10-ak dana, sve normalno radi, nikakve razlike nema. Mada uvek posle abdejta obrisem kes iz rikaverija.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Ma razmišljam se da odradim i ceo factory reset mada me opasno mrzi da posle vraćam sve..

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Verujem ti, kad budes imao vremena odradi, popravice stvari. Nisam ovo mislio da cu reci za samsung, ali evo vec vise od 3god koristim tel i jos uvek radi veoma dobro.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Apsolutno! Uvek sam do sada menjao telefone na po oko god dana, imao s1, s2, s3, s4, tu prekinuo sa samsungom jer me je totalno smorio touchwiz, doduše s4 sam koristio kao "Google edition" tj flešnuo mu čist android što je bilo super ali je trošio bateriju kao lud. Sa s8 se vratio na Samsung i oduševio kada je stigao one ui update, skroz druga dimenzija nekadašnjeg iskustva. Jedine mane su mi sada baterija koja je izgubila na kapacitetu (a i sam softver je poznat po tome da je troši više nego što bi trebalo..) i zvuk u slušalici. Zvuk sam rešavao tako što sam lepljivom trakom čistio gril ali i dalje nije baš na zadovoljavajućem nivou. Ako rešim ovo trokiranje, na performanse zaista i dalje ne bih mogao da se žalim, što je za ovako star telefon stvarno pohvalno (ne igram igre doduše..).

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
One ui je dosta promenio tel, ali je sa prvim softverom koji je imao tel prosto leteo i kamera je bila odlicna, sa svakim sledecim abdejtom su unistavali kameru i ne radi vise toliko brzo kao pre, ali meni ni sad ne smeta. Zvucnik mi se cini da je dosta oslabio, tek se cuje dobro kad pojacam posle 70, ispod je ne daj Boze, ekran odlican, baterija se lako moze resiti kome je losa, kamera je dosta slaba.


Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Svaki novi update, (a da nije security) je poboljsavao kameru, video najvise...
 
Meni se cini da su slike bile najbolje sa pocetnim softverom, za video ne znam.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Razmišljate li o nekim custom romu?s obzirom da se radi o telefonu koji će uskoro da dođe na "end of life".

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ma gde, nema potrebe za tim (moje misljenje). Sledeca godina ce biti zanimljiva u vezi tel i mozda promenim.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Ja promenio telefon i ajde da obrisem moj nalog, kad hoces, kad sam to uradio, nakon fabrickog resetovanja, gugl servis se gasio, nije bilo moguce da se ubaci nov nalog. Svasta sam pokusavao, na kraju je fles sa odinom uspeo.
Inace je bio na androidu 8, posto je svaki put u toku azuriranja na 9, stizao do nekih 27% i pucao.
Sa odinom sam ubacio poslednji firmware, resio sve i sad telefon stoji u kutiji posto je sestra uzela realme6, vise joj odgovara [emoji846], ali ako neko bude imao ovakve probleme, odmah nek ide na fles.
Inace mi je i flesovanje uspelo iz ndkog treceg puta, ali tad sam ubacio u odin prvo home file.

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока
 
Ja dobih s8 plus i sad stoji android 7 na njemu i nema nikakvog update, jel mogu ja da ga pokvarim ako ga fleshujem sa odinom nesto mi pricaju da mogu da sprzim telefon i da kao to ne radi posto je ovo kao neki moj fon za drugo trziste.
 
Krenulo je od jutros da se pojavljuje, sta moze da bude problem? Tel i mreza rade normalno.
7470d4af32675950a42cf45294dfebc9.jpg


Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Pozdrav,
Došlo vreme da se menja baterija. Dajte neku preporuku od kog proizvođača tražiti bateriju i ima li smisla gledati godinu proizvodnje baterije?
 
Moj predlog ovlasceni servis.
Slažem se. Problem jer taj što u mom gradu nema ovlašćenog servisa. Morao bi da šaljem poštom pa dok oni zamene i vrate nazad, to se rastrgne na dve nedelje. Kod lokalnih majstora bi mi to zamenili istog dana.
Šta mislite, ima li s8 plus konkurenta za zamenu u cenovnom rangu 300-350€?
 
Nazad
Vrh Dno