Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Ja naručih Ringke Onyx sa eBay-a malopre. Ako nekoga zanima trenutno je na akciji 9.99$ plus shipping 4.99$.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja naručih Ringke Onyx sa eBay-a malopre. Ako nekoga zanima trenutno je na akciji 9.99$ plus shipping 4.99$.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
I ima popust 30% na drugu porucenu. Imao sam onyx na s7e nije nesto pouzdana zastita mada lepo izgleda.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Igrao se sa S8+ jedno dve nedelje auuuuu kakva mašina malo je reći da sam oduševljen.

Stvarno napravljen vrhunski + triglav osiguranje za displej na 1god. potez veka po meni

Blago onom ko ga koristi non-stop

Eva ja se igram vec treci dan, toliko je dobar da danas ide na oglase.
 
Svaka cast za izgled, ekran...ali softver je ono sto mi se smucilo za samo 2-3 dana.Stvarno ne zelim da uvredim bilo koga i da ulazim u bilo kakve rasprave ali za mene je ovo nedovrsen proizvod.
 
Gde kupiti onu led masku što ste hvalili?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Da li neko ima ideju kako naterati S8 da se poveze Mirror Linkom na Octavia A7 FL (2017)? Ovaj MiB je u pitanju

S7 sljaka normalno i svi telefoni iz te generacije i prethodne, ali S8 jok.
 
I ja sam primetio jedan problem pri povezivanju sa autom. Dok sam koristio S7e, sam je startovao play music kad se startuje auto. Sad piše kao da nema izvora i tek kad ručno startujem play music, sve radi bez greške...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Drugari, kakvo je stanje sa baterijom kod S8? Za plus verziju ne sumnjam da je dobra, kakva je kod obicnog? Razmisljam se da se vracam na android sa iOS-a (6s), pa ne znam sta mi je ciniti.
 
Ja licno izvlacim izmedju 4:30-5h sot na oko 20-ak sati usage, dakle jedan radni dan.

Nemam soc mreze, viber whatsapp, 3 mejla, surf. Dosta tog vremena sam na 4g.

Ono sto mi se narocito svidja je stand by vrijeme, kad telefon bukvalno preko noci/dana za par sati potrosi 2-3%.
 
Znaci da racunam 3:30-4h sa Fb i messengerom. Pa, to i nije neki rezultat, al opet ima fast charging pa ga to vadi u odnosu na moj 6s.
 
Znaci da racunam 3:30-4h sa Fb i messengerom. Pa, to i nije neki rezultat, al opet ima fast charging pa ga to vadi u odnosu na moj 6s.
Mesendžer lajt i ni ne osetiš da ga imaš. A bogami ni baterija ne oseća. Ceo dan bez WiFi upravo imam tih nekih 4 i po sata SOT. Sa WiFi je skroz druga priča.

Sent from my HAL 9000
 
Ja sam se baš razočarao kad sam video da telefon nema quick charge 3.0. Navikao na G5 za pola sata da imam 60-70 posto, bukvalno dok ručam ili šta god spreman za put :) To mi je pored softvera još zamerka. Softver inače odličan što se opcija tiče ali nije preterano fluidan.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Znaci da racunam 3:30-4h sa Fb i messengerom. Pa, to i nije neki rezultat, al opet ima fast charging pa ga to vadi u odnosu na moj 6s.
Koristim wa, viber, fb, messenger, slack, asanu i dnevno pisem brdo poruka. Imam u proseku sat vremena poziva. Meni gura dan, 4-5h sota, a kad ga drndam na wifi i do 7.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Koliko košta u Srbiji ovaj originalni bežični punjač za s8 ?

Sent from my Redmi Note 4
 
10.000 koliko sam ja nesto video.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Zar nije 5000 u pakovanju sa maskicom i folijama?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Vteme je za root dosta je bilo zezanja ☺️☺️☺️

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
e, iskrena preporuka za magisk kod rutovanja (pretostavka da se radi o exynos porces.)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Koje su opste prednosti tog magiska u odnosu na supersu?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ma i ja sve ocu necu,nema nista bez roota, stavio omegu 3.1

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Pomoc: slikao neki dečiji rođendan i kad sam htso da pošaljem dalje voberom greškom sam kliknuo da budu oni mali video fajlovi,i on prevori sve u video a nemam nijedno cudo kao sliku vise.kako i da li je moguce da vratim da budu slike?

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Koje su opste prednosti tog magiska u odnosu na supersu?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
manje je invazivan što bi rekli, koliko sam video, ne dira sistemsku particiju, nego neke stvari "zaobilazi" (ugrubo, pojednostavljeno)
meni je glavna prednost što rade stvari koje na systemless root nisu i što nema više zzanja sa superssu dal' je ok update i sl. koje su sve češće postale od kada je chainfire prodao firmu...
sve više je podžan i do sada mu nisam našao zamerku
jedino na čemu sam bio zapeo je neka sitnica sa taskerom, a i to je odmah rešeno (pisao sam tamo u temi)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Hvala za detaljan info. U principu, ja ne čačkam puno oko toga svega, imam su pro, jednom sam instalirao i sve radi. Probaću i magisk mozda kad budem stavljao novog supermana.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno