Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Ja prilozio samo igovor gde se vidi prodajno mesto i imei aparata naravno

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Evo da prijavim da sam upravo montirao Cafele zakrivljeno staklo za S8+, kostalo je 9 dolara na Aliju i na prvi pogled je totalno korektno, saradjuje sa svim maskicama, a imam ih jedno 10ak :)
 
Jedno pitaje, gdje se iskljucuje paralelno koriscenje data konekcije kada je wifi konekcija aktivna?

Kad god koristim Duo aplikaciju pali mi i 4g uz wifi (bez obzira koliko on brz bio).

U aplikaciji mi je upaljeno Limit mobile data usage a u telefonu iskljucen onaj boost ili kako vec.
 
Jedno pitaje, gdje se iskljucuje paralelno koriscenje data konekcije kada je wifi konekcija aktivna?

Kad god koristim Duo aplikaciju pali mi i 4g uz wifi (bez obzira koliko on brz bio).

U aplikaciji mi je upaljeno Limit mobile data usage a u telefonu iskljucen onaj boost ili kako vec.

Connections/WiFi/Advanced/Smart Network switch - off
 
Mislim da duo ima dozvolu da koristi to da bi bio što bolji kvalitet (ako se desi da Wifi ili mreža nešto zeza). Nekome prednost, nekome mana, pa sad kako ko gleda na to.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Prednost je svakako, do negdje 25. u mjesecu kad data cap dodje blizu kraja :):)

Zato pitam da li mozda ima neka opcija da se striktno u okviru telefona podesi ovo sto hocu.

Ne znam cemu onda sluzi Limit data usage u okviru aplikacije.
 
Pitanje vezano za akciju osiguranja sa Triglavom - drugarica je uzela u MTS telefon na 24 rate, nije dobila fiskalni racun, nego se rate placaju uz racun za telefon. Sta ona treba da prilozi kao dokument za registraciju, da li je dovoljan npr isecak te prve rate, ugovor i garancija?

MTS ne izdaje fiskalni račun, dok se ne napiče sa inspekcijom.
 
Prednost je svakako, do negdje 25. u mjesecu kad data cap dodje blizu kraja :):)

Zato pitam da li mozda ima neka opcija da se striktno u okviru telefona podesi ovo sto hocu.

Ne znam cemu onda sluzi Limit data usage u okviru aplikacije.
... Da ne vuče maksimalnu količinu date nego neku optimalnu...ima to i viber valjda...

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Nestala mi tačkica na početnom ekranu trake za navigaciju ... nemogu da sklonim traku za navigaciju na početnom ekranu ( ni Nova launcher ni Samsung Experience UI ) ... jel neko ima sličnu situaciju ?
0b1045f3a1adba455ce7b6426ab8df10.jpg


Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Pa vrati je nazad iz podesavanja za navbar.
 
Vrati temu na osnovnu i vidi da li onda radi.
 
Ha, I meni odjednom juče nestala ta tačkica.

Sent from my HAL 9000
 
a ponovno učitavanje poslednjega apdejta (tačkica je iz poslednjeg) da li rešava problem?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Na početnom ekranu i u meniju te tačkice nema zato što je tu navbar uvek vidljiv. Uđi u bilo koju aplikaciju i pojaviće ti se tačkica.
Nije bio vidljiv na početnom ekranu do pre dva dana ... ta tačkica je bila i na početnom ekranu i mogao je da se skloni sa Home screen-a ... znam šta pričam , a tačkica postoji u ostalim aplikacijama ... ja hoću da sklonim navigacione tastere sa početnog ekrana kao što je to bilo moģuće do juče ... nisam ništa ažurirao , poslednje ažuriranje sam obavio 14.06.2017 ... 8)

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Nestala i meni tackica sa pocetnog.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Tacka tackica :) svima je nestala tackica i gotovo, tacka. :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nije bio vidljiv na početnom ekranu do pre dva dana ... ta tačkica je bila i na početnom ekranu i mogao je da se skloni sa Home screen-a ... znam šta pričam , a tačkica postoji u ostalim aplikacijama ... ja hoću da sklonim navigacione tastere sa početnog ekrana kao što je to bilo moģuće do juče ... nisam ništa ažurirao , poslednje ažuriranje sam obavio 14.06.2017 ... 8)

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

Meni se od ažuriranja tako ponaša. Na početnoj strani i u meniju uvek mi je vidljiv navbar, a u aplikacijama se skloni.
 
Nije bio vidljiv na početnom ekranu do pre dva dana ... ta tačkica je bila i na početnom ekranu i mogao je da se skloni sa Home screen-a ... znam šta pričam , a tačkica postoji u ostalim aplikacijama ... ja hoću da sklonim navigacione tastere sa početnog ekrana kao što je to bilo moģuće do juče ... nisam ništa ažurirao , poslednje ažuriranje sam obavio 14.06.2017 ... 8)

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

https://www.google.rs/amp/s/amp.red...lp_cannot_hide_navigation_bar_on_home_screen/

Tebi je to verovatno radilo tako zbog nova launchera. Posle update nova launchera više nema mogućnost hida na početnom ekranu. Na Touchwizu je uvek bilo ovako.
 
https://www.google.rs/amp/s/amp.red...lp_cannot_hide_navigation_bar_on_home_screen/

Tebi je to verovatno radilo tako zbog nova launchera. Posle update nova launchera više nema mogućnost hida na početnom ekranu. Na Touchwizu je uvek bilo ovako.
Hvala puno ... znači ipak je do ažuriranja Nova launchera ... pišem im , pa možda i vrate tačkicu na početni ako su dobre volje ... 8)

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Uzeo malo za promenu i ja S8.Jedno pitanje za pocetak a bice ih jos posto mi je ovo prvi android posle jako dugo vremena.Sta je sa ovim toliko hvaljenim slusalicama, basa nigde.Imaju li podesavanja i gde se nalaze.
 
Hvala za ovo upustvo.Ja procitah ovde bajke o tim slusalicama, Kao u pakovanju ide AKG od 100e a pored Sennheiser cx 300 od 35e deluju smesno.

ps. kako da sklonim ovo obavestenje o preusmeravanju poziva sa pocetnog ekran.mozda vam deluje sve ovo smesno ali evo vec 3-4 sata podesavam razne gluposti a ne vidim kraja.
 
Poslednja izmena:
Gde si procitao to? Ovde su postavljeni linkovi da su to u stvari Samsung slusalice sa AKG potpisom (''tuned by AKG'') sto u sustini ne znaci nista jer i sam AKG u nizim cenovnim klasama pretezno valja slusalice jedva prosecnog kvaliteta :)

A hajp po netu je svakako postojao sto je uvek prisutno kada su Samsung proizvodi u pitanju.

Ako hoces bolji bassy zvuk od CX300 onda jedino da potrosis oko 100e na Momentum in-ear ili 2x vise novca za BT verziju tih slusalica.
 
Poslednja izmena:
Igrao se sa S8+ jedno dve nedelje auuuuu kakva mašina malo je reći da sam oduševljen.

Stvarno napravljen vrhunski + triglav osiguranje za displej na 1god. potez veka po meni

Blago onom ko ga koristi non-stop
 
Nazad
Vrh Dno