Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Da li je neko probao ove pancirne folije sto se prodaju po kp?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nista bez stakla, ta folika je ssmo malo deblja

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Skoro 2mm debela. Stalko ne moze uz neki case.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Telefon iz EU ima li neku Evropsku garanciju? Zapravo garanciju ima,da li vazi ta internacionalna kod nas? Neki kazu da vazi godinu dana u ovlascenom Samsung servisu,neki kazu da ne vazi. Pa da cujem vase misljenje,najbolje bi bilo i neko direktno iskustvo

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Telefon iz EU ima li neku Evropsku garanciju? Zapravo garanciju ima,da li vazi ta internacionalna kod nas? Neki kazu da vazi godinu dana u ovlascenom Samsung servisu,neki kazu da ne vazi. Pa da cujem vase misljenje,najbolje bi bilo i neko direktno iskustvo

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
Zovi Samsung pa pitaj

GALAXY S8+
 
Forum sluzi da se podeli misljenje i iskustvo. Sigurno je do sada neko imao iskustva sa samsung telefonom koji je uzeo preko. Forum i sluzi da se otkloni neka nedoumica,zato je i svrha postojanja istog

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Forum sluzi da se podeli misljenje i iskustvo. Sigurno je do sada neko imao iskustva sa samsung telefonom koji je uzeo preko. Forum i sluzi da se otkloni neka nedoumica,zato je i svrha postojanja istog

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
Pa zato sam ti i rekao da zoveš Samsung - tamo ćeš dobiti najvalidniju informaciju

GALAXY S8+
 
Momci izvinjavam se na neartikulisanim porukama, dete izgleda da obozava bench forum i tapatalk :) hvala na razumevanju administratorima i svima vama, potrudicu se da se ne ponovi.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Samsung je danas pustio update za TouchWiz Home launcher koji treba da eliminiše lag, odnosno seckanje koje postoji prilikom ulaska i izlaska iz app drawera. Instalirao sam ga, međutim kod mene je lag i dalje prisutan, ne onako drastičan kakav je bio pre, ali ga itekako ima. Prosto neverovatno da 2 meseca od puštanja u prodaju telefona ne mogu da srede ulazak i izlazak iz app drawera.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Da li ostavljate telefon na punjaču noću ?
Da li punjenje tokom cele noći šteti bateriji ?
Kapiram da ima 101 razlog da se ne puni noću, a da ima isto toliko razloga da može puni noću
 
To je teska misterija, jedni kazu da nije stetno jer se punjac iskljuci automatski cim se baterija napuni na 100% a neki kazu da nevalja jer baterije ne treba puniti nikako do kraja.
 
Ostavljam jedino kad mi je kasno da cekam da se napuni. U stanju mirovanja preko noci izgubi 1-3% i zbog toga cesto punjenje zavrsavam do 11-12 uvece i miran sam.
 
Ja je punim čim padne na oko 15% pa skidam sa punjača kad stigne na oko 95% ... nikad ne ostavljam po celu noć na punjaču ... do sada me svaki telefon služio Ok sa baterijom , neki evo traju već 4 i više god. sa original baterijom (SII , SIII , Note 4), ne kao prve godine , ali zadovoljavajuće ... 8)

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Ja ga imam preko mesec dana nije mrdnulo

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ssda trenutno nosim ringke slim ali probao i sa fusion stoji lepo, probano i sa orig case i sa nillkin

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Da li ostavljate telefon na punjaču noću ?
Da li punjenje tokom cele noći šteti bateriji ?
Kapiram da ima 101 razlog da se ne puni noću, a da ima isto toliko razloga da može puni noću

Ja svaki svoj telefon punim iskljucivo nocu, ne secam se da sam ikad imao problema sa baterijom.
Evo zadnji primer, Iphone 6s+ imam 1.5god, svaki dan se puni nocu i baterija bukvalno drzi ko prvi dan.
 
Pitanje vezano za akciju osiguranja sa Triglavom - drugarica je uzela u MTS telefon na 24 rate, nije dobila fiskalni racun, nego se rate placaju uz racun za telefon. Sta ona treba da prilozi kao dokument za registraciju, da li je dovoljan npr isecak te prve rate, ugovor i garancija?
 
Nazad
Vrh Dno