Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Pa sta da ti kazem kad rade neupuceni.Pomislio sam da je to u pitanju,medjutim reko da ne lupam kad nisam siguran,ipak sad je sve jasno.Hvala za info.
 
Ja ne znam sta je u pitanju ali ovaj nema pa ga ebi.Jednostavno nema ikone video call a u opcijama nema nigde da se ukljuci.Covek kupio nov tel i sokirao se,pa cak isao u obliznji servis da kazem najaci u Pozarevcu pa cak ni oni nisu znali da mu objasne sta je u pitanju.
Taj koga zoves mora da podrzava video poziv tj da mu je ukljucena opcija.
Meni 80% imenika nema video call opciju, ostali imaju

Sent from my SM-G955U using Tapatalk
 
Hoces da kazes da tvoj telefon zna, jos pre nego sto napravis poziv, koje usluge podrzava druga strana?
 
@TozABG,To nije tačno...

Po toj tvrdnji moj fiksni telefon podržava video poziv!?
 

Prilozi

  • Video poziv.jpg
    Video poziv.jpg
    121.9 KB · Pregleda: 230
Poslednja izmena:
Imam na telefonu u samom cosku ekrana,tj na crnoj povrsini gde kao neku flekicu ispod stakla. Sta mislite dal ce mi zameniti uredjaj? Kupljen 9.juna?
Imam sve papire,ugovor,fiskalni.... ili mora vlasnik?

Galaxy S8+
 
1. Kako da sprecim viber da snima sve slike u galeriju?
2. Kako da onemogucim control centar ili kako se vec zove, kad je telefon zakljucan?
 
Trenutno imam S6, razmisljam da uzmem S8+. Da li je prevelika razlika u velicini i kako lezi u ruci, moze li bar polovina ekrana da se dohvati palcem?
 
Moze 2/3 ekrana. Meni je posle S7 edge legao kao dupe na nošu,jer je sirina ista ali je duzi za 8.5mm. Proceni sam

Galaxy S8+
 
Trenutno imam S6, razmisljam da uzmem S8+. Da li je prevelika razlika u velicini i kako lezi u ruci, moze li bar polovina ekrana da se dohvati palcem?
Prevelika je razlika. Moraš sam uzeti i probati jel samo ti znaš šta je po tvojoj definiciji veliko odnosno šta ti odgovara.

Meni je sreća što sam uspeo da se naviknem na nova launcher pa nemam potrebe za dzongliranjem kako bih dohvatio vrh odnosno spustio notif.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Nađoh ovo zastitno staklo (tempered glass) MONSTERSKIN 3D za 1500 din. Da li je to dobar izbor ili ima nešto bolje, ali kod nas da se kupi?
 
Tesko staklo neko da se nadje za edge ekrane, kad tad ce se odlepiti. Mislim da je coklina ili dule pricao za neke zastite (da li su stakla ili folije ne znam).

Edit: Eto javio se covek :D
 
Prevelika je razlika. Moraš sam uzeti i probati jel samo ti znaš šta je po tvojoj definiciji veliko odnosno šta ti odgovara.

Meni je sreća što sam uspeo da se naviknem na nova launcher pa nemam potrebe za dzongliranjem kako bih dohvatio vrh odnosno spustio notif.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Da, i ja koristim taj gesture sa spustanje notif. Koliko sam uspeo da vidim na netu, mislim da ce mi odgovarati, ali pogledacu uzivo svakako. Hvala.


Moze 2/3 ekrana. Meni je posle S7 edge legao kao dupe na nošu,jer je sirina ista ali je duzi za 8.5mm. Proceni sam

Galaxy S8+


Mislim da ce onda i meni odgovarati, posto sam cackao S7 edge i bio mi je ok. Probacu svakako kod nekog operatera. Hvala.
 
Gledam i kao da mi je zvucnik sto ide na uvo nalegao vise na levu stranu tj. upao.
Da li tripujem ili se desavaju takve greske prilikom sklapanja :D
 
Sta rekosta, ima li neko, ali kvalitetno staklo za S8 , ili bar folija, ali proverena? I da nije Ali /Ebay sa cekanjem od 45 dana :)
Ako je reklama ajd na PP :)
 
Foliju imas original Samsung ide u pakovanju po 2 komada, mislim da je oko 2000 din, a staklo cekam neko sa Alija pa javljam ako bude dobro.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Trenutno imam S6, razmisljam da uzmem S8+. Da li je prevelika razlika u velicini i kako lezi u ruci, moze li bar polovina ekrana da se dohvati palcem?

Zavisi kolika ti je šaka. Ja sam pre ovog imao NOTE 4, a ovaj po visini je isti ali i uži u odnosu na NOTE.

Mojim šakama odgovara i jedan i drugi tako da sve radim jednom rukom.
 
Jel ovaj displej zaobljen na ovicama takav ili je on osteih ivica ali su mu okvir zaoblili?

Galaxy S8+
 
Cisto informativno...jutros iz proste zabave zamenih oblogu, koristio X-LEVEL Guardian na par dana i kao klizavu (samo je lepa) vratih se na NILLKIN nature, ipak mnogo zgodnija i nije klizava. Desilo se da mi je telefon ispao sa ramena (krastavac multitasking) na betoncinu i udario na ivicu pa napred pa na ledja. Nature iako je jedna od tanjih nillkina ali evo potvrdjujem da je lepo odradjena, telefon je preziveo BEZ tragova i bilo kakvih ostecenja.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
To se zove sreća u nesreći

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Da li zna neko kako da namestim neku precicu za mobilni internet, mnogo smara da idem konst u settings pa tamo da palim i gasim ?

Sent from my SM-G950U using Tapatalk
 
Beautifull widgets app, trebalo bi da ima switch i za to

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
A odavde????
dcf6416eedfd88115c65bd3a163cc0c9.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Uzeh ovo cudo (s8) danas i da pitam koliko izvlacite na antutu benchmark? Ja samo 115k.

Edit
Odradio ponovo i sad je 156k, najverovatnije je prvi put nesto radio u pozadini.
 
Poslednja izmena:
Kada spustis odozgo prvo kliknes na tri tackice pa na button order i tamo radi i biraj i rasporedjuj do mile volje sta ti treba.
9097e7771e0197e3c4aa000b2c1a532e.jpg
a16843a47486ce760318f18d7d38fc44.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nema brate ni tu :( to sam prvo pokusao, jedino ako ima neka fora da dodam tu ikonicu kad udjem tu
1bc0a7ea99579b45933ecd9a2d58a037.jpg
56f6d314a4d3e82147916830138fab5d.jpg


Sent from my SM-G950U using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno