Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Meni je staklo na displeju napuklo i to dobro ali touch radi kad se tu tapne i mislim da je samo staklo a displej nije puko. E sad me zanima da li bi smeo ja da ga potopim u vodu jer je staklo napuklo , vec sam ga malo testirao i nije mu nista bilo ali me ipak stra da udjem u bazen telefonom
 
Jer probao neko samsung original foliju

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja je koristim sa Samsung silikon case-om. Radi posao i ne odlepljuje se bar za sada(drugi mesec) ....

from komsa's S8
 
Ja je koristim sa Samsung silikon case-om. Radi posao i ne odlepljuje se bar za sada(drugi mesec) ....

from komsa's S8

kakva je ta originalna folija? tacnije zanima me da li je apsolutno 100% providna kao i ove folije obicne ili je recimo kao ona monster skin ili clear coat kad gledas u ekran vidis blagu matiranost, tacnije vide se onako sitne tackice nije cist ekran...
 
Folija je potpuno providna, nema tačkica...
52911ef20d1f34256b01b6ebcc397f4d.jpg


from komsa's S8
 
Jel to ponovo azuriraju bootloader?

Послато са LM-G710 уз помоћ Тапатока
 
Kupio sam tel. I nisam zadovoljan baterijom. Sot mi max 3h. Crg1 je zadnji update. Ima neko neki savet? Vecinom mi je ili wifi ili mobile data ukljuceno. Location iskljuceno.
 
Pazi šta piše, nakon ažuriranja nećeš više moći da instaliraš prethodnu verziju softvera zbog politike bezbednosti. Prc Milojka...
ec6cc1320b9552c002f2a2e88f0f8ac7.jpg


Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Jel neko instalirao ovo novo azuriranje?

Послато са LM-G710 уз помоћ Тапатока
 
Instalirao sam juce, meni isto kao i pre :) ...nisam za sad nista primetio. Mada, ja prilicno "asketski" koristim telefon :D
 
Ja jesam i sve mi isto kao pre

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Sve je isto kao i pre, nema nikakvih razlika..

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Jel i dalje ista prica na oreu ako sklonis notifikaciju da skida i not. bedz sa ikonice ?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
E do q.. Nista, ostajem na N do daljnjeg :D

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Meni stigao ovaj update pre par dana
95663a15e8429d303d4a34b06275eaae.jpg
 
gcam kad radi portret mode pakuje svaku sliku u pojedinacan folder. ima li neko podesavanje da se promeni da ne pakuje svaku sliku u po jedan folder?
 
^ Taj je bio prethodni, ima ovaj noviji CRG.

Inače sve je isto na CRG, ne vidim razliku. Pitam se samo šta oni to čačkaju oko stabilnosti kamere već x apdejtova unazad...
 
Da li je neko imao problem sa tim da se recent apps dugme zaglavi ili na drugi način baguje?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Koleginica poslala telefon na reklamaciju, baš me zanima koliko je validna mađarska garancija.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
@havijer, kod nas u servis poslala ili nazad u Madjarsku? Ako je nas servis, naplatice joj kao da nema garanciju. Ja zvao odmah nakon sto mi je telefon donet iz Nemacke i pitao vazi li garancija kod nas. Operaterka rekla da ne vazi, osim ako ne odem u Madjarsku ili Hrvatsku, jer vazi samo u okviru EU.
 
...nisam pratio od pocetka,sta fali telefonu i koji je prodavac u pitanju !?
 
Pa piše lepo, recent dugme joj glavi. A prodavac je žena iz Subotice, nisam siguran kako se zove napisaću za neki dan kad je pitam.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ako je Smi... ne brini resice ti problem ili ce ti dati nov tel

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ima li šanse da ukinem notifikacije od Maps aplikacije koje mi iskaču ujutru sa obavjestenjima koliko imam voziti do posla i kakvo je stanje u saobraćaju.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
U maps Settings / notifications pa gasi šta ne želiš
 
Ili kad ti iskoci neko obavestenje samo pritisni prstom na njemu sacekaj par sekundi i pojavice se opicija da ugasis to obavestenje koje se pojavilo.
 
Nazad
Vrh Dno