Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Item nije dostupan kad otvaram preko samsung themes

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ne znam fakat šta je ja ih uredno vidim i skidam. I kad link kliknem vodi me na njih u theme store.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Preko Samsung themes nikad ne radi to otvaranje linkova, treba da se ide preko chrome, pa onda klik na dugme koje te prebaci u themes, ali ja ni tada nemam ovu temu
 
Upravo gledao, sat na Aod menja položaj na svakih 2min, poslednji apdejt AQJ5

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
I dalje rebus :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Da li vam se dešavalo da nakon postavljanja folije imate neke kao šarene tačkice ispod nje?Čini mi se da je to od onog sredstva za čišćenje,naam se da će nestati...Inace monsterskin silikonska folija je odlicna.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Da li je osjetna razlika u potrosnji baterije koristeci ovu crnu temu (High Contrast Theme sto poslao chux00ba) u odnosu na onu klasicnu,bijelu?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Da li je osjetna razlika u potrosnji baterije koristeci ovu crnu temu (High Contrast Theme sto poslao chux00ba) u odnosu na onu klasicnu,bijelu?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
U principu i nije

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Da li je osjetna razlika u potrosnji baterije koristeci ovu crnu temu (High Contrast Theme sto poslao chux00ba) u odnosu na onu klasicnu,bijelu?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Jedino ako samo gledaš po UI telefona, pretpostavljam da većina nas uzima telefon kad hoće nešto da čačka, neki app itd, a sve te app itd nemaju veze sa samom temom.

Kako god kad bi neko bio dokon da baš radi test samog ui-a i potrošnje sigurno bi bilo razlike jer ipak se osvetlenje gasi na crnom sem što ne znam nikoga ko to radi [emoji14]

Ja na s8+ prosek izlazim 20h+ i 7h SOT s tim da igram NFS no limits prosek 2-2:20h dnevno mix 4G i wifi na minimum 40%+ osvetlenju gotovo uvek, takodje mi s3 frontier 24/7 konektovan na BT. Meni dosta.

Edit; bez igrice i na slabijem osvetlenju sam bio blizu 10h SOT al opet nisam ja od onih što ga štede...volim da sljasti :D

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Stvarno je odličan ovaj Samsung music player.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Jedino ako samo gledaš po UI telefona, pretpostavljam da većina nas uzima telefon kad hoće nešto da čačka, neki app itd, a sve te app itd nemaju veze sa samom temom.

Kako god kad bi neko bio dokon da baš radi test samog ui-a i potrošnje sigurno bi bilo razlike jer ipak se osvetlenje gasi na crnom sem što ne znam nikoga ko to radi [emoji14]

Ja na s8+ prosek izlazim 20h+ i 7h SOT s tim da igram NFS no limits prosek 2-2:20h dnevno mix 4G i wifi na minimum 40%+ osvetlenju gotovo uvek, takodje mi s3 frontier 24/7 konektovan na BT. Meni dosta.

Edit; bez igrice i na slabijem osvetlenju sam bio blizu 10h SOT al opet nisam ja od onih što ga štede...volim da sljasti :D

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Na s8+ 7h SoT sa igricama (preko 2h dnevno) Gear-om i kombinovanim koriscenjem 4G i WiFi... Mozda ali u nekoj drugoj galaksiji... Da si ovo napisaon u temi nekog drugog modela, pa i ajde, ali nemoj ovde, ima nas dosta taj telefon, nema potrebe za glupostima..
 
@ProMaster nemoj tako, vidiš da i 10 izvlači kad se ne igra :d

Mada i ja se preporodio posle hard restarta telefona; čoveče i zaboravio sam koliko ume dobra autonomija da bude kada je nov telefon...većinu dana na 4G, oko 30% osvetljenje...pregurah dan na poslu (bez posla) bez dopunjavanja!!
 

Prilozi

  • Screenshot_20171121-191131.jpg
    Screenshot_20171121-191131.jpg
    408 KB · Pregleda: 132
  • Screenshot_20171121-191151.png
    Screenshot_20171121-191151.png
    95.6 KB · Pregleda: 134
Poslednja izmena:
Pobjednik [emoji16] Ovo se ne desava svaki dan,bio telefon raspolozen za cackanje,mada bez igrica taj dan..Obicno je prosjek sa dosta igranja 6-6:30h.
36549e9f312fa11f7c6c95c66d2c37f8.jpg


Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Na s8+ 7h SoT sa igricama (preko 2h dnevno) Gear-om i kombinovanim koriscenjem 4G i WiFi... Mozda ali u nekoj drugoj galaksiji... Da si ovo napisaon u temi nekog drugog modela, pa i ajde, ali nemoj ovde, ima nas dosta taj telefon, nema potrebe za glupostima..
Primetio sam da ovaj telefon ima bolesno lošu bateriju kada se koristi na 4g a gde je 4g nešto slabiji . Verujem da je to još jedna prednost s835 soc ove godine, qualcomm lte antena na 4g je stedljivija za bateriju .

Npr ja sam danas izvukao 2h sot na 4g.. toliko loš nije bio ni Nexus 5 :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Primetio sam da ovaj telefon ima bolesno lošu bateriju kada se koristi na 4g a gde je 4g nešto slabiji . Verujem da je to još jedna prednost s835 soc ove godine, qualcomm lte antena na 4g je stedljivija za bateriju .

Npr ja sam danas izvukao 2h sot na 4g.. toliko loš nije bio ni Nexus 5 :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Isti problem.. Mada ja ga ubijem i razgovorima( preko 2h dnevno), bt u kolima, gear, chrome, pdf, sync 2 maila, malo socijale i nema sanse da prebacim 4h sot...
Cim na poslu koristim wifi situacija je malo bolja.. ali igrice sa 4g i 7h SOT, no go situacija..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
krastavac , lepo ja pišem ovaj mob sa s835 verovatno najbolji mob u poslednjih X godina .. šteta

Na wi fi realno lagano 6,7h ali na 4g to pada drastično na mizernih 2h do max 3h sot. Pričam o 4g signalu koji se vrti oko 105 dBm. Nikada ni na jednom mobu nisam video ovoliko drastičnu razliku u bateriju wi fi VS LTE . Mislim da je o tome i pričao onaj Nemac Damir na svom youtube reviewu

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Na s8+ 7h SoT sa igricama (preko 2h dnevno) Gear-om i kombinovanim koriscenjem 4G i WiFi... Mozda ali u nekoj drugoj galaksiji... Da si ovo napisaon u temi nekog drugog modela, pa i ajde, ali nemoj ovde, ima nas dosta taj telefon, nema potrebe za glupostima..
Apsolutno si u pravu, ja ne znam kako moj telefon radi :)

Kao što rekoh stavljati apps u " always sleeping apps " je ključno za dobru bateriju na samsung.

@fkloznica mi se znamo sa XDA beše :D ? Shan89 mi nick na xda

https://forum.xda-developers.com/member.php?u=4914682

Edit: @ProMaster evo ti moje neko površno poznavanje kernela i rada androida što se tiče baterije pre 5god. Situacija je naravno drugačija sada.

https://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=38208836

b829682a306c61f27a38647f89d512d9.jpg
6ab92d2ef50ad7d1a9bc8873a87f5b42.jpg
942eadf443f5c682865d581bc79e94bd.jpg


Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ok, tebi je verovatno igranje igrica na telefonu od 1000e opravdalo njegovu kupovinu.
Prosto mi je neverovatno da nemas ni jednu ``potrosacku`` app, sem igrice i sistemskih potrosaca... Kako god..
 
Ima li neko neku zanimljivu, korisnu apk da preporuci,bilo koje vrste [emoji4]
Da malo ubijem monotoniju telefonu,svaki dan mu isti [emoji28]

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Poceo sam u poslednje vreme da koristim aod i primetio sam da se ne pomera uopste, sta moze da bude problem? Brisao sam podatke i nista [emoji848]

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Ima li neko neku zanimljivu, korisnu apk da preporuci,bilo koje vrste [emoji4]
Da malo ubijem monotoniju telefonu,svaki dan mu isti [emoji28]

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Imaš temu ovde must have aplikacije, naći ćeš tamo svašta, a imaš i temu Android aplikacije, pa listaj malo kroz temu.

Sent from dark edge
 
@stefan
nekome se pomera a nekome ne.. moraces da se pomiris sa time :)

https://www.youtube.com/watch?v=whUYX7yR6Qc

ono sto sam pricao o bateriji na 4g i jadnom exynosu je na 9minuta klipa. samo da me opet ne napadnu exynos fanbojs :)
kao i uvek od sada verujem samo opisima ovog nemca dok i on ne postane komercijala
 
Poslednja izmena:
Dobar je nemac, vrlo je objektivan u svojim recenzijama i nije fanboy nijednog brenda.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
nikad nisam uspevao da imam SOT koji vi spominjete da ste imali, sa svakim telefonom sam bio ispod proseka za to sto se pise na forumu..

osim jednom sa note 3 neo kada sam celu noc citao nesto sa najmanjim osvetlenjem i crnom pozadinom. tada sam imao nesto tipa 6-7h sto je puno za taj tel.

ali pri normalnom koriscenju nikada mi SOT nije bio ni blizu proseka kojim se hvalite ovde na forumu..

jednostavno, sve mi je ukljuceno uvek...

par messenger aplikacija (viber, whatsaap, duo, fb, skype...), fb, instagram, 5 mail naloga, sinhronizacija google photos, mega cloud, razni widgeti...
svasta nesto imam natrpano na telefon i sve manje vise koristim svaki dan, sve se to stalno sinhronizuje u pozadini i crpi bateriju, iako je ekran iskljucen i SOT ce samim tim biti mali.

dosta slusam podcaste, u zadnje vreme preko bluetooth slusalice, sve to prozdire bateriju i za pola dana se isprazni telefon a SOT bude jedva 2h..

ne znam kako vi uspevate da imate toliki SOT osim ako to nije neko specificno koriscenje sa pogasenim svim pozadinskim sinhronizacijama, najcrnjom pozadinom, 720p rezolucijom, iskljucenim gps, mob.net, nfc, ....itd..

Sent from Galaxy S8
 
Ima li neko Spigen Liquid Air case,kakvi su utisci?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno