Šta je novo?

iPhone X

Ip6 se meni nije savio nikad poske 3 ipo god sada je u porodici taj tel i dalje mintara
 
Evo ja što više gledam X i kad sam ga čačkao uživo ne bih ga uzeo da imam bukvalno da bacim toliko pare..
Preskup(koliko god neko da ima para apsolutno je smešno dati tolike pare za fon sa toliko mana), vrlo ružan i od napred i od pozadi, ono sjajno sa strane je kao lajsna na samsung s5. Nazad je jako ružan zbog npr pozicije kamere i tolikog ispupčenja.. Staklo mi je uvek bilo ružno na fonu to je i ostalo, ako pukne a lagano puca gledaj šta ćeš...Ona gore linija na ekranu je užasna, jako nervira kad gledaš nešto preko celog ekrana.. Ne možeš da vidiš da li je DND uključen dok ne svučeš status bar na dole, kaže drug dosta puta zaboravi da je uključen da ne vidi i onda propusti neka obaveštenja.. Ne vidiš ni procenat baterije dok ne spustiš odozgo.. Jako nepraktično otvaranje control centra.. Ovako samo Swipe odozdo i upališ Flash npr (to svaki dan koristim) a ovako dok upališ svetlo dvaput prevrnuo fon po rukama.. Takođe fon se reklamira sa FC a nr dobiješ punjač za isti, nego moraš da doplatiš pored tih 1000+e.. Haha dok bude ovaca biće i šišanja..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Tebi je ruzan, jer si izasao sa takvim stavom. iPX nije uopste ruzniji od drugih telefona na trzistu, cak je i lepsi od Note8 naprimer. Druga je stvar sto kosta koliko kosta. Naravno da ga ja necu kupiti, ali zbog toga ne moram da pljujem po telefonu.
 
Sad će da te linčuje Nitro :d Sve mu diraj, al ajfon x nikako :D
 
Ja veći promašaj od iphone X ove godine nisam video. Jednostavno samo apple fanboy ekipa može ovo da pohvali i opravda očigledne nedostatke. Uopšte nisam hejter da neko ne krene priču u tom smeru jer posedujem iphone 7 pored samsunga s8. Ove godine su stvarno podbacili, ocekivao sam od njih mnogo vise. Sa ip7 ne vredi prelaziti cak ni na ip8, a kad bi neko uopšte poželeo da predje na X, doplata bi izasla kao jos jedan ip7 što je sumanuto. Ios 11 je prica za sebe. Nisam nikada pomišljao da ce TouchWiz raditi fluidnije od ios-a, izgleda da je sve moguće.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
the-iphone-x-factor-dont-buy-a-phone-you-dont-need

Ja bih se vise slozio sa ovim clankom, da je iPhone 7 trenutno najbolja kupovina.

Is the X the best iPhone?

Yes. But do you also always get a banana split because it’s fancy? The iPhone X (pronounced “ten,” according to the classicists at Apple) isn’t actually any more powerful than the $700 iPhone 8 that debuted in September and you could pick up without a wait. And it won’t take much better photos than the $800 iPhone 8 Plus...
 
Poslednja izmena:
Sad će da te linčuje Nitro :d Sve mu diraj, al ajfon x nikako [emoji3]

Nitro je vec napisao da je izgled subjektivna stvar ali te poruke nema. Razumem ljude kojima je X lep i onima kojima je ruzan, kao sto je meni LG G6 lepsi i bolji u ruci od S8, a verujem da bi me 99% androidzija lincovalo zbog toga...

the-iphone-x-factor-dont-buy-a-phone-you-dont-need

Ja bih se vise slozio sa ovim clankom, da je iPhone 7 trenutno najbolja kupovina.

Is the X the best iPhone?

Yes. But do you also always get a banana split because it’s fancy? The iPhone X (pronounced “ten,” according to the classicists at Apple) isn’t actually any more powerful than the $700 iPhone 8 that debuted in September and you could pick up without a wait. And it won’t take much better photos than the $800 iPhone 8 Plus...
Ako cemo o najboljoj kupovini kod iP to je bio SE na akciji :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
To je i poenta - ako poredis kako je on stavio da je bitno SE je najbolja kupovina u odnosu $ na ono sto dobijas, ali nije svima ista stvar bitna (preciznije - svi smo jako razliciti).
Da nije tako, svi bi kupovali jedan telefon i ne bi postojali razni OS-evi i proizvodjaci...
Druga poenta price je da se odlutalo sa teme...

Inace AR nevidjeno dobro radi. Voleo bih da imam neki 8+ da uporedim da li ima ikakve razlike...
 
Ja samo da potvrdim da sken bez naocara radi odlicno. Ne gresi apsolutno nikad vise ni kad nosim naocare ni kad ne nosim. ;)
 
Ja veći promašaj od iphone X ove godine nisam video. Jednostavno samo apple fanboy ekipa može ovo da pohvali i opravda očigledne nedostatke. Uopšte nisam hejter da neko ne krene priču u tom smeru jer posedujem iphone 7 pored samsunga s8. Ove godine su stvarno podbacili, ocekivao sam od njih mnogo vise. Sa ip7 ne vredi prelaziti cak ni na ip8, a kad bi neko uopšte poželeo da predje na X, doplata bi izasla kao jos jedan ip7 što je sumanuto. Ios 11 je prica za sebe. Nisam nikada pomišljao da ce TouchWiz raditi fluidnije od ios-a, izgleda da je sve moguće.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


Baš tako. Takođe nikada neću preći preko one linije na ekranu, to je vrhunac gluposti.. Jako bode oči.. Mogli su lepo kao npr oneplus 5t da imaju minimalne bazele gore i dole a sa strane ih nema i kraj.. Mnogo bi bolje izgledalo...!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam juce bio u vipu, svi do jednog koji su usli su se prvo uhvatili za X.Toliko o promasaju.
 
Ono kad imas iPhone X, udjes u prodavnicu telefona i svi ostali ti deluju smešno. Tako se ja osećam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo drugarica hoce da uzme iPhone X zato sto je najnoviji i zbog boje/materijala, manje vise i Face ID posto ni jedan drugi flagship trenutno to nema. :)
 
Da i neko zna zasta slizi ova linija u gornjem uglu gde stoje ikonice za bateriju, wifi, i mrezu. Kada ukucam na googlu pojavljuju se slika sa i bez crtice! Ja nisam imo tu crticu do danas i onda se odjednom pojavila. apple-iphone-x.jpg iphonexdesign-1-.jpg
 
Ako su uradio update na 11.2 to je sad oznaka za notification Center.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To je i poenta - ako poredis kako je on stavio da je bitno SE je najbolja kupovina u odnosu $ na ono sto dobijas, ali nije svima ista stvar bitna (preciznije - svi smo jako razliciti).
Da nije tako, svi bi kupovali jedan telefon i ne bi postojali razni OS-evi i proizvodjaci...
Druga poenta price je da se odlutalo sa teme...

Inace AR nevidjeno dobro radi. Voleo bih da imam neki 8+ da uporedim da li ima ikakve razlike...

AR super radi na 8+ kao obican gimmick, posto trenutno i dalje nema neku ozbiljniju upotrebnu vrednost (sem u okviru IKEA aplikacije koja je to majstorski izvela).
 
I S8 su tako svi gledali kad se pojavio, to nista ne znači.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
offtopic
AR super radi na 8+ kao obican gimmick, posto trenutno i dalje nema neku ozbiljniju upotrebnu vrednost (sem u okviru IKEA aplikacije koja je to majstorski izvela).
Ako nemas pravi bilijar kod kuce, probaj Kings Of Pool i odaberi AR game mode. ;)
Inace slazem se za IKEA app - vrhunski odradjeno.
 
Tako gledaju jer je novi, eventualno da provere da li može da kuva kafu sam za 1300+e


https://twitter.com/mkbhd/status/936655759764533248

Inače Pixel pokidao.. X vrlo loše boje po kom mišljenju.. Gledam i ne verujem šta je ovo.. Taj portret mod treba da bude po mom mišljenju najbolji, a u stvari je vrlo traljav.. Pogotovo sa tim senzorima napred. Pixel radi bolji posao...

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pixel je odličan ali gde ga servisirati?


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Bogami ka' da auto kupujete... Dje servis, dje maska dje futrola.

Mali milion problema ima sa "ovlascenim" servisima nego sa ostalima.

OnePlus ebeni spakujes i posaljes dje treba i dobijes novi ili popavljeni.
 
Bogami ka' da auto kupujete... Dje servis, dje maska dje futrola.

Mali milion problema ima sa "ovlascenim" servisima nego sa ostalima.

OnePlus ebeni spakujes i posaljes dje treba i dobijes novi ili popavljeni.

Bravo, upravo tako.
I to radi bolje nego njakati se sa kvazi ovlašćenim ovde. I jeftinije dođe..

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za to već niste u pravu. iStyle radi odličan posao i važi ti globalno garancija, gde god si kupio telefon.

Imao sam Pixel (i dalje je u porodici), ali da se nešto desilo mogao bih samo da ga bacim.
 
offtopic
Ako nemas pravi bilijar kod kuce, probaj Kings Of Pool i odaberi AR game mode. ;)
Inace slazem se za IKEA app - vrhunski odradjeno.

Probao sam sve AR aplikacije, pocev od onih koje glume zidarski metar, preko igara koje imaju AR mod, do, po mom isljenju, najzabavnije AR aplikacije (tj. sandbox-a) AR Playground. Za neko ozbiljnije igranje ipak treba veci ekran ala iPad Pro od 10", na ovim majusnim iPhone ekranima to nije to.
 
Nazad
Vrh Dno