Šta je novo?

LeEco Le Max 2

Nikakva razlika. To sam i cekao, da objavi da je baterija ok posto ranije nije bila i od prve takve verzije sam na Pie.
 
Moram da probam, ovaj aicp oreo radi odlično ali srče kao lud.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ja sam RRPS koristio, bukvalno kao da nisam menjao rom tj ne vidim razliku u potrosnji...
 
I ja prešao na revengeOS.
Prvi utisci da se manje greje telefon u svim režimima rada naspram DU. Ostalo sve manje- više isto

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni je na prethodnom 9.0 romu pokazivao 75% healtha na AccuBattery. Sad sam na Lineage 16 unofficial i sada mi stoji 86% :)
I stvarno duže traje baterija. Moguće da se nešto zezne posle nekog vremena pa da zablesavi i bateriju.
Baterija je na 76% healtha. Nekad se puni i dva puta u toku 24 casa.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ja sam sa RRPS prešao na Pie, tačnije RevengeOS, nemam nikakvih problema. Ne igram igrice, tako da se u vezi toga ograđujem. I naravno, možda neka specifična stvar. No ja kako koristim telefon, bukvalno nijedne sitnice se nisam odrekao u odnosu na RRPS.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
Hehe
Izbacio Andrerus omni pie rom.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Možda mu crko Xiaomi.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Jel ima nekih naznaka da ce MSM Extended biti Pie? Mene verzija 8.5 odlicno sluzi, na njemu mi do sada najbolja baterija

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Hehe
Izbacio Andrerus omni pie rom.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
Video sam sad... Malo ću sačekati da vidim šta drugi kažu. Prosto sam ovim baš zadovoljan tako da me mrzi da sve ponovo nameštam da bih imao isto što imam sad.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
@Darko1290, kad i ako stigneš... radi li slow video rec i panorama na default cameri?
Hvala.
 
Default kamera ovde je gcam. Tu nema nikakvih novosti u odnosu na Oreo po pitanju tih stvari.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Hehe
Izbacio Andrerus omni pie rom.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
Taman skinem rom, kad izbacio ponovo novi, na dnevnom nivou izbacuje.
Čitam na xda da je neki problem sa launcherima na pie romovima i da se koristi stock.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Krenuo sam da instaliram Omni rom pie, prethodno sam flešovao poslednji twrp 3.2.3.1, međutim skinuo sam ovaj koji je Andrerus stavio u postu, ali to je stariji 3.2.3.0.
I stalno mi izbacuje neku grešku vendor particije i prilikom vipe-a i prilikom instalacije roma.
Tek kada sam išao na reboot system, pa ponovo na recovery, prošao je flash.
 
Nisam uspeo da flesujem Oni, dodje do boot slike i stoji, telefon bude vreo. Sad sam flesovao revenge.
 
Na kraju sam stavio Lineage, Neki je problem sa Omni romom.
 
AospExtended ROM V6.0 [X2]

dobar za sada.
 
Ne znam dal je do doma, ne radi app "Kad ce mi bus"
 
Spamuješ temu

Sent from my x2 using Tapatalk
 
Ne radi ni bus plus, jel vama radi na Pie romovima?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Je li spam ako kolega dojeli iskustva iz prve ruke? Mislim, bilo.bi idealno da spakuje sve u jedan post ali daleko smo od idealnog en generale...
 
Ne rade konkretne app na Pie.

Što se instalalacije treble romova tiče, našao sam workaround:

1. Instalirati treble recovery, ako se ide odmah na treblelize kaže can not mount vendor. Treba uraditi wipe vendor particije i tek onda ići na treblelize. Sada sve prolazi ok.

2. Sledeći korak tj instalacija roma nije moguća, javlja neki tamo error, zaboravih već i šta. Rešenje je instalacija novijeg recovery, ja sam konkretno stavio 3.2.3.0 i krenuti onda u normalan postupak instalacije. Ukoliko bude potrebno okačiću recovery.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ako se vracam na Oreo, jel dovoljno wipe svega?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Okaci recovery. Jel to twrp?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Imamo 1 kolegu koji je prešao na Poco i kaže da je samo baterija prednost, brži neprimetno, kamera lošija.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Ima onaj notch, da je od zlata i da košta 10$ ne bih to nosio. Poštujem ukuse ali meni je to užas.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno