Šta je novo?

LeEco Le Max 2

Još malo vezano za GCAM. Izbacio je nove verzije tj bazirane na XL2, N6, 6P, 5X itd i zaključak je da su najbolje slike sa 6P tako da na toj osnovi će i naredne verzije da budu. Što je odlično jer sam i ja mišljenja bio da je 6P osnova najbolja, bar za naš telefon.

Ovo je ta verzija:

https://www.androidfilehost.com/?fid=673368273298985299

A podešavanja su u att.
df29520097705a816d92aa12b45bfa32.jpg


Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Jao da sam znao samo, ja sam svakako radio clean flash pre nedelju dana, mogao sam odmah na Omni.

Nego ne znam šta će se desiti kada promenim rom, jer sam ranije imao problema sa kamerom, da li će se taj problem vratiti promenom roma i kernela.

Videću ako budem imao vremena sutra da se zanimam sa Omni, pa ako ne uspem uvek mogu da se oslonim na restore [emoji4]

Sent from my LEX820 using Tapatalk
U tom slučaju idi na AICP pre nego na Omni. Omni je dve nedelje star build i iako ide sa BS3.5 to nije BS3.5 koji je doneo focus ispravku za kameru. Dakle ili AICP ili Omni pa fleshuj odgovarajući BS3.5 naknadno. Nemam link, ali ima tamo u BS kernel temi na XDA.

Mada ako gledamo samo ROM kao ROM moja preporuka Omni.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Prvi utisci sa AICP 1309 buildom, ocekivano sve radi odlicno. Sto se tice baterije, imao sam 4 sata SoT-a na 14% baterije, 95% mobile data. Sve na default, samo u privacy guard gplay i gplay services ugaseno run in background i keep awake. Sto se tice koriscenja, 1 sim, 1 gmail, 1 exchange mail nalog na push, viber, plume, nova launcher. Fotografije...
Postavio bih i SS ali mi TT ne moze uci jedino na Benchmark forum (pratim nekih 5-6 preko TT), pa cu to drugom prilikom...
 
Hmmm ovo je stvarno dobar rezultat obzirom da je mobile data maltene sve vreme...

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Baš ima dobar odnos buđenja i uključenog ekrana.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Samo da dodam za ovaj AICP 1309, priligom drugog i treceg punjenja je iz meni za sada nepoznatog razloga, nakon skidanja sa punjaca, baterija prvih 20% gubila abnormalno brzo, a nakon toga ostatak ok... [emoji50]
 
Elem, "problem" je u tome sto izgleda prilikom punjenja ne prikazuje dobro % u zavrsnici. Tel se ostavi 20-ak min na punjacu kad dodje do 100 i to je to. Nakon toga praznje je ide normalno
 
Samo 020s za EUI i bez problema a ostale custom romove pratim :)
stigao mi case danas ,crni sa crnom sarom.Fenomenalno stoji,dobro stiti bas me odusevio -preporuka https://www.aliexpress.com/item/Pho...32756736077.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.pprFVW
Vec nekoliko stakala sam narucio i dva mi dosla slomljena a ovo sto imam nije nekog kvalitete i dosta ostaju otisci prstiju pa ako neko ima staklo da je ok i da ne ostavlja otiske preterano neka preporuci.

leeco letv le max 2 x820 tempered glass premium letv Le max2 screen protector x821 protective Glass film 9H 2.5D mofi original><
http://s.aliexpress.com/JVJjQ7NV
(from AliExpress Android)
 
Pozdrav svima.Troumim se izmedju ovog modela(Le Max 2),Le Pro 3 i Xiaomi Mi5S.Moze li neka preporuka?Jel istina da na LeEco ne mogu da se povezu slusalice??

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
 
Kako to misliš ne mogu da se povežu slušalice?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Pa ovi modeli koje sam naveo mislim da nemaju audio 3.5mm jack.

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
 
Da, ali postoji adapter koji se ubode u slušalice. Naravno da mogu slušalice, ja koristim iPhone slušalice.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Kao što reče Aca, adapter dolazi uz telefon i naravno da bilo koje 3.5 slušalice mogu da se koriste...

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Hvala vam za ove informacije.Čitam da je LeEco pred bankrotom,pa me zanima,ako uzmem na primer Le Pro 3,da li to moze uticati na buduće update-ove ROM-a,mislim na stock rom?Gledao sam review tog uredjaja na YT,na kraju klipa se navode prednosti i mane telefona,pod manu je navedeno to da stock rom zna nekada da lag-uje.Jel to tacno?Pitam jer i Max 2 i Pro 3 rade na EUI-u,pa ste verovatno upoznati sa time.Jos jednom hvala.

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
 
Utiče već poodavno jer od aprila meseca nije izašao nijedan update i pitanje je hoće li ih biti. No po meni, to je totalno nebitno jer ima fantastičnih custom romova za oba modela. Lag? Sve može da se kaže za EUI ali ne laguje sasvim sigurno.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Upravo to htedoh da napišem. Ne vidim potrebu da koristiš stock, gomila stock romova sa redovnim ažuriranjima.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Jel može neko da podeli svoja podešavanja za modovanu Google kameru, hdr+. Ima milion opcija, ali većina zakuca ako se slika više od 3 puta u kontinuitetu. Ako je neko uspeo da natera zsl da radi bez problema, neka kaže kako. :)

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Pored milion opcija ima i poprilicno verzija same aplikacije pa i to treba uzeti u obzir...
 
Ja trenutno koristim ova podešavanja, verzija 3.8a. Malo duži processing ali jako dobre slike na kraju...

c4373497a74657a134e31087e2c039b7.jpg


Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Hvala vam za ove informacije.Čitam da je LeEco pred bankrotom,pa me zanima,ako uzmem na primer Le Pro 3,da li to moze uticati na buduće update-ove ROM-a,mislim na stock rom?Gledao sam review tog uredjaja na YT,na kraju klipa se navode prednosti i mane telefona,pod manu je navedeno to da stock rom zna nekada da lag-uje.Jel to tacno?Pitam jer i Max 2 i Pro 3 rade na EUI-u,pa ste verovatno upoznati sa time.Jos jednom hvala.

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока

Samo napred ja koristim Le Pro 3 i ne samo što nema laga već radi perfektno a baterija traje i trajeeeeeeee
 
Koliko mogu da zakljucim AICP 1309 najvise hvale od romova...baterija jako dobra, sve radi.
 
Juče je odjednom ekran prestao da prikazuje desnu polovinu,vidim da nije tako retka pojava. izgleda kao na ovom videu: https://m.youtube.com/watch?v=3yXnrkfsJMI
Ima neko ideju sta da mu radim? Vec sam pisao banggood-u, cekam da me odjebu :) Da li da narucujem displej, nisam siguran da ce pomoci.
Inace, touch radi normalno, samo ne prikazuje sliku.Isto je i u recovery, tj. cim se ukljuci.

Imate li neki servis za preporuku?

Sinoc sam gledao sta bih mogao da kupim i shvatio da je ovo i dalje best buy do 250e iako kosta 100e manje od toga :)

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Meni je mladji sin petom na parketu sredio bio touch na jednoj osmini ekrana... Narucio sam novi display i koliko mi je receno, zamjena nije zahtjevna... Oko 40€ me kostalo, sa Alija...
 
Meni se to javljalo na desnoj strani kao u deliću sekunde a tako kao tebi se javilo u recovery kada sam radeo onaj postupak unbrick i to u jednoj fazi postupka dok se ne restartuje a inače se svima javljalo u toj fazi ko je radeo taj postupak.Ovo na trenutak što se javljalo na desnoj strani kako mi je proradeo senzor FP ne sećam se kada se javilo više.Mislim da nije do samog ekrana već je moguće softverski ili do nekog kontakta.Imaju Rusi temu o problemima sa telefonom na 4pda pa pročitaj njihova iskustva. https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=772868

Probaj i ono sa 4-5 uzastopnih restarta možda uspe.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@goodkat

Na Aliju je u najslabijoj varijanti, 4/32 najniza cijena $210 , sto je nesto vise od 175e i to zbog jakog kursa eura zadnjih par sedmica...
 
Tu je sada problem sto ne mozes biti siguran da je 100% do ekrana,jedino neki kvalitetan serviser da pogleda.
 
Nazad
Vrh Dno