Šta je novo?

LeEco Le Max 2

Poslednja je ok, ona prva je, bar tako kažu, pravila problem. Mada je i ovaj rekao da je sve to testiranje, da utvrdi šta je tačno problem pa će onda biti final verzija...

Sad da nadoknadiš slikanje :D

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Inače dok sam koristio 6.0.1 instalirao sam Google kameru, u poređenju sa ovom na N je velika razlika. Neuporedivo bolja na N. :)

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ova nova gde radi HDR+, nijedna joj bukvalno nije ni prineti...

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Zaista jeste odlicna. Posebno u uslovima losije osvijetljenosti. Jos je testiram, ima malo shuma na fotkama ali radi jako, jako dobro...
 
Problem sa hdr+ kamerom je što ima milion verzija, dok se nađe ona koja radi bez problema... Zero shutter lag ne radi kao što treba, kamera zablokira kad se uslika vise slika. :)

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Hmmm da, ona prva je bila odlična, posle ove sledeće kako koja, međutim ova 3.0 je super. I to ova original exposure verzija. Nju sad koristim.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Jos samo da meni proradi FPrint :) i svi srecni

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Jel probao neko neke druge slusalice? Da preporuci. Ili da porucim opet originalne
 
Opet uzmi originalne.Meni na aex romu ne rade slusalice ,da idem na neki drugi rom ili bih mogao kernel samo da promijenim? U pitanju je 13.08 build

Послато са LEX829 уз помоћ Тапатока
 
Ja nikad nisam ni koristio original (nisu ni stigle uz fon), od starta koristim slušalice za Iphone i prezadovoljan sam. Tako da preporuka sa moje strane :)
 
Ja koristim awei bezicne i super rade :D

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Ma, bio sam uzeo neke obicne, ali nisam znao da slusalice moraju da podrzavaju onaj cdla da bi radio, tako da je razlika izmedju njih i originalnih sto sam dobio uz telefon nebo i zemlja. Pa ono opet sam morao poruciti originalne
 
Ja sam ponovo na eui (neka grcka verzija crisball),mnogo je stabilniji nego nugat I baterija je bolja neuporedivo.
UVIJEK nosite zastitno staklo na ekranu ,ja negdje procitah da navodno ima gorilla glass ,makao ja staklo ,I evo ogrebotina nekoliko poslije 2 Dana (od kljuca u dzepu vjerovatno).Nista od gorilla glass ,I neka su pukli kad lazu tako.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Sa kljucem se i gorila glass ogrebe :)

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Šta je stabilnije i koliko je bolja baterija? :)

Tj da vidim šta mi to na Omni ne radi :D

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ja sam ponovo na eui (neka grcka verzija crisball),mnogo je stabilniji nego nugat I baterija je bolja neuporedivo.
UVIJEK nosite zastitno staklo na ekranu ,ja negdje procitah da navodno ima gorilla glass ,makao ja staklo ,I evo ogrebotina nekoliko poslije 2 Dana (od kljuca u dzepu vjerovatno).Nista od gorilla glass ,I neka su pukli kad lazu tako.

Sent from my Le X820 using Tapatalk

Najčešće su za ogrebotine krivi sitni kamenčići ili kvarc (pesak) a ne ključevi koji su "mekši" od gorile.
 
Ja sam ponovo na eui (neka grcka verzija crisball),mnogo je stabilniji nego nugat I baterija je bolja neuporedivo.
UVIJEK nosite zastitno staklo na ekranu ,ja negdje procitah da navodno ima gorilla glass ,makao ja staklo ,I evo ogrebotina nekoliko poslije 2 Dana (od kljuca u dzepu vjerovatno).Nista od gorilla glass ,I neka su pukli kad lazu tako.

Sent from my Le X820 using Tapatalk

Upravo tako. Potvrdjujem da tel nema gorilla glass, sto je zaista sramota za uredjaj ovog ranga !
I ne da ce kljucevi da naprave ogtebotine vec i dugmat metalna ako se slucajno dodirnu, sitan novac i sl. :( :( :(

Naravno da se pomenutim predmetima, na ekranu koji je zasticen sa gorilla glass, ne mogu napraviti ogrebotine, redovnom upotrebom-slucajnim kontaktima...ogrebotine bi se mogle napraviti jedino krvnickim upiranjem kljuca po ekranu.
 
Probah Oreo. Naravno, dosta stvari još ne radi i nije za svakodnevnu upotrebu ali jako lepo izgleda. Čekamo naravno neku upotrebljivu verziju...

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Na sledećoj verziji je dosta toga sređeno. Kamera još ne radi mada Andrej kaže da nije ni pipnuo to, kasnije će. Kako je krenulo stvarno očekujem brzo da imamo funkcionalni Oreo. Dobro dođe na kraju to što imamo OP3 hardver :)

3f2dd541a02424e5003edd68e67dfd7c.jpg


Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Dobro, odlicno... Svakako da idu dorade ali ne radi od 0 da bi dobili O :)
Samo da ne zanemare peglanje ovih N romova...
 
Pitanje je koliko će biti posvećeni Nougatu na dalje... Tako je bilo i sa MM. Zvanično je prestao razvoj N buildova i za RR i za Omni i verovatno za sve ostale.

Ovo je LOS 15, klot skroz tako da mi u tom smislu i nije previše zanimljiv. Čekam svakako neki RR ili Omni 8.0.
 
Nisam stigao poslednjih nedelju dana da ispratim na xda, ima li nešto novo u vezi RR? Ja sam i dalje na 2406, do pre 2-3 nedelje u kombinaciji sa BS 3.5 (zbog kamere) to je bila najbolja kombinacija, ne znam trenutno? :)

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
U principu ništa. Rade Oreo tako da Nougat sad tapka u mestu.

Ja sam na Omni i definitivno je bolji od RR. I performanse i baterija. Tako da koga ne mrzi da radi clean flash, moja preporuka.

Izašlo je i par novih RRPS buildova, ja ih nisam probao ali @BenDoverMNE jeste no kako mi reče i nije previše oduševljen.

U svakom slučaju, što se Nougata tiče preporuka Omni, AICP i RR kome ne smeta malo veća potrošnja u odnosu na ostale. No stvarno ima toliko dodatnih opcija da ne znam ko može zamerku da mu nađe :)

P.S. Što se GCAM tiče, moja preporuka je da se ne ide dalje od 3.3a za sada. Nešto je menjao a ne znam šta no 3.4 i 3.5 ne daju tako dobre slike a ista podešavanja stavljam.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Jao da sam znao samo, ja sam svakako radio clean flash pre nedelju dana, mogao sam odmah na Omni.

Nego ne znam šta će se desiti kada promenim rom, jer sam ranije imao problema sa kamerom, da li će se taj problem vratiti promenom roma i kernela.

Videću ako budem imao vremena sutra da se zanimam sa Omni, pa ako ne uspem uvek mogu da se oslonim na restore [emoji4]

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Izašla nova verzija LeECO_Le2_X820_MAX_5.9.026S_V98H_CUOCO92 pa ko voli ima je na njegovoj stranici.
https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=213977

Sent from my Le X820 using Tapatalk
Ovo je staro mesec dana i jace imam je ja od tad...
lik je poskidao sve 26 verzije i rekao da nece vise raditi na njima, ali je kasnije vratio samo sve versije 26 da mogu da se skinu. Potvrdjujem da 26 ima problema sa force closom aplikacija. To moze biti 10 puta u roku od minuta a moze da ne bude po 10 dana

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Samo 020s za EUI i bez problema a ostale custom romove pratim :)
stigao mi case danas ,crni sa crnom sarom.Fenomenalno stoji,dobro stiti bas me odusevio -preporuka https://www.aliexpress.com/item/Pho...32756736077.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.pprFVW
Vec nekoliko stakala sam narucio i dva mi dosla slomljena a ovo sto imam nije nekog kvalitete i dosta ostaju otisci prstiju pa ako neko ima staklo da je ok i da ne ostavlja otiske preterano neka preporuci.
 
Poslednja izmena:
Samo da potvrdim, mada nakon kraceg test drive-a, da RR PS N nijesu nista bolji od klasicne varijante. Cak nema nikakvih idle podesavanja sto je, barem meni bilo ocekivano...
Elem, trenutno sam na danasnjem AICP buildu. Sjutra mozda budem imao neke objektivne impresije...
 
Nazad
Vrh Dno