Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Evo kažu odlična Google Camera

Version: 5.1.018.177624777
Posted by: @snapdragon625_mido
The most stable in my view is the camera. The photos are saturated and there is not such a huge number of settings as in other modes. The main functions are:
• Zooming in portrait mode is customizable.
• Fix departure / stupid in the sun.
• HDR + settings are present and fully functional.
• Works Portrait mode from the box.
• Optimal settings for the main camera.
• Signing the application com.google.android.GoogleCamera.
• The optimal set of settings in the item under our device immediately from the box.
Well, now the changes from 01.15.2019g.
• Due to frequent calls to me, due to frequent camera drops when clicking on the lower bar, I had to remove this function, but the item is still on the way • Additional camera settings-HDR + auto-exposure mode.
• Added new item "Increased detail" in portrait mode.
• Added an item with a link to the author of the camera in Telegram, if you have any preferences, then write there ...
• Fixed zoom on the front camera.
Returned the original version of the application 5.1.018.177624777.

Download:

https://t.me/midoromss/1763
 
Baš je probah pre pola sata [emoji3] .

Ubio je GCam_5.1.018_by_SerJo87_1.6RC2_test4d_fixed_SunFix na mesto [emoji16]
 
Nemam podesavanja.slobodna tema [emoji16]
Brzi ziletov los

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Ne znam da li će biti brži sa novim izmena od LOS-a. Ubacili su perfboost, ali se čudno ponaša na pie, dosta skače na max freq i ipak nije smooth.

Ko hoće oreo, može da pređe na LOS15.1. Sredili su ga dobro sa novim interaction boost, radi bolje. Možda pie radi bolje sa LOS15.1 perfboostsconfig.xml
 

Prilozi

  • Screenshot_20190115-234456_Settings.png
    Screenshot_20190115-234456_Settings.png
    178.2 KB · Pregleda: 82
Poslednja izmena:
iskreno, ova kamera izuva. pojacao sam sharpness i detalje i to je to. mana je sto nema opciju da snima portrete u isti folder i ne radi video
 
iskreno, ova kamera izuva. pojacao sam sharpness i detalje i to je to. mana je sto nema opciju da snima portrete u isti folder i ne radi video

Na koju misliš, ovu gore što sam postavio? Kod mene radi video super čak i na 60fps.
 
Na custom romovima radi snimanje sa tom kamerom, na MIUI ne.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Trenutno sam na MIUI Global 10.1.1.0 (NCFMIFI) i notifikacije mi rade skroz blentavo.
Ili kasne ili se pojave tek kad udjem u aplikaciju.
Jedino je cini mi se viber ok. Sta moze biti uzrok?
 
Uzeo sam zamenski ekran i sve radi za sad, medjutim ekran ne ulegne kako treba, već strči par mm pa me to malo nervira. Da li ima neko neki predlog sta da pokušam?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Za bateriju sam stavio bez restrikcija, a ovo za autostart ne znam gde je.
Sad sam video da me je neko citirao u temi za Samsung S10 i nije me obavestio. A to je bilo 10-og januara.
 
Sta je sad aktuelno od stock romova? Ovaj xiaomi eu poceo nesto da usporava, pa ce da padnje jedan flash... Mozda se konacno prebacim na stock :)
Treba mi nesto da je smooth, sto bolja baterija i da radi gcam bez mnogo cackanja i pucanja.
 
Sta je sad aktuelno od stock romova? Ovaj xiaomi eu poceo nesto da usporava, pa ce da padnje jedan flash... Mozda se konacno prebacim na stock :)
Treba mi nesto da je smooth, sto bolja baterija i da radi gcam bez mnogo cackanja i pucanja.

Probaj poslednji PixelDust pie. U kombinaciji sa Žiletovim underground kernelom razbija kako radi. Mada svaki rom kida sa njegovim kernelom :D
Juče sam ga flešnuo i oduševljen sam. Balance profil u spectrumu. GCam odlično radi, night mod takođe. Baterija fenomenalna.
 
Los je fluidniji u odnosu na pixel dust..sa druge strane pixel ima dosta kastomizacije...sve u svemu nije tako los rom

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Jednako fluidan i brz kao los. A prednost dajem samo zbog bolje customizacije.
 
PixelDust mnogo brži od Los-a mada to meni ne igra važnu ulogu.
 
Je l' to samo na custom rom-ovima?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
WA obaveštenja rade perfektno na LOS 14.1

Dobar LOS16 sa Žiletovim kernelom (balance profil) [emoji4]

(Pola Indije bi sad nešto pitalo [emoji3] )

8e379bb8d05b170ea4a632488ad86af3.jpg
 
Poslednja izmena:
RR je bio bruka dobar na 8.1, možda se i nateram da probam novi budući da sam na PE koji svaki update ima neke nove boljke...
 
Zadnji crdroid+ziletov kernel+ziletov delay fix kroz termux sve radi odlicno
 
Imaš i Magisk modul, postavio sam ovde. Ne znam da li termux metoda menja trajno vrednost. Ako ne menja, onda mora posle svakog restarta da se promeni. Magisk je bolji izbor.
 
Nazad
Vrh Dno