Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Da li ima neko problem, kad se telefon malo smrzne na nešto nižoj temperaturi i onda u početku korišćenja, na trenutak se 'zamagli' deo ekrana gde je prošao prst i tako dok se ne zagreje telefon...? Valjda sam dobro objasnio.
 
Ljudi koji vam je zadnji dev miui9, meni 7.9.15 beta i kad proverim updater nema noviji?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Zadnji public global developer release je 7.9.15.
Prethodna verzija jako losa bila, pucale aplikacije samo tako, koristio sam nekih 7 dana...

Edit: mislio sam da je novi build, zapravo to je taj od 8/10, jako nestabilan

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Ovo je novi build od official maintaner-a. LOS bez modova i dodataka.
 
Prethodna verzija jako losa bila, pucale aplikacije samo tako, koristio sam nekih 7 dana...

Edit: mislio sam da je novi build, zapravo to je taj od 8/10, jako nestabilan

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Dev koji je radio offic LOS 14.1 sada radi LOS 15. Nadamo se da će biti uskoro offic, pošto je napustio nugat. Vidim da im radi volte :). Jako svež build. Moguće da si pomešao sa drugim LOS buildom (drugi dev, mislim da je thp), zbog datuma rom-a?
 
Dev koji je radio offic LOS 14.1 sada radi LOS 15. Nadamo se da će biti uskoro offic, pošto je napustio nugat. Vidim da im radi volte :). Jako svež build. Moguće da si pomešao sa drugim LOS buildom (drugi dev, mislim da je thp), zbog datuma rom-a?
Jes' vala... Nista, da se probati, pa cemo videti kaki je :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Da li radi ova google camera na redmi note 4x 8.2.10 stable kada instaliram ne mogu je pokrenuti stalno krahuje? hvala
 
Da li se i na RN4 kao i na Mi Max 2 sjebava originalna kamera ( ne radi HDR, HHT i grupni selfi) kad se rutuje i edituje build.prop?
 
koristi li neko sd karticu na svom telefonu? imam random mount/unmount bug dok je ugasen ekran
 
Da li se i na RN4 kao i na Mi Max 2 sjebava originalna kamera ( ne radi HDR, HHT i grupni selfi) kad se rutuje i edituje build.prop?
HDR radi bez problema. HHT, slika sliku, nekoliko slika, možeš da pogledaš sliku, slikaš ponovo nekoliko slika, kada klikneš nazad da izađeš iz kamere dobiješ ovu poruku:
f90cf868e669c43d312403a66ebf78c2.jpg
 
koristi li neko sd karticu na svom telefonu? imam random mount/unmount bug dok je ugasen ekran

očigledno neki primerci imaju sjeban port za SD kartice (ja imam malo drugačiji problem od tebe, ali nebitno), tako da ću se ja svog verovatno rešiti u dogledno vreme. još je i malo kriv, pa se klati.
 
LineageOS je dobar. Koristim ga nekih mesec dana i odličan je. Jedino poslednji build više troši bateriju kod mene (6h SOT na 24h). Build od pre 2 nedelje je odličan.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
A kako se pokazao Paranoid 7.3.0 v2?Jel ga vozi neko?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
MoKee Nightly, stabilan, brz, fluidan, bez bagova, OTA daily update (ja licno update vrsim jednom u ~10 dana), kud ces i sta ces bolje. Vec par meseci nista nisam drugo stavio, ihhh kinezi kad naprave, ma nema bolje [emoji6](pored Aosp-Los romova, ljubitelj sam i Miui-ja). Integrisan je Xposed (veliki plus), substratum (koga odmah disable-ujem u apps) i ima svoju, vec sam pisao o tome, Aegis aplikaciju koju ne koristim, ali je unikatna i verovatno po default-u doprinosi autonomiji baterije. Mokee koristi default Aosp temu sa teal bojama, nije ona pixel plava. Ostalo je sve isto kao na LOS-u. SoT u proseku ~14h (svaki dan), normalna iliti klasicna upotreba telefona bez 3g-4g upotrebe...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ja sam imao PA, mnogo je bio dobar, ali sam ga napustio jer nema izgleda da će postati official kao i što nema opciju "long press key to kill app", tj ne može nikako da se namesti.
Moze da se sredi upotrebom Xposed + Gravitybox i jos mozes odabrati vreme koliko ces dugo da drzis dugme i menjas sta god i kako tebi odgovara.Screenshot_20171019-115807.pngScreenshot_20171019-115813.png

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Dajte neki hint (link) za zastitno staklo za RN4 MTK verziju, ne kopa mi se po temi, mnogo ste je razvili. :) Znam da postoje začkoljice zbog ekrana.
Hvala unapred.
 
Izgleda da su kinezi konacno nasli resenje za 2.5D stakla i problem sa nenaleganjem zastitnog stakla po ivicama.

2 Bags/Lot Tempered Glass White Edge / Side Revising Liquid with Brush White Border Repair Glue Green Product
http://s.aliexpress.com/eqQZZjIV
(from AliExpress Android)

Koliko vidim sada se uz neka stakla koja idu na 2.5D ekrane dobija i "lepak"...

Ja sam uzeo porucio sada za A1 neko staklo uz koje dolazi taj lepak, pa da vidimo i to cudo :)





Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Dajte neki hint (link) za zastitno staklo za RN4 MTK verziju, ne kopa mi se po temi, mnogo ste je razvili. :) Znam da postoje začkoljice zbog ekrana.
Hvala unapred.
Evo ovde iznad Kidence je stavio link, e sad ne znam za mtk, pokusaj od istog prodavca da nadjes za mtk verziju...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ja bih isto da pohvalim i preporucim mokee... Ubica rom, baterija daleko najbolja od svih custom romova... 4 dana, 10 sot-a.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno