Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Ne znam kolika je najduza ekspozicija u freedcam-u, zato pitam da li je neko probao, ja je koristim na lg g3, ali imam samo manuelni fokus, koji radi super, da mogu da otkljucam camera2. api, imao bih i manuelnu ekspoziciju.. :)
 
Znam da sam na Lumia 930 najduza bila 4 sek. Uz stativ i odlozeno slikanje, upotrebljivo

Sent from my Mi Max using Tapatalk
 
Ovaj hack za miui kameru sto sam ja probalo nije moglo duze od 1/6 ili 1/8, a ni freedcam nema duze koliko sam video. Izgleda je hw ogranicenje. To je suvise kratko vreme za neku ozbiljniju nocnu fotografiju sa malim iso vrednostima.
 
Pa... Radi :D sad koliko je dobar, sve zavisi na sta si navikao :) uglavnom, bitno je da priliko klasicnog snimanja frejm ne pada..

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Postavite snimak u LL, da vidimo koliko je to sređeno?
 
Ima li neki .zip da se flešne da bi se omogućio camera2api, da ne moram svaki put nakon flešanja novog roma editovati ručno build.prop?
 
Mislim da ti je lakse samo ubaciti taj tekst

Sent from my Mi Max using Tapatalk
 
Sta upaliti da budem nedostupan za sms i pozive a da mogu da koristim internet? DND sam upalio ali mi pozivi i poruke i dalje stizu.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Ako si na MIUI onda nisi podesio sve za DND. Idi u Settings pa Do not disturb i tamo pod Sounds uključi sve. :p
 
Sa DND stizu uredno pozivi i poruke samo ne zvoni.
Airplane mode je ono sto mu treba.
 
Koja je razlika između dnd i silent?

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Da :/ tako je sa svakom novijom verzijom gcam...

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Snimam video sa gcam pise navodno da snima u 60fps, ali kada prebacim video i pogledam u info pise 19fps..
 
Postoji taj problem. Pretpostavljam samsung je u pitanju? Ima resenje, ali kompromis: bukvalno se bira izmedju foto i video. Ili 30/60fps video cak i pri losem osvetljenju, ili normalne boje kod fotografija. Pa ako te interesuje - okacicu ovde link i prevod sa 4pda.ru, da ne pisem dzabe.
 
Postoji taj problem. Pretpostavljam samsung je u pitanju? Ima resenje, ali kompromis: bukvalno se bira izmedju foto i video. Ili 30/60fps video cak i pri losem osvetljenju, ili normalne boje kod fotografija. Pa ako te interesuje - okacicu ovde link i prevod sa 4pda.ru, da ne pisem dzabe.

Jeste samsung. Ajde ako te ne mrzi okaci mi link.
 
Koja je razlika između dnd i silent?

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
Kod silent recimo se ekran upali kad dobijes notifikaciju, moze da zavibrira. Kod totalnog DND, totalan tajac, nema ni alarma

Sent from my Mi Max using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@justoneue,
1 nacin http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=833225&view=findpost&p=67479479
2 nacin http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=824680&view=findpost&p=62175288
Ne zaboravi da sacuvas originalne fajlove i na svaki slucaj odradi backup system u twrp
+ pre modifikacije slikaj nesto sareno sa jakim bojama, pa posle ponovi - da vidis da li te zadesilo da ti postanu isprane boje.
Da li si naleteo negde da je neko sa sony senzorom potvrdio da mu rade ove modifikacije?

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Nije ti palo na pamet da ukljucis wifi?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
@dusanbbgk, nazalost za sony nisam nista nasao sto ce 100% raditi. Evo link http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=833225&view=findpost&p=67772716 , mozes probati + zahteva odgovarajuci media profiles (imaju linkovi pa potrazi). Obavezno backup system, cuvaj originale i probaj, mozda upali. Ne znam sta jos da ti kazem.
+koliko sam video za video cesce koriste motocam i snapdragon cam
 
Poslednja izmena:
A jel moze neka preporuka za staklo, ali da pokrije i oborene ivice? Isto 4x 4/64, jednak razmak izmedju audio jack-a, ir-a i mic-a.
Trazio sam po temi ali ima isuvise preporuka.
 
Kod mene zadnja verzija bsg gcam na xiaomi.eu ne pobije sve u pozadini dok ona aranova sve
 
Nazad
Vrh Dno