Šta je novo?

GLOBALTEL - virtuelni mobilni operator

Jel se uzbudljiva konekcija 5 GB moze koristiti u BIH?
 
Дезинформација. Побогу људи.

Користи се нет из додатка и наплаћује 0,5 дин по Мб !


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Ех,гледао неки дан,писало 2,4 са порезом,сад пише 1,5?Је ли добро видим или у нечему гријешим?
 
To se ne isplati onda, zar nije trebao biti jeftiniji net u susednim balkanski drzavama?
Jeftinija je onda 1 GB 599 DIN u Hrvatskoj kad se uzme roming paket
Nego 1000 MB x 2.4 din = 2400 din za 1 GB u BIH
 
Imas na Telenor prepaidu 699 dinara 1GB - vazi i u BIH.
 
Da li taj njihov uzbudljivi prepaid kako ga zovu uklju;uje i pozive ka fiksnoj mrezi?
Dakle da li u tih 250 min mogu da se pozivaju i fiksni brojevi?
 
Koliko važi globatel kartica? U smislu kad je aktiviram ili uplatim kredit koliko ne moram da uplaćujem a da ne istekne?

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
3 meseca ako se na nju uplate od 50 din. pa na više. Ne radi net bez aktiviranja paketa i priča je tipa 8-9 din./min. i OK je samo ako tebe zovu u gl. Za zvanje se ipak trebaju akt. paketi koji važe mesec dana a opisani su na sajtu.
 
Ma uzeo sam je kao drugu karticu zbog nekih stvari, pa da znam da vodim računa da ne istekne

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Pozdrav. Istekao mi je ugovor kod VIP-a i posto u nekom narednom periodu necu uzimati drugi telefon razmisljam se o prenosu broja u Globaltel. E sad zanima me par stvari:

1. Koliko sam u obavezi da budem kod Globaltela kada prenesem broj i da li posle mogu da vratim bez ikakvih problema broj kod drugog operatera? Ovo mi je jako bitno posto ne bih voleo da ostanem bez ovog broja kojeg imam 20 godina.
2. Kada uplatim recimo 30 dana paket 4GB i 150 min/sms za 500 dinara a u medjuvremenu ostanem bez nekog dodatka da li ima mogucnost recimo da uplatim dodatne minute ili megabajte do kraja meseca?
3. Da li je obracunski interval za internet 1kb?
4. Da li se dobijaju sms obavestenja od Komercijalne banke?
5. Da li svakog meseca mogu da menjam paket a da mi preneti minuti/poruke i megabajti iz prethodnog paketa ostanu nezavisno da li se prelazi sa veceg paketa na manji i obrnuto?

Hvala unapred na odgovoru.
 
1. 3 meseca
2. Da, čak može ceo paket opet posle bilo kog br. dana.
4. Da
5. Da
 
Pozdrav. Istekao mi je ugovor kod VIP-a i posto u nekom narednom periodu necu uzimati drugi telefon razmisljam se o prenosu broja u Globaltel. E sad zanima me par stvari:

1. Koliko sam u obavezi da budem kod Globaltela kada prenesem broj i da li posle mogu da vratim bez ikakvih problema broj kod drugog operatera? Ovo mi je jako bitno posto ne bih voleo da ostanem bez ovog broja kojeg imam 20 godina.
2. Kada uplatim recimo 30 dana paket 4GB i 150 min/sms za 500 dinara a u medjuvremenu ostanem bez nekog dodatka da li ima mogucnost recimo da uplatim dodatne minute ili megabajte do kraja meseca?
3. Da li je obracunski interval za internet 1kb?
4. Da li se dobijaju sms obavestenja od Komercijalne banke?
5. Da li svakog meseca mogu da menjam paket a da mi preneti minuti/poruke i megabajti iz prethodnog paketa ostanu nezavisno da li se prelazi sa veceg paketa na manji i obrnuto?

Hvala unapred na odgovoru.

1. Potrebno je provesti u mreži tri meseca, kako bi se ponovo izvršila migracija broja.
2. Uvek postoji mogućnost aktivacije dodantog paketa.
3. Obračunski interval iznosi 1kb.
4. Nažalost, još uvek nisu u funkciji SMS obaveštenja Komercijalne banke. Radimo na tome.
5. Pakete možete menjati po potrebi, isti saobraćaj se nadovezuje i prenosi u naredni period ukoliko aktivirate naredni paket pre isteka trenutno aktivnog.

Lep pozdrav!
 
Da li imate neki roaming paket za bosnu?

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
1. Potrebno je provesti u mreži tri meseca, kako bi se ponovo izvršila migracija broja.
2. Uvek postoji mogućnost aktivacije dodantog paketa.
3. Obračunski interval iznosi 1kb.
4. Nažalost, još uvek nisu u funkciji SMS obaveštenja Komercijalne banke. Radimo na tome.
5. Pakete možete menjati po potrebi, isti saobraćaj se nadovezuje i prenosi u naredni period ukoliko aktivirate naredni paket pre isteka trenutno aktivnog.

Lep pozdrav!

Poštovani, upravo smo dobili informaciju od nadležnih službi da su SMS obaveštenja Komercijalne banke u funkciji. :) Izvinjavamo se na dezinformaciji.
 
Uf, to je malo skupo, kao da ne postoji roaming paket za bosnu.. Okej, hvala na info.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Pozdrav. Istekao mi je ugovor kod VIP-a i posto u nekom narednom periodu necu uzimati drugi telefon razmisljam se o prenosu broja u Globaltel. E sad zanima me par stvari:

1. Koliko sam u obavezi da budem kod Globaltela kada prenesem broj i da li posle mogu da vratim bez ikakvih problema broj kod drugog operatera? Ovo mi je jako bitno posto ne bih voleo da ostanem bez ovog broja kojeg imam 20 godina.
2. Kada uplatim recimo 30 dana paket 4GB i 150 min/sms za 500 dinara a u medjuvremenu ostanem bez nekog dodatka da li ima mogucnost recimo da uplatim dodatne minute ili megabajte do kraja meseca?
3. Da li je obracunski interval za internet 1kb?
4. Da li se dobijaju sms obavestenja od Komercijalne banke?
5. Da li svakog meseca mogu da menjam paket a da mi preneti minuti/poruke i megabajti iz prethodnog paketa ostanu nezavisno da li se prelazi sa veceg paketa na manji i obrnuto?

Hvala unapred na odgovoru.

Jedini problem je sto su PRI PEJD pa im ponuda vazi dok im nesto drugo ne padne na pamet. Niko ti ne garantuje da ces imati ovu istu ponudu sledeca 3 mrseca.
 
Koliko cesto menjaju svoju ponudu? Do sinoc nisam obratio paznju na Globaltel pa ne znam. Sadasnja ponuda mi super odgovara. I jos jedno pitanje, kako funkcionise dopuna na starim mobilnim telefonima koji nisu smart. Pitam zbog roditelja.
 
Ja koristim Uzbudljivu konekciju već više od godinu dana...

Uplatis na kiosku.
 
Aha. Znaci mogu da moji odu na kiosk i kazu sta zele da uplate, npr 100 minuta za 300 dinara.
 
Aha. Znaci mogu da moji odu na kiosk i kazu sta zele da uplate, npr 100 minuta za 300 dinara.
они оду и уплате ти кредит на трафику а ти касније са тим парама активираш шта теби одговара.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Jedini problem je sto su PRI PEJD pa im ponuda vazi dok im nesto drugo ne padne na pamet. Niko ti ne garantuje da ces imati ovu istu ponudu sledeca 3 mrseca.

A šta tačno sprečava operatera da ti promeni postpaid ponudu? Jedino što mora mesec dana unapred da ti najavi i što ti - jedino što možeš je da ih napustiš.
 
они оду и уплате ти кредит на трафику а ти касније са тим парама активираш шта теби одговара.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk

Niste me razumeli. Za mene nije problem. Ja cu sebi da uplacujem kredit i posle kroz aplikaciju da aktiviram sta mi treba. Pitam za moje roditelje koji nemaju smart telefone vec obicne. Njima bi trebalo da mogu da uplate samo tih 300 dinara mesecno za 100 minuta. Ali je problem ako to ne mogu da urade na kiosku posto se ne sluze ni internetom ni nikakvim novim tehologijama.
 
Nazad
Vrh Dno