Šta je novo?

LG V20

Ajde, hoćete da pošaljem poruku Dadu ili nekom drugom iz SU?

Koliko nas je za sada, 5?
 
uzeo bih i ja jedan iz HU...cim prodam jedan od dva telefona,preterano bi bilo da imam tri a i zena bi me ubila :)
mozemo ovako ,ja skupljam pare i narucim ,dobro se cenkam ,pa vam posle dostavim .... i tako....mozda u medjuvremenu skoknem do mora :D
 
Ja dok ne prodam svoj tel, necu imati pare. Ali bi rado ucestvovao.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Ajde da pokusamo da se povezemo preko privatnih poruka,razmenimo telefone za viber grupu pa da vidimo sta i kako...
Meni sutra kredit neki treba da proknjize,pa ako mogu jeftinije da prodjem...
 
uzeo bih i ja jedan iz HU...cim prodam jedan od dva telefona,preterano bi bilo da imam tri a i zena bi me ubila :)
mozemo ovako ,ja skupljam pare i narucim ,dobro se cenkam ,pa vam posle dostavim .... i tako....mozda u medjuvremenu skoknem do mora :D
Mozes komotno na karibe. :)

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
moze i karibi,da isprobam kameru :D
ako vam treba pouzdan clan za kontakt i dogovor ,imam 200 pozitivnih ocena na odredjenom sajtu za kupovinu
 
Ja poslah kolegi nikoli br, ali kao sto sam i njemu rekao nisam trenutno pri param dok ne prodam neke telefone. Medjutim ako neko sa kp pristane da da neki fini popust onda bih gledao da ganjam neki zajam. U protivnom nema svrhe da se zajmim...nego kad skupim onda. Znaci uracunajte me pri ponudi, ali ako ne daju nesto vredno razmatranja onda ja ispadam. Mozete kontaktirati i vise clanova. Samo da napomenm...ja bih onaj sa b&o brendiranjem. Ne bih uzimao obican.
P.S. Raduje me ovo fino interesovanje za v 20. Bice lepa zajednica. [emoji4]
 
Ja sam ga narucio u petak i tada je poslao. Ali sam tek danas uzeo telefon, nisam mogao u subotu. Malo je reći da sam prezadovoljan.
 
Dado je super. Od njega sam i ja uzeo... Bas mi je drago da ima zajednice za V20. Jedva cekam da mi sa eBaya stignu Spigen Tough Armor Gunmetal i Ringke Onyx futrole.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
ja upravo prodao note3 i popodne idem da prodam p10lite, tako da ce uskoro da padne v20dual.. vracam se starom jatu posle jednogodisnje pauze
 
ja upravo prodao note3 i popodne idem da prodam p10lite, tako da ce uskoro da padne v20dual.. vracam se starom jatu posle jednogodisnje pauze
Uh, sa 2 SIM-a, koliko li će trajati baterija, ako znamo da sa jednim nije baš šampion?

Sent from my SM-T825 TAB S3
 
Nemoras da koristis 2 kartice ako ti ne treba.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
meni licno treba za dve... ako sa dve kartice izgura makar malo vise od singlesim v10 , oprosticu mu.
 
Da li ce biti nesto od te grupne kupovine?

Koje ste staklo Nillkin porucili, posto ima H+ i H+PRO? I odakle ako moze link? Ne mogu da nadjem official sellera na eBay. Hvala. :)
 
Identicne dve sam i ja naručio. Bas te dve boje. I bas me interesuje kako izgleda. Ako mozes okači neku sliku, da vidim kako leži. Koliko si cekao na dostavu?
 
c272f3df078d9813a0cec2abc1179500.jpg


Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ja sam naručio Ringke Fusion Smoke Black.

Jedno pitanje, jel su softverska rešenja za DAC ista na ovom modelu koji se prodaje kod nas, bez obzira da li dolaze sa LG slušalicama ili onim BO za koje vi kažete da su u stvari samo rebrendirane te LG?
Mislim trebalo bi da je sve isto, sem što se nekad dobiju one lg a nekad BO.

I jos nesto, da li imate B&O logo nazad na telefonu ili ne? Kako to ide? Da li sve 990 verzije to imaju?
 
Poslednja izmena:
b&o je radio audio tjuning i za dac...otprilike ovako generalno opisuju razlike, kolko kupio tolko prodao, nisam imao naravno prilike da to sam proveravam...

The B&O version is a bit on the warm side. Warm sound typically has a slight tilt towards the bass frequencies. The bass and vocals are more prominent, and the higher frequency sounds, though present, are quieter and subdued. The sound singature is musically pleasant or comfy without any distortion. On the non-B&O version the sound is too bright, the higher frequencies are not subdued, & it can become fatiguing to listen to after a while.

@nikola1970
čekaj, naručio si već masku a nisi još kupio telefon?,)
 
Poslednja izmena:
A ova verzija koja se prodaje kod nas je tjunovana od strane b&o? I ona ima b&o logo pozadi?
 
kako kod koga, pisali smo već...neki su već kupili telefon kod nas koji nema b&o logo i b&o slušalice...a neki drugi prodavci prodaju one sa b&o logoom i b&o slušalicama...morate da proverite sa prodavcima, očito je da sad postoje dve verzije kod nas...

vrtimo se malo u krug sa čitavom pričom a stvari su prilično jasne, ne znam šta vas još zbunjuje oko toga?
 
Poslednja izmena:
Isti dac isto sve
Osim slusalica
Toliko o tome

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Izgleda da su rasprodati svi modeli u Madjarskoj, sad sam hteo da narucim. Izgleda da je ostalo kod onih koji imaju kod sebe na stanju samo.
 
Nazad
Vrh Dno